שרשור שאלות הכוונה - 23+24/6/06

מצב
הנושא נעול.

adi ben e

New member
תודה רבה ../images/Emo3.gif

זה תלוי מאיפה באיזור השרון
אם את מגיעה מאיזור כפ"ס/רעננה/הרצליה/רמת השרון עדיף לך לקחת את אחד מקווי דן 24, 47, 48, 147, 149 מהערים הנ"ל ישירות למוזיאון האצ"ל (ממש ליד דיזנגוף סנטר). אם את מגיעה מהשרון הצפוני יותר, אכן כדאי להגיע ברכבת. מומלץ לרדת בתחנת ת"א מרכז ומרח' על פרשת דרכים הסמוך לקחת את אחד מקווי דן (מסודר ע"פ זמן נסיעה קצר ביותר לארוך ביותר) 38, 82, 61, 62. אפשר גם לרדת בתחנת השלום ולקחת את קו 63 של דן ולרדת בשד' בן-ציון פינת קינג ג'ורג' (פחות מומלץ).
תודה רבה

וסתם.. אני באה מהשרון הצפוני יותר.. עולה בבית יהושע..

Not Connected

New member
כרטיס הלוך-חזור מראש פינה לחיפה

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!
כרטיס הלוך-חזור מראש פינה לחיפה
שלום, לא מצאתי מחיר להלוך-חוזר. (מחיר כיוון אחד הינו 34 ש"ח) מישהו יודע? תודה מראש.

אינוש90

New member
עזרה קטנה... :\

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. שאלות שלא ישורשרו כהלכה להודעה זו יימחקו מהפורום. אין צורך להשתמש באייקון
, זה פשוט מיותר. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום. אין לשאול שאלות / לענות תשובות בשרשור הקודם!
אנשששששושים יש לי שאלה חשובה חשובה אליכם :) מחר אנחנו פותחים רשמית את עונת הרחצה בשביל אלו שיצאו לחופש... התיכוניסטים... שאין להם כבר בגרויות... השאלה שלנו היא כזו: איזה קווים אפשר לקחת מהתחנה המרכזית בתל אביב לחוף "ירושלים"?! אשמח מאוד מאוד אם תענו לי... תודה מראש :)

אנחנו נשמח מאוד אם תשרשרי את

אנשששששושים יש לי שאלה חשובה חשובה אליכם :) מחר אנחנו פותחים רשמית את עונת הרחצה בשביל אלו שיצאו לחופש... התיכוניסטים... שאין להם כבר בגרויות... השאלה שלנו היא כזו: איזה קווים אפשר לקחת מהתחנה המרכזית בתל אביב לחוף "ירושלים"?! אשמח מאוד מאוד אם תענו לי... תודה מראש :)
שאלתך לשרשור ההכוונה היומי. תודה.

אוהד11

New member
מבנין ת"מ בקומה 4 קו 4 עד בן יהודה-

שאלתך לשרשור ההכוונה היומי. תודה.
מבנין ת"מ בקומה 4 קו 4 עד בן יהודה-
אלנבי ומשם שתי דקות ברגל עד החוף. מחוץ למבנה התחנה קווים 16/31/32 עד אלנבי פינת הירקון ומשם דקה ברגל עד החוף

Golf Bravo

New member
חיפה => מג'אר (או מרר)

חיפה => מג'אר (או מרר)
אני צריך להגיע מחיפה לכפר מג'אר שבגליל. לדאבוני, באתר אגד אני מקבל תשובה שאין קו ישיר בין שתי הנקודות הללו (מרכזית חוף הכרמל או המפרץ). אם מישהו גם יודע כמה תעלה נסיעה כזו, כן ייטב. אני מודה מראש על כל עזרה.

אני יודע על קימו של קו 299 של חברת

חיפה => מג'אר (או מרר)
אני צריך להגיע מחיפה לכפר מג'אר שבגליל. לדאבוני, באתר אגד אני מקבל תשובה שאין קו ישיר בין שתי הנקודות הללו (מרכזית חוף הכרמל או המפרץ). אם מישהו גם יודע כמה תעלה נסיעה כזו, כן ייטב. אני מודה מראש על כל עזרה.
אני יודע על קימו של קו 299 של חברת
נצרת. יתכן שיש עוד קווים, תוכל לבדוק באתר של נצרת נסיעות ותיירות בעמוד הקישורים של הפורום.

אתה צריך לסוע דרך כרמיאל

חיפה => מג'אר (או מרר)
אתה צריך לסוע דרך כרמיאל
ממרכזית המפרץ בחיפה לכרמיאל עם הקווים 262, 361 או 500 ומכרמיאל לקחת את קו 030 של "עפיפי" שעובר במג'אר. אוטובוס מחפה לכרמיאל יש לך כל 10-20 דקות, לוח זמנים לקו 030 אתה יכול למצוא באתר של "עפיפי".

Golf Bravo

New member
שוב תודה על העזרה

חיפה => מג'אר (או מרר)
שוב תודה על העזרה

שאלה

שאלה
איך אני מגיעה מרעננה לתחנה המרכזית הישנה בת"א?

סנטה

New member
תל אביב לבי"ח השרון -

תל אביב לבי"ח השרון -
היי ענו לי בתחילת השרשור אלם נתקלתי בבעיה 1. קו 82 שמגיע מתל אביב אינו יוצא מתחנה מרכזית ? מה זה מסוף כרמלית והאם כן יש אישזהו קו שיכול לקחת אותי מתחנה מרכזית תל אביב לבית חולים השרון ?

מסוף כרמלית נמצא ליד הדולפינריום,

תל אביב לבי"ח השרון -
היי ענו לי בתחילת השרשור אלם נתקלתי בבעיה 1. קו 82 שמגיע מתל אביב אינו יוצא מתחנה מרכזית ? מה זה מסוף כרמלית והאם כן יש אישזהו קו שיכול לקחת אותי מתחנה מרכזית תל אביב לבית חולים השרון ?
חוף הים של ת"א ושוק הכרמל. פרטים על הקו באתר דן. ניתן לנסוע מתחנה מרכזית ת"א עם קו 50 או 51 של דן לפ"ת ומשם בקו פנימי כלשהו של קווים.

סנטה

New member
הקויים 50 , 51 מגיעים לתחנה מרכזית

חוף הים של ת"א ושוק הכרמל. פרטים על הקו באתר דן. ניתן לנסוע מתחנה מרכזית ת"א עם קו 50 או 51 של דן לפ"ת ומשם בקו פנימי כלשהו של קווים.
הקויים 50 , 51 מגיעים לתחנה מרכזית
פתח תקווה ? יש קויים נימיים מתחנה מרכזית פתח תקווה גם של דן או שזה רק קווים - תודה.

urilei

New member
להגיע מהתחנה המרכזית בתל אביב

תל אביב לבי"ח השרון -
להגיע מהתחנה המרכזית בתל אביב
לבי"ח השרון הכי זול וכנראה גם הכי מהר קו 51/54/68/69 (יש עוד כמה) למכון מור בבני ברק, ומשם 82 המדובר החלפה בתל אביב או בפתח תקווה תהיה יקרה יותר באותו מסלול בדיוק

מחיפה למרכז ת"א??

מחיפה למרכז ת"א??
שלום, אני אמורה להגיע לרח' טיומקין 16 בת"א. אני עולה על רכבת מחיפה והבנתי שהרחוב נמצא יחסית בסמיכות לתחנת רכבת. נשאלה השאלה: איזו תחנת רכבת בת"א? ההגנה? מרכז? השלום? אם מישהו ידע גם לומר לי איך אני מגיעה מתחנת הרכבת- זה יהיה מעולה (אין לי מושג מה נקודת המוצא שלי בת"א, כך שחיפוש באתר אגד לא אפקטיבי עבורי). תודה רבה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה