שרשור שאלות הכוונה 20-21/3

• פותח הנושא yoo
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

DarkMind

New member
קווי סופרבוס מת"א לצריפין

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה ממקום למקום אך ורק להודעה זו ונשמח לסייע. הודעות שלא ישורשרו להודעה זו כהלכה יימחקו מהפורום לאלתר. אין צורך להשתמש באייקון
- זה מיותר לחלוטין !
מישהו יכול לתת פידבק על קווי 455, 450, 245 ? לפי השאלות נפוצות אלו קווים מהירים ואני צריך להגיע לשער יפו מת"א בכמה שפחות זמן מחר ב9. המצב טוב יותר מ461?

connex

Active member
245 פועל רק בלילה

מישהו יכול לתת פידבק על קווי 455, 450, 245 ? לפי השאלות נפוצות אלו קווים מהירים ואני צריך להגיע לשער יפו מת"א בכמה שפחות זמן מחר ב9. המצב טוב יותר מ461?
245 פועל רק בלילה
455 לדעתי נוסע כמו 461 הכי מהיר זה 450 אבל לא יודע כמה נסיעות יש לו.

Image of me

New member
455 ו-156 הם הקווים המהירים היחידים

שפועלים בשעה כזאת בבוקר. 450 מתחיל רק ב-11, והוא גם לא אמור לעצור בשער יפו (למרות שהוא עובר בכביש). גם 455 וגם 156 נוסעים במסלול יותר מהיר מ-461 ו-451. אבל הפקטור הקובע במקרה הזה הוא לא רק המהירות, אלא גם הזמינות. דהיינו: עשרות חיילים מתנפלים על כל אוטובוס, ולא בטוח שתצליח לעלות עליו, בין אם הוא מהיר או איטי. הדבר נכון בעיקר לגבי 156.

urilei

New member
450 עוצר בשער יפו

שפועלים בשעה כזאת בבוקר. 450 מתחיל רק ב-11, והוא גם לא אמור לעצור בשער יפו (למרות שהוא עובר בכביש). גם 455 וגם 156 נוסעים במסלול יותר מהיר מ-461 ו-451. אבל הפקטור הקובע במקרה הזה הוא לא רק המהירות, אלא גם הזמינות. דהיינו: עשרות חיילים מתנפלים על כל אוטובוס, ולא בטוח שתצליח לעלות עליו, בין אם הוא מהיר או איטי. הדבר נכון בעיקר לגבי 156.
450 עוצר בשער יפו
אבל לא בשער ירושלים

שלום לכולם

נא לשרשר שאלות הכוונה והגעה ממקום למקום אך ורק להודעה זו ונשמח לסייע. הודעות שלא ישורשרו להודעה זו כהלכה יימחקו מהפורום לאלתר. אין צורך להשתמש באייקון
- זה מיותר לחלוטין !
שלום לכולם
אני רוצה לנסוע ביום הבחירות לראש הנקרה (לרכבל) מישהו יודע אם יש אוטבוס לשם מחיפה, עכו או נהריה? ואם כן באיזו תדירות? ושאלה שנייה מישהו יודע איזה אוטובוס מגיע מתחנת הרכבת של נהריה לקניון הצפון?

matany

New member
שלום שלום

שלום לכולם
אני רוצה לנסוע ביום הבחירות לראש הנקרה (לרכבל) מישהו יודע אם יש אוטבוס לשם מחיפה, עכו או נהריה? ואם כן באיזו תדירות? ושאלה שנייה מישהו יודע איזה אוטובוס מגיע מתחנת הרכבת של נהריה לקניון הצפון?
שלום שלום
1. לראש-הנקרה יש אוטובוס מנהריה מופעל ע"י נתיב אקספרס. מומלץ להתקשר אליהם ע"מ לברר מה הלו"ז ביום הבחירות (הוא לא תדיר כ"כ ולכן לא בטוח בכלל שיפעילו אותו כלל ביום הבחירות... 2. תחנת הרכבת של נהריה סמוכה לתחנת המרכזית, משם קווי נתיב אקספרס 3,8,8א, וקו 271 של אגד יקחו אותך אל הקניון (3 הכי תדיר)

איך מגיעים ל...

- זה מיותר לחלוטין !
איך מגיעים ל...
בשביל להגיע מהתחנה המרכזית לתל אביב לנחלת בנימין (לא ממש משנה איפה לאורך הרחוב) על איזה קו צריך לעלות? וגם מהו הקו שבאמצעותו אפשר הכי להתקרב לשוק הפשפשים? (אגב האם מישהו יודע אם השוק פעיל במשך כל היום?)

846

Active member
מת"מ ת"א לנחלת בנימין: קו 4 של

איך מגיעים ל...
בשביל להגיע מהתחנה המרכזית לתל אביב לנחלת בנימין (לא ממש משנה איפה לאורך הרחוב) על איזה קו צריך לעלות? וגם מהו הקו שבאמצעותו אפשר הכי להתקרב לשוק הפשפשים? (אגב האם מישהו יודע אם השוק פעיל במשך כל היום?)
דן לרח' אלנבי המקביל לנחלת בנימין. לשוק הפישפשים קו 46 של דן מתחנה מרכזית וכן השוק פעיל כל היום.

מאלנבי (ליד נחלת בנימין) לשוק

דן לרח' אלנבי המקביל לנחלת בנימין. לשוק הפישפשים קו 46 של דן מתחנה מרכזית וכן השוק פעיל כל היום.
מאלנבי (ליד נחלת בנימין) לשוק
הפשפשים קווים 18 או 25 של דן.

G A L 17

New member
באר שבע - צומת מצליח

- זה מיותר לחלוטין !
באר שבע - צומת מצליח
בוקר טוב לחברי הפורום.. רציתי לשאול , מה הדרך הנוחה והמהירה ביותר להגיע מבאר שבע לצומת מצליח (אם אני לא טועה כביש 40) ואם למישהו יש גם הערכת זמן לדרך המבוקשת זה בכלל יעזור תודה והמשך יום נעים

G A L 17

New member
אני מצטער...

באר שבע - צומת מצליח
בוקר טוב לחברי הפורום.. רציתי לשאול , מה הדרך הנוחה והמהירה ביותר להגיע מבאר שבע לצומת מצליח (אם אני לא טועה כביש 40) ואם למישהו יש גם הערכת זמן לדרך המבוקשת זה בכלל יעזור תודה והמשך יום נעים
אני מצטער...
אני חדש פה ולא ידעתי שאתם נוהגים לעשות שירשור מסודר לשאלות מסוג זה , אם אפשר לשרשר את ההודעה , פעם הבאה אני כבר ארשום כמו שצריך סליחה..

G A L 17

New member
מישהו ?

באר שבע - צומת מצליח
מישהו ?

connex

Active member
שתי דרכים

באר שבע - צומת מצליח
שתי דרכים
1- רכבת עד לוד ומשם קו 249 לרחובות שמגיע לצומת מצליח 2- קוים 354/367/371 עד צומת ביל"ו ומשם את קו 249 לפתח תקווה

G A L 17

New member
תודה תודה תודה תודה

שתי דרכים
1- רכבת עד לוד ומשם קו 249 לרחובות שמגיע לצומת מצליח 2- קוים 354/367/371 עד צומת ביל"ו ומשם את קו 249 לפתח תקווה
תודה תודה תודה תודה
אתה לא יודע כמה עזרת לי כרגע ,באמת ... אגב יש לך במקרה הארכת זמן ? ז"א אם אני אמור להיות בם ב9 , אם אני יוצא ברכבת של שבע וחצי אני מגיע ללוד ב8 וחצי , חצי שעה מספיקה להגיע לצומת ? או שאת\ה ממליץ לא לקחת סיכונים וללכת ברכבת של שש וחצי

connex

Active member
תעלה על הרכבת של 6 וחצי

תודה תודה תודה תודה
אתה לא יודע כמה עזרת לי כרגע ,באמת ... אגב יש לך במקרה הארכת זמן ? ז"א אם אני אמור להיות בם ב9 , אם אני יוצא ברכבת של שבע וחצי אני מגיע ללוד ב8 וחצי , חצי שעה מספיקה להגיע לצומת ? או שאת\ה ממליץ לא לקחת סיכונים וללכת ברכבת של שש וחצי
תעלה על הרכבת של 6 וחצי
בשעות הבוקר האוטובוס יחסית מלא בחיילים

G A L 17

New member
תודה תודה תודה

תעלה על הרכבת של 6 וחצי
בשעות הבוקר האוטובוס יחסית מלא בחיילים
תודה תודה תודה
אני יודע שאני חופר אבל שאלה אחרונה.. האוטובוס יוצא מהתחנה הקרובה לתחנת רכבת? ז"א אני זוכר שהייתי צריך להגיע לצריפין הייתה תחנה ממש ביציאה שם עליתי אם אני לא טועה על 461 , האוטובוס לרחובות זה מאותו מקום ?

connex

Active member
זאת אותה תחנה

תודה תודה תודה
אני יודע שאני חופר אבל שאלה אחרונה.. האוטובוס יוצא מהתחנה הקרובה לתחנת רכבת? ז"א אני זוכר שהייתי צריך להגיע לצריפין הייתה תחנה ממש ביציאה שם עליתי אם אני לא טועה על 461 , האוטובוס לרחובות זה מאותו מקום ?
זאת אותה תחנה
אין צורך לעבור את הכביש

מבאר שבע לחיפה

- זה מיותר לחלוטין !
מבאר שבע לחיפה
שלום, אני צריכה להגיע מבאר שבע לתחנה המרכזית הישנה בחיפה. חיפשתי באינטנרנט אבל לא הצלחתי למצוא את הקווים הנחוצים לי. תוכלו לכוון אותי לאיזה קו אני צריכה לקחת מת"א לחיפה? תודה מראש.

עדיף ברכבת ישירות מב"ש לחיפה

מבאר שבע לחיפה
שלום, אני צריכה להגיע מבאר שבע לתחנה המרכזית הישנה בחיפה. חיפשתי באינטנרנט אבל לא הצלחתי למצוא את הקווים הנחוצים לי. תוכלו לכוון אותי לאיזה קו אני צריכה לקחת מת"א לחיפה? תודה מראש.
עדיף ברכבת ישירות מב"ש לחיפה
בת-גלים. קיים קו ישיר 995 לחיפה חוף הכרמל בשעה 14:15 ומחוף הכרמל בקו 103 לבת-גלים. במידה והשעה לא מתאימה, יש לנסוע לת"א (קו 370) ומת"א בקווים 900/910/784 לחיפה חוף הכרמל ומשם עם 103. שימי לב, כאשר את עולה לאוטובוס לחיפה, בקשי מהנהג כרטיס לחיפה עם המשך לבת-גלים, כך נסיעת ההמשך תהיה חינם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה