שרשור שאלות הכוונה ומודיעין

מצב
הנושא נעול.

קיר קמט

New member
יש תחנה גדולה שהרוב האוטובוסים מצפו

שאלה!
האם יש תחנה גדולה של אגד ליד עזריאלי (לא רכבת..)? ואם כן, מה שמה באתר של אגד? האם קו 826 נצרת-עלית - תל אביב עובר בה? תודה רבה מראש, נופר.
יש תחנה גדולה שהרוב האוטובוסים מצפו
ן עוצרים בה... אבל היא לא מופיעה באתר של אגד או משהו.. בכל מקרה, רכבת מרכז/ארלוזרוב זה די קרוב לעזריאלי... 10 דק' הליכה לכל היותר..

matany

New member
826

שאלה!
האם יש תחנה גדולה של אגד ליד עזריאלי (לא רכבת..)? ואם כן, מה שמה באתר של אגד? האם קו 826 נצרת-עלית - תל אביב עובר בה? תודה רבה מראש, נופר.
826
קו נחמד... נוסע בו הרבה... הוא עוצר שם רק בדרך מנצרת עילית לת"א... הוא לא אוסף שם לכיוון צפון... אבל - כמו שאמר קיר קמט ארלוזורוב ממש לא רחוק משם ברגל.

sharon.sherry

New member
מוניות שירות מפ"ת לתל אביב..

הנכם מתבקשים לשרשר לכאן את שאלות ההכוונה ומודיעין התח"צ שלכם. חברי הפורום יענו לכם בשרשור זה
גלישה נעימה
מישהו יודע מה הזמנים של מונית שרות קו 66?? לילה אחד באמצע השבוע חיכיתי בצ. גהה למעלה משעה כדי להגיע לת"א.. והקו לא עבר. עברו המון מוניות שרות של קו 51 אבל 66 לא הגיע. האם הקו לא פועל בלילה? מישהו יודע זמנים של הקו?

846

Active member
ממתי למונות שרות יש לוח זמנים???

מישהו יודע מה הזמנים של מונית שרות קו 66?? לילה אחד באמצע השבוע חיכיתי בצ. גהה למעלה משעה כדי להגיע לת"א.. והקו לא עבר. עברו המון מוניות שרות של קו 51 אבל 66 לא הגיע. האם הקו לא פועל בלילה? מישהו יודע זמנים של הקו?
הלו"ז היחיד הוא: מתי שמתמלא, נוסעים!

euronitzan

New member
אני מניח שלמונית שירות עם רשיון

הלו"ז היחיד הוא: מתי שמתמלא, נוסעים!
כמו קו 66 אמור להיות לו"ז מסודר, אם הם לא שומרים עליו צריך להתלונן למשרד התחבורע...

846

Active member
הנחה שגויה!!! גם לקו 4-5 בת"א יש

כמו קו 66 אמור להיות לו"ז מסודר, אם הם לא שומרים עליו צריך להתלונן למשרד התחבורע...
רשיון אבל כאשר הנוסעים יורדים הנהגים עושים פרסה באמצע אלנבי או בן יהודה וחוזרים......

euronitzan

New member
לגבי קו 4

רשיון אבל כאשר הנוסעים יורדים הנהגים עושים פרסה באמצע אלנבי או בן יהודה וחוזרים......
לגבי קו 4
מנסיעותי בשבת במוניות שירות, כאשר הם מתחילים בכיוון צפון מונית נוספת מתחילה לנסוע כאשר הראשונה מגיעה לשד' בן גוריון ללא תלות בכמה נוסעים שעליה.

846

Active member
במירה של שבת הם לא ממהרים כי אין

לגבי קו 4
מנסיעותי בשבת במוניות שירות, כאשר הם מתחילים בכיוון צפון מונית נוספת מתחילה לנסוע כאשר הראשונה מגיעה לשד' בן גוריון ללא תלות בכמה נוסעים שעליה.
אוטובוסים "ג'מבוים" בסלנג שלהם. תיראה מה קורה במהלך השבוע.

euronitzan

New member
במהלך השבוע אני לא מתקרב אליהם גם

אוטובוסים "ג'מבוים" בסלנג שלהם. תיראה מה קורה במהלך השבוע.
במהלך השבוע אני לא מתקרב אליהם גם
במחיר של איחור.

Golden Cherry

New member
גני יהושע

הנכם מתבקשים לשרשר לכאן את שאלות ההכוונה ומודיעין התח"צ שלכם. חברי הפורום יענו לכם בשרשור זה
גלישה נעימה
גני יהושע
איזה קו (אם בכלל יש) מגיע מפ"ת לגני יהושע? או, אם אין, איזה קו מגיע מתחנה מרכזית ת"א לגני יהושע?...

ארזS

New member
גני יהושע

גני יהושע
איזה קו (אם בכלל יש) מגיע מפ"ת לגני יהושע? או, אם אין, איזה קו מגיע מתחנה מרכזית ת"א לגני יהושע?...
גני יהושע
קו 49 מגיע לא רחוק. מתחנה מרכזית ת''א יש קו 28. גם קו 40 מגיע לא רחוק.

TaLz1978

New member
מהי דרך הכי מהירה מב"ש למערב ראשון

גלישה נעימה
שלום, אני צריך להגיע כל יום מב"ש למערב ראשון ובחזרה. האם מישהו מכיר דרך יותר מהירה מאלו: 1. אוטובוס אגד 369 לוקח אותי לתחנה מרכזית בראשון הישנה ואז צריך לקחת עוד אוטובוס ולחצות את כל ראשון. 2. אפשר לקחת רכבת ללוד. מלוד להחליף רכבת לראשון ואז לחצות את כל ראשון. 3. לתפוס רכבת לתל אביב ואז לקחת אוטובוס 73 למערב ראשון. ביררתי מוניות שירות אבל עד כמה שהבנתי רק מוניות אייל נוסעות בינעירוני מב"ש והם לא מגיעים לראשון. מישהו מכיר דרך יותר קצרה להגיע? תודה מראש

mucool2

New member
הכי מהיר -

שלום, אני צריך להגיע כל יום מב"ש למערב ראשון ובחזרה. האם מישהו מכיר דרך יותר מהירה מאלו: 1. אוטובוס אגד 369 לוקח אותי לתחנה מרכזית בראשון הישנה ואז צריך לקחת עוד אוטובוס ולחצות את כל ראשון. 2. אפשר לקחת רכבת ללוד. מלוד להחליף רכבת לראשון ואז לחצות את כל ראשון. 3. לתפוס רכבת לתל אביב ואז לקחת אוטובוס 73 למערב ראשון. ביררתי מוניות שירות אבל עד כמה שהבנתי רק מוניות אייל נוסעות בינעירוני מב"ש והם לא מגיעים לראשון. מישהו מכיר דרך יותר קצרה להגיע? תודה מראש
הכי מהיר -
ברכב פרטי. אין לי מושג איזה תח"צ עדיף. בכל מקרה זו נסיעה ארוכה למדי. אגב, הסתקרנתי ובדקתי את זמני הרכבות מלוד לראשל"צ (ראשונים) באתר רכבת ישראל. קיבלתי תוצאות משונות, כמו נסיעה של חצי שעה בין התחנות והפרש של 5 דקות בין שתי רכבות. בדיקה בלו"ז העלתה שמדובר בטעויות (כלומר
בתוכנה, ולא היחיד כידוע). מתי נזכה לראות מנגנון חיפוש מסלול נורמלי באתר ר"י? זה באמת כל כך מסובך ברשת מסילות הברזל ה"סבוכה" שלנו? אני יכול לכתוב תוכנה יותר טובה ממה שיש להם! (ואני ממש לא תוכניתן)

מצב
הנושא נעול.
למעלה