שרשור נוכחות

עִידן

New member
../images/Emo41.gifשרשור נוכחות../images/Emo41.gif

לאור המצב הדליל בפורום, החלטנו לערוך בדיקת נוכחות קטנה. בלי הורדות ציון. מספר שאלות בסיסיות למי שנמצא כאן (חברי פורום ותיקים וחדשים כאחד): שם: גיל: כמה זמן אני בפורום? אגדת (מעדיית) ילדים אהובה: אגדה אורבנית אהובה (לא חייבים לפרט את כולה, אפשר להסביר על פי עיקרי העלילה):

x project

New member
נוכחת

שם: יערה גיל: 16 וחצי זמן: בערך שנה פלוס מינוס אגדת ילדים אהובה: שלגייה ושבעת הגמדים. אגדה אורבנית אהובה: אגדה שקראתי פה בפורום על הצעיר עם הסמים של הסוסים וזו שמתה על המוט הילוכים. פשוט קרע אותי מצחוק, לא פלא שאני זוכרת אותה. וזהו? אז זהו...

TeamMidgets

New member
כאן

שם: יניר גיל: 15 כמה זמן אני בפורום? שנה וחצי בערך, לסירוגין ועם ניקים שונים אגדת (מעדיית) ילדים אהובה: אין האמת אגדה אורבנית אהובה (לא חייבים לפרט את כולה, אפשר להסביר על פי עיקרי העלילה): dogs can lick too, אבל בגלל שזה חרוש אז נלך על מה שproject x אמרה

WallFlower

New member
גם אני כאן

שם: סתיו גיל: 17 כמה זמן אני בפורום? שנה וחצי...אולי קצת יותר... אגדת (מעדיית) ילדים אהובה: היפיפיה הנרדמת...וגם הסיפורים על הרשלה וחלם... אגדה אורבנית אהובה (לא חייבים לפרט את כולה, אפשר להסביר על פי עיקרי העלילה): יש לי חיבה מוזרה לתנינים בביובים...

עִידן

New member
ואני -

עידן 17.4 מאז שהוא הוקם. כמה זמן זה כבר? אולי שלגייה. לא יודעת. לא סגורה על זה. אולי זאת עם המעיל שבעצם מתה.

../images/Emo4.gifאני כאן,אבל קצת מיואשת...

אני לא יודעת אם בכלל קוראים את האגדות שפירסמתי פה... יש כאן מעט משתתפים פעילים. נכנסתי לכאן לפני חודשיים בערך.אני הזקנה פה: 33 אגדת הילדים האהובה עליי,ואגב-קראתי שאהובה על רוב הציבור: סינדרלה. אולי בגלל שזה על נערה רגילה,לא נסיכה,שקוראים לה דברים מופלאים. אגדה אורבנית-אני לא אוהבת אגדות אורבניות,הן משאירות טעם של מועקה. אגדה אורבנית שזיעזעה אותי: הייתה תאונה,מישהו ניגש לעזור-אשה שנפגעה בתאונה אומרת לו שהתנוקת שלה בפנים. הוא מוציא את התנוקת,ומגלה שהאם בעצם מתה. אני חושבת שזה זיעזע אותי,בגלל שאני בעצמי אמא.הרעיון שגם לאחר המוות,האם מוצאת דרך להציל את הבת.וכמובן,גם הטרגדיה שהבת הזו אבדה את שני הוריה בתאונה.מצמרר! יש לי עוד אגדות פרי עטי,אם יהיה פה קצת 'אקשן'-אפרסם פה בשמחה. אגב,האגדות שלי הן לעיתים קרובות בעצם מעין סיפור עם,עם מסר

עִידן

New member
קוראים. אל יאוש.

ובקשר לאגדה אורבנית הזאת - וואלה. גם אני הרבה יותר אוהבת אותה מזאת שכתבתי עליה. היא אכן מצמררת.

היי!

אני כאן,אומנם לא כותבת אבל ממש נהנת לקרוא... לדעתי זה פורום ממש מעניין!

למעלה