שרשור מודיעין והכוונה 8/10/06

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
מספר אופציות:

מ ת.מ אשדוד לכפר סבא
איך? תודה :)
מספר אופציות:
לאם בדיוק לכפר סבא? כעיקרון יש אופציות שונות: - קו 320 או 312 של "קונקס" לתחנה המרכזית של תל אביב וממנה קו 567 של "אגד". - קו 280 של "קונקס", שפועל מספר פעמים ביום. פרטים באתר שלהם. הוא מגיע למסוף 2000 ומשם אפשר לקחת את קו 567 של "אגד" או את קו 149 של "דן". - קווים פנימיים באשדוד של "אגד", כמו למשל קו 66 שמגיע לתחנת של אשדוד. כמו כן, ניתן להשתמש בקווים של "קונקס", שמגיעים לצומת עד הלום, הסמוך לתחנת הרכבת. מתחנת הרכבת לוקחים רכבת מאשדוד לכפר סבא, שיש בה שתי תחנות רכבת. רכבת מחליפים באחת התחנות בתל אביב ולפחות בחלק משעות היום יש תיאום בין הרכבות. לחילופין ניתן גם לנסוע בקווים 320 או 312 וללכת לתחנת רכבת "ההגנה", הקרובה לתחנה המרכזית ולנסוע ברכבת לכפר סבא או אחרי נסיעה בקו 280, שהוזכר לעיל לקחת רכבת לכפר סבא.

אורי404

New member
לאם=לאן.

מספר אופציות:
לאם בדיוק לכפר סבא? כעיקרון יש אופציות שונות: - קו 320 או 312 של "קונקס" לתחנה המרכזית של תל אביב וממנה קו 567 של "אגד". - קו 280 של "קונקס", שפועל מספר פעמים ביום. פרטים באתר שלהם. הוא מגיע למסוף 2000 ומשם אפשר לקחת את קו 567 של "אגד" או את קו 149 של "דן". - קווים פנימיים באשדוד של "אגד", כמו למשל קו 66 שמגיע לתחנת של אשדוד. כמו כן, ניתן להשתמש בקווים של "קונקס", שמגיעים לצומת עד הלום, הסמוך לתחנת הרכבת. מתחנת הרכבת לוקחים רכבת מאשדוד לכפר סבא, שיש בה שתי תחנות רכבת. רכבת מחליפים באחת התחנות בתל אביב ולפחות בחלק משעות היום יש תיאום בין הרכבות. לחילופין ניתן גם לנסוע בקווים 320 או 312 וללכת לתחנת רכבת "ההגנה", הקרובה לתחנה המרכזית ולנסוע ברכבת לכפר סבא או אחרי נסיעה בקו 280, שהוזכר לעיל לקחת רכבת לכפר סבא.
לאם=לאן.

לרגל חול המועד

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. בעת כתיבת שאלתכם - ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
לרגל חול המועד
יש איזשהם שינויים בלוזי"ים של תחבורה ציבורית שכדאי לדעת עליהם? או ליתר דיוק, אם אני נוסעת ב321 בשעה 5:45 מאשדוד, יש סיבה שלא יהיה לי מחר אוטובוס?... לא ראיתי שום הודעה באתר של קונקס, אז ליתר בטחון אני שואלת תודה רבה וחחג שמח :)

Image of me

New member
אם לא כתוב אז אין שינויים.

לרגל חול המועד
יש איזשהם שינויים בלוזי"ים של תחבורה ציבורית שכדאי לדעת עליהם? או ליתר דיוק, אם אני נוסעת ב321 בשעה 5:45 מאשדוד, יש סיבה שלא יהיה לי מחר אוטובוס?... לא ראיתי שום הודעה באתר של קונקס, אז ליתר בטחון אני שואלת תודה רבה וחחג שמח :)
לוחות זמנים בחול המועד בכל חברות התחבורה זהים ללוחות הזמנים בימי חול, אלא אם כן החברה מחליטה לתגבר קווים מסוימים, ואז יש נסיעות נוספות.

סבבה, תודה רבה ../images/Emo66.gif

לוחות זמנים בחול המועד בכל חברות התחבורה זהים ללוחות הזמנים בימי חול, אלא אם כן החברה מחליטה לתגבר קווים מסוימים, ואז יש נסיעות נוספות.
סבבה, תודה רבה

צ.סירקין - קריית עתידים מחר בבוקר..

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. בעת כתיבת שאלתכם - ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
היי, אני צריך להגיע מחר בבוקר (עד 8:00) לבניין נס-קריית עתידים ברמת החייל בת"א, מגיע מצומת סירקין בפתח תקווה. איזה קוי אוטובוס או רכבת אם צריך, עלי לקחת? אני חייב את הדרך המהירה ביותר, ואין לי שום בעייה ללכת מעט ברגל (אם זה מקצר את מספר החלפות האוטובוסים...) אשמח אם תציינו את השעת יציאה שעלי לצאת, אני לא כ"כ מכיר את הקוים ולכן קשה לי להעריך באיזו שעה עלי לצאת בבוקר.. המון תודה!!!

matany

New member
בגדול...

היי, אני צריך להגיע מחר בבוקר (עד 8:00) לבניין נס-קריית עתידים ברמת החייל בת"א, מגיע מצומת סירקין בפתח תקווה. איזה קוי אוטובוס או רכבת אם צריך, עלי לקחת? אני חייב את הדרך המהירה ביותר, ואין לי שום בעייה ללכת מעט ברגל (אם זה מקצר את מספר החלפות האוטובוסים...) אשמח אם תציינו את השעת יציאה שעלי לצאת, אני לא כ"כ מכיר את הקוים ולכן קשה לי להעריך באיזו שעה עלי לצאת בבוקר.. המון תודה!!!
בגדול...
אפשר לנסוע עם קו 947 לצומת שליד תחנת רכבת סגולה (נדמה לי שקוראים לו ירקונים), ללכת ברגל לתחנה ולנסוע תחנה אחת ברכבת לתחנת בני ברק שנמצאת בקרית עתידים.

צביקוש23

New member
קרית עתידים.. מה לא ברור?

בגדול...
אפשר לנסוע עם קו 947 לצומת שליד תחנת רכבת סגולה (נדמה לי שקוראים לו ירקונים), ללכת ברגל לתחנה ולנסוע תחנה אחת ברכבת לתחנת בני ברק שנמצאת בקרית עתידים.
קרית עתידים.. מה לא ברור?
הבחור ביקש להגיע לקרית עתידים! קרית עתידים נמצאת בסוף רחוב ראול ולנברג! ונכון לשנת 2006 עוד אין שום תחנת רכבת בקרית עתידים...

matany

New member
בגדול...

בגדול...

אם יש לך חופשי חודשי של דן

בגדול...
אם יש לך חופשי חודשי של דן
סע עם 92 או עם 166 עד בני ברק ומשם קו 40

Image of me

New member
איפה נמצא הבניין הזה?

איפה נמצא הבניין הזה?
מה הכתובת? ההצעה של מתן טובה, למעט שני חסרונות: 1. מהתחנה של 947 לרכבת סגולה זה משהו כמו 15 דקות הליכה, 2. אמנם תחנת בני ברק נמצאת ליד שכונת עבר הירקון, אבל לרוב המקומות בקרית עתידים עדיף לקחת משם אוטובוס, ואז יוצא לך כבר שתי החלפות. לדעתי הדרך המהירה ביותר היא קו 92 או 292 של דן, שיוצאים מהדר גנים דרך צומת סירקין ומגיעים עד מסוף קניון איילון, ומשם אוטובוס - תלוי לאיפה בקרית עתידים. 292 הרבה יותר מהיר, אבל הוא לא עוצר בצומת סירקין עצמו אלא במרחק הליכה ממנו, פרטים באתר דן.

אז לא עדיף רכבת?

איפה נמצא הבניין הזה?
מה הכתובת? ההצעה של מתן טובה, למעט שני חסרונות: 1. מהתחנה של 947 לרכבת סגולה זה משהו כמו 15 דקות הליכה, 2. אמנם תחנת בני ברק נמצאת ליד שכונת עבר הירקון, אבל לרוב המקומות בקרית עתידים עדיף לקחת משם אוטובוס, ואז יוצא לך כבר שתי החלפות. לדעתי הדרך המהירה ביותר היא קו 92 או 292 של דן, שיוצאים מהדר גנים דרך צומת סירקין ומגיעים עד מסוף קניון איילון, ומשם אוטובוס - תלוי לאיפה בקרית עתידים. 292 הרבה יותר מהיר, אבל הוא לא עוצר בצומת סירקין עצמו אלא במרחק הליכה ממנו, פרטים באתר דן.
אז לא עדיף רכבת?
קו 92 או 292 - דבר איתי בזמנים, כמה זמן יקח לי כל הסיפור (משמע- באיזה שעה עלי לצאת כדי להיות שם בשמונה בבוקר?) תודה

Image of me

New member
92, 292 ורכבת יביאו אותך לאותו מקום

אז לא עדיף רכבת?
קו 92 או 292 - דבר איתי בזמנים, כמה זמן יקח לי כל הסיפור (משמע- באיזה שעה עלי לצאת כדי להיות שם בשמונה בבוקר?) תודה
אלא שכדי להגיע לתחנת הרכבת בפתח תקווה, עלייך לקחת אוטובוס ואז ללכת רבע שעה, ואלו 92/292 עוברים בצומת סירקין. אני לא יודע את הזמנים כי אף פעם לא נסעתי בקווים האלה. הקווים לא תדירים במיוחד, ואת הלו"ז אפשר למצוא באתר דן.

קובי לו

New member
אל תעשה את השטות הזאת !

אלא שכדי להגיע לתחנת הרכבת בפתח תקווה, עלייך לקחת אוטובוס ואז ללכת רבע שעה, ואלו 92/292 עוברים בצומת סירקין. אני לא יודע את הזמנים כי אף פעם לא נסעתי בקווים האלה. הקווים לא תדירים במיוחד, ואת הלו"ז אפשר למצוא באתר דן.
אל תעשה את השטות הזאת !
אם כבר אם כבר אם כבר, אז את קו 292 ולא 92. הקו יותר מהיר (הרבה פחות תחנות). 30 תחנות פחות !!! שלושים פחות, מאשר ב-92. 292 הרבה יותר מוצלח. יש בסביבות 6:30 בבוקר באזור של סירקין. ובנוסף, לא לסוע בו את כל המסלול. ממש לא. אתה יודע מה? אין לו זכות לסוע את כל המסלול. נסחפתי קלות בלבד. מדוע? כי ברחוב השומר (אהרונוביץ') האוטובוס פתאום לוקח דרומה (שמאלה) בעוד שהקניון וק' עתידים הם צפונה מז'בוטינסקי. לא רק שהוא פונה לכוון קוקה קולה, שהוא אזור מאוד פקוק בבני ברק האוטובוס ממשיך גם בחזון איש וברבי עקיבא, עוד שני רחובות נודעים לשמצה בעומסי התנועה שלהם. אז ככה, אם לא לוקחים אוטובוס למחלף ירקון ומשם ברגל לרכבת סגולה (תחנת פ"ת-סגולה) ומשם רכבת לבני ברק, אז כן לקחת את 292 ולא 92, ולרדת באזור צומת גהה. להחליף לכל קו דן אחר הממשיך לאורך ז'בוטינסקי ולרדת במכון מור. שם ללכת קצת ולקחת קו 40 או פנימי 7.

92 קו מאוד שכיח

92 קו מאוד שכיח
למה אמרת שהוא לא תדיר? יש גם 192 בבוקר אבל עדיף לך לנסוע עם 166 כי הוא לא פונה שמאלה לתוככי בני ברק

קובי לו

New member
זה יקח הרבה יותר זמן מאשר כל

איפה נמצא הבניין הזה?
זה יקח הרבה יותר זמן מאשר כל
אוטובוס שהוא מאזור צומת סירקין למחלף ירקון (ירקונים ? ליד "המקום של יגאל"), הליכה של לא יותר מ-10 דקות ואז רכבת לבני ברק (תחנה אחת 5 דקות נסיעה), הליכה של 2 דקות לתחנה ברח' מבצע קדש ומשם כל קו אוטובוס שמגיע לקרית עתידים. או אפילו אם יש כח ללכת 15 דקות מהרכבת בבני ברק ועד למגדל של נס בק' עתידים. הנסיעה בקו 92 או 292 עלולה לקחת משהו כמו 40 דקות. בעוד שאוטובוס מסרקין לירקון זה לא יותר מ-8 עד 10 דקות. יש רכבות בשעות 6:58 וגם בשעה 7:18. שתי אלו יביאו אותו בבטחה לעתידים עד לשעה 8 בבוקר.

urilei

New member
חלילה וחס!

חלילה וחס!
יש שתי דרכים מהירות לעשות את הדרך הזו, מנסיון 1) להגיע לתחנה מרכזית פתח תקווה, לקחת קו 49 עד בני אפרים פינת קק"ל ושם להחליף ל-40 לכיוון עתידים (הנסיעה השנייה נסיעה של כמה דקות בד"כ). החסרון העיקרי של השיטה הזו הוא ש-49 נוסע את חלק ממסלולו בז'בוטינסקי שלא במסלול התחבורה הציבורית והפקק שם אדיר, לכן בבוקר כדאי לשקול את הדרך השנייה, מצד שני מחר חול המועד והכבישים פנויים יחסית - אז לשיקולך... שים לב שמיקום תחנת ההחלפה שנתתי לך נכונה לכיוון ההפוך לזה ששאלת, יתכן שהמפגש עם קו 40 בכיוון שציינת הוא במקום קצת אחר - שאל את הנהג. 2) הדרך השנייה (זולה יותר ופחות החלפות). להגיע למכון מור (166 יעשה את העבודה בבוקר) ומשם להיכנס לרח' בן גוריון לכיוון צפון ולקחת קו 137 של קווים או 57 של דן, שהם ישירים פחות או יותר לקריית עתידים (137 פועל רק בבוקר ו-57 עד השעה 10:20 בערך) מתי לצאת? הדרך לוקחת ביום פקוק רגיל קצת יותר משעה, עם מקום לתקלות מעת לעת... מצד שני כאמור מחר לא בדיוק יום רגיל

NightElf

New member
האם יש אוטובוס שעובר

האם יש אוטובוס שעובר
באיזור הבורסה ברמת גן ומגיע לתחנה המרכזית בת"א?

בהחלט יש, ואפילו הרבה

האם יש אוטובוס שעובר
באיזור הבורסה ברמת גן ומגיע לתחנה המרכזית בת"א?
בהחלט יש, ואפילו הרבה
למשל (וזה מה שעולה לי בראש כרגע, יש עוד) קווים 51, 54, 60, 68 הבעיה היא שהם נוסעים לאורך דרך בגין, ולכן הדרך יכולה להיות ארוכה (במיוחד בשעות השיא). כדאי לשקול את האפשרות של רכבת: מתחנת ת"א-מרכז (יש גשר מהבורסה) לתחנת ת"א-ההגנה (התחנה המרכזית נמצאת 5 דקות ממנה). זה קצת יותר יקר (עניין של שקל בקושי) אבל יהיה יותר מהר.

קובי לו

New member
אופס, איך פספסתי...

בהחלט יש, ואפילו הרבה
למשל (וזה מה שעולה לי בראש כרגע, יש עוד) קווים 51, 54, 60, 68 הבעיה היא שהם נוסעים לאורך דרך בגין, ולכן הדרך יכולה להיות ארוכה (במיוחד בשעות השיא). כדאי לשקול את האפשרות של רכבת: מתחנת ת"א-מרכז (יש גשר מהבורסה) לתחנת ת"א-ההגנה (התחנה המרכזית נמצאת 5 דקות ממנה). זה קצת יותר יקר (עניין של שקל בקושי) אבל יהיה יותר מהר.
אופס, איך פספסתי...
אכן רכבת מהבורסה (צמודה לתחנת ת"א מרכז ע"ש סבידור) ועד לת"א ההגנה. 7 דקות נסיעה בלבד ועוד 5 דקות הליכה לתמח"ת. כל הסיפור מהמשרד בבורסה ועד לתחנה המרכזית 20 דקות. 4 דקות הליכה, 4 דקות המתנה, 7 דקות נסיעה, 5 דקות הליכה מההגנה לתמח"ת. באוטובוס יש גם הליכה של 2 דקות לתחנה, המתנה נגיד רק דקה ועוד 15 דקות נסיעה, לפחות. ואופיר כץ, הרכבת לא יותר יקרה מהאוטובוס. נהפוך הוא, היא יותר זולה ב-10 אג' מהאוטבווס. נסיעה בתוך אותה עיר ברכבת זה 5 ש"ח בעוד שבדן/קווים זה 5.10 ש"ח. אה, גם אם פתאום נגמר הכסף המזומן, ברכבת תוכל לקנות את הכרטיס המעפאן והבודד הזה בכרטיס אשראי, מה שלא תוכל באוטובוסים...

מצב
הנושא נעול.
למעלה