שרשור מודיעין והכוונה 8/10/06

מצב
הנושא נעול.

Mr Slider

New member
ככל הנראה 8.50 ..

מה מחיר נסיעה בודדת (רגילה) מפ"ת
לת"א בקווי דן השונים (נניח 50,51,66,82). לא מצומת גהה אלא ממרכז העיר/ביילינסון ועד מרכז ת"א ? ומדוע, קיבינימט ולכל הרוחות ולעזאזל אין את המידע הבסיסי הזה באתר דן ?!?
ככל הנראה 8.50 ..

אורי404

New member
צודק. זוהי גם שאלה שאני שואל.

מה מחיר נסיעה בודדת (רגילה) מפ"ת
לת"א בקווי דן השונים (נניח 50,51,66,82). לא מצומת גהה אלא ממרכז העיר/ביילינסון ועד מרכז ת"א ? ומדוע, קיבינימט ולכל הרוחות ולעזאזל אין את המידע הבסיסי הזה באתר דן ?!?
צודק. זוהי גם שאלה שאני שואל.

אלעד 1975

New member
ברכבת מראשון לעכו ושאלה לעכואים

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. בעת כתיבת שאלתכם - ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
מועדים לשמחה!
אפתח בשאלה למתחילים (אני לא מרבה לנסוע ברכבת בלשון המעטה..): ברצוני לנסוע במהלך חוה"מ מתחנת "ראשונים"לעכו ובאתר הרכבת רשום שיש להחליף רכבת בת"א. האם באותו כרטיס אוכל להחליף רכבת בלוד במקום בת"א בכדי להגדיל את הסיכוי למצוא מקום פנוי? (כלומר האם זה משנה איפה אני מחליף רכבת או שהכרטיס יזוהה בכל תחנה בציר הנסיעה?) שאלה שניה בעיקר לעכואים : איך הכי מומלץ להגיע מתחנת הרכבת בעכו למקדש הבהאיים מצפון לעכו? (כמה זמן זה ברגל?)ומהבהאיים לעיר העתיקה?(רגל\תחבורה ציבורית).

scooby5

Member
תשובות

מועדים לשמחה!
אפתח בשאלה למתחילים (אני לא מרבה לנסוע ברכבת בלשון המעטה..): ברצוני לנסוע במהלך חוה"מ מתחנת "ראשונים"לעכו ובאתר הרכבת רשום שיש להחליף רכבת בת"א. האם באותו כרטיס אוכל להחליף רכבת בלוד במקום בת"א בכדי להגדיל את הסיכוי למצוא מקום פנוי? (כלומר האם זה משנה איפה אני מחליף רכבת או שהכרטיס יזוהה בכל תחנה בציר הנסיעה?) שאלה שניה בעיקר לעכואים : איך הכי מומלץ להגיע מתחנת הרכבת בעכו למקדש הבהאיים מצפון לעכו? (כמה זמן זה ברגל?)ומהבהאיים לעיר העתיקה?(רגל\תחבורה ציבורית).
תשובות
1. כן ! אתה יכול להחליף רכבת בכל תחנה חופפת שתחפוץ להחליף בה ללא שום בעיה. 2. עד תחנת עכו ומשם הליכה של 3 דקות לכיוון מערב עד לתחנה המרכזית לקו 271 בכיוון נהריה.. בקש ממנו שיוריד אותך שם (זו נסיעה של דקות בודדות). לאחרונה עשו שם מעט שיפורים בתנועה, אז יכול להיות שלקו 271 יש תחנה ממש בצמוד לרכבת, אבל אני לא בטוח. נסיעה טובה.

אורי404

New member
בלוד יהיו לך פחות רכבות

מועדים לשמחה!
בלוד יהיו לך פחות רכבות
בהשוואה לתל אביב. לכן, יש לבדוק מראש אם יש רכבת מלוד. איך עושים את זה? בודקים באתר של רכבת ישראל על רכבת מראשון לציון ללוד ואחרי זה מלוד לעכו ובודקים אם יש זמנים דומים. הרכבת שנוסעת מלוד לחיפה היא רכבת שנוסעת מבאר שבע ויש פחות רכבות מבאר שבע לעכו, מאשר מתל אביב עצמה לעכו (אלו הן רכבות, שיוצאות מתחנת נתב"ג). לסיכום, אם יש תיאום בין הרכבות, תוכל להחליף בלוד ואם אין תיאום, מומלץ להחליף בתל אביב. בנוגע לכרטיסים: ברגע שאתה רוכש כרטיס מראשון לציון לעכו, אתה יכול להחליף רכבות ולנסוע באמצעות אותו כרטיס. בנוגע לגן הבאיים: אני לא יודע מה מרחק ההליכה מתחנת הרכבת והאם הוא בכלל קרוב רגלית. במידה והוא רחוק, תחנת האוטובוסים המרכזית של עכו, נמצאת קרוב לתחנת הרכבת. נסיעה טובה.

קובי לו

New member
תשובות

מועדים לשמחה!
תשובות
לא, זה לא משנה היכן מחליפים. תוכל להחליף או בלוד או בכל אחת מ-4 תחנות תל-אביב-יפו (ההגנה, השלום, סבידור/מרכז, האוני' מרכז הירידים). רק שמלוד לעכו יש רק פעם בשעה רכבת ואילו מת"א יש לעכו פעמיים או אפילו שלוש פעמים בשעה רכבת, כי מת"א יש גם את הרכבות היוצאות מנתב"ג לכוון עכו ונהריה. לכן, המלצה שלי, החלף בת"א ההגנה. זו התחנה הראשונה בת"א ויש סיכוי של יותר מסביר שתתפוס מקום ישיבה. גן הבהאיים מצפון לעכו, יותר נכון אחוזת הקבר, יש לה שעות פתיחה מוזרות עד מעצבנות במקצת. יש ימים שלמים בשבוע שזה סגור וכן שעות הפתיחה הן שעות הפתיחה הכי מוזרות של מקום כלשהו שראיתי אי פעם בחיי (והייתי בהמון גנים לאומיים בארץ, שמורות טבע, מוזיאונים, משרדי ממשלה וכן טיילתי בדרום אמריקה, אוסטרליה וניו זילנד. ככה שראיתי מקום או שניים בימי חיי...). כעקרון, אם אינך לחוץ כספית כדאי לקחת מונית מתחנת הרכבת של עכו. לא יקר מדי, כי זה ממש דקות ספורות ביותר של נסיעה. אולי גם יש אוטובוס. תחנת הרכבת של עכו היא כ-5 עד 10 דקות הליכה איטית מהתחנה המרכזית של עכו.

אלעד 1975

New member
../images/Emo140.gif תודה לכולכם../images/Emo140.gif

מועדים לשמחה!
תודה לכולכם

Mr Slider

New member
אשדוד - קרית ביאליק .

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. בעת כתיבת שאלתכם - ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
אשדוד - קרית ביאליק .
לרחוב הפלמ"ח בק.ב .. ומאשדוד - לחדרה ( הכי מהיר שיש ולא רכבת . תודה רבה

חריש

New member
תשובה

אשדוד - קרית ביאליק .
תשובה
בהנחה שאתה רוצה להגיע לקרית ביאליק באוטובוס: קח קו 320 של קונקס מאשדוד לתחנה מרכזיץ בת"א. מת"א קו 910 למרכזית חוף הכרמל בחיפה. קו 103 ממרכזית חוף הכרמל למרכזית המפרץ. ממרכזית המפרץ אחד מהקוים הבאים: 56,251,271,272. הקוים עוצרים בדרך עכו, שזה הכביש המקביל לרחוב הפלמ"ח. לגבי איזו תחנה לרדת - זה תלוי במקום שאליו אתה צריך להגיע ברחוב הפלמ"ח... אם בכל זאת תרצה רכבת - סע מאשדוד לתחנת קרית מוצקין (החלפה בת"א), ומשם קח קו 53 לקרית ביאליק.

אפשר גם עם 280

תשובה
בהנחה שאתה רוצה להגיע לקרית ביאליק באוטובוס: קח קו 320 של קונקס מאשדוד לתחנה מרכזיץ בת"א. מת"א קו 910 למרכזית חוף הכרמל בחיפה. קו 103 ממרכזית חוף הכרמל למרכזית המפרץ. ממרכזית המפרץ אחד מהקוים הבאים: 56,251,271,272. הקוים עוצרים בדרך עכו, שזה הכביש המקביל לרחוב הפלמ"ח. לגבי איזו תחנה לרדת - זה תלוי במקום שאליו אתה צריך להגיע ברחוב הפלמ"ח... אם בכל זאת תרצה רכבת - סע מאשדוד לתחנת קרית מוצקין (החלפה בת"א), ומשם קח קו 53 לקרית ביאליק.
אפשר גם עם 280
יש לו פחות נסיעות מקו 320, אבל הוא יביא אותך הישר למסוף 2000 (הרכבת), שם תוכל לתפוס את קו 910. זה חוסך לך את הנסיעה עם 910 בתוך ת"א. שים לב - לקו 910 אין הרבה נסיעות, ככה שמומלץ לבדוק מראש מתי הוא יוצא ולתכנן לפי זה.

Mr Slider

New member
תודה רבה ../images/Emo140.gif לכולכם !!

תשובה
תודה רבה
לכולכם !!

קובי לו

New member
סליחה שאני שואל,

אשדוד - קרית ביאליק .
סליחה שאני שואל,
וכמעט והייתי מוסיף את השאלה "באיזו זכות" (אבל רק כמעט) אתה מבקש את הדרך הכי מהירה שיש מאשדוד לחדרה ופוסל את אופצית הרכבת ??? יש רכבת אחת, בלי שום החלפות או המרות או התמרות או שום "קונצים" שהם, הישר מאשדוד ועד חדרה (תחנת חדרה מערב). משך הנסיעה הוא בין 1:22 ל-1:25 שע' (כלומר שעה ועשרים וחמש דקות או 85 דקות). חוץ מבפרייבט בכביש ריק (או מונית ספיישל, אבל אז יעלה לך 200 ש"ח, שאז זה לוקח שעה עד שעה ו-5 דקות בין אשדוד לחדרה) שום אמצעי תעבורתי סטנדרטי (אולי מסוק או מטוס קל או סירת מרוץ מהמרינה באשדוד לחוף אולגה) לא יהיה יותר מהיר מהרכבת. אז מדוע הוספת את ההתנייה של לא רכבת ? באוטובוסים בכבישים רייקים (בלי תאונות, בלי חפצים חשודים, בלי מחסומי פתע בגלל כוננות פח"ע) הסיפור, מתחנה מרכזית אשדוד ועד מרכזית חדרה, יקח לך שעתיים. לפי 45 דקות מאשדוד לת"א, 10 דקות ההחלפה + ההמתנה בתמח"ת ועוד שעה עד שעה ו-5 דקות קווים 808,852,872,702. והאמן לי, כחדרתי לשעבר, שהיה נוסע המון הן בפרייבט והן בקווים הללו מת"א לחדרה, כמעט תמיד הנסיעה תקח יותר זמן. הרבה פעמים רק מת"א ועד חדרה זה שעה ורבע או שעה ו-20 דקות.

Mr Slider

New member
כי אמרו לי להפגש עם מישהו ..

סליחה שאני שואל,
וכמעט והייתי מוסיף את השאלה "באיזו זכות" (אבל רק כמעט) אתה מבקש את הדרך הכי מהירה שיש מאשדוד לחדרה ופוסל את אופצית הרכבת ??? יש רכבת אחת, בלי שום החלפות או המרות או התמרות או שום "קונצים" שהם, הישר מאשדוד ועד חדרה (תחנת חדרה מערב). משך הנסיעה הוא בין 1:22 ל-1:25 שע' (כלומר שעה ועשרים וחמש דקות או 85 דקות). חוץ מבפרייבט בכביש ריק (או מונית ספיישל, אבל אז יעלה לך 200 ש"ח, שאז זה לוקח שעה עד שעה ו-5 דקות בין אשדוד לחדרה) שום אמצעי תעבורתי סטנדרטי (אולי מסוק או מטוס קל או סירת מרוץ מהמרינה באשדוד לחוף אולגה) לא יהיה יותר מהיר מהרכבת. אז מדוע הוספת את ההתנייה של לא רכבת ? באוטובוסים בכבישים רייקים (בלי תאונות, בלי חפצים חשודים, בלי מחסומי פתע בגלל כוננות פח"ע) הסיפור, מתחנה מרכזית אשדוד ועד מרכזית חדרה, יקח לך שעתיים. לפי 45 דקות מאשדוד לת"א, 10 דקות ההחלפה + ההמתנה בתמח"ת ועוד שעה עד שעה ו-5 דקות קווים 808,852,872,702. והאמן לי, כחדרתי לשעבר, שהיה נוסע המון הן בפרייבט והן בקווים הללו מת"א לחדרה, כמעט תמיד הנסיעה תקח יותר זמן. הרבה פעמים רק מת"א ועד חדרה זה שעה ורבע או שעה ו-20 דקות.
בתחנה המרכזית של חדרה , אז אני מעדיף לנסוע היישר עם אוטובוס עד תחנה מרכזית חדרה ..

קובי לו

New member
מהרכבת בחדרה יש אוטובוס

בתחנה המרכזית של חדרה , אז אני מעדיף לנסוע היישר עם אוטובוס עד תחנה מרכזית חדרה ..
מהרכבת בחדרה יש אוטובוס
לתחנה מרכזית. נסיעה של 6 עד 8 דקות.

שאלה קטנה מאוד

שאלה קטנה מאוד
ביום חמישי (12/10) יש תחבורה ציבורית במתכונת רגילה?
מראש..

BanjoKazooie

New member
מ ת.מ אשדוד לכפר סבא

מ ת.מ אשדוד לכפר סבא
איך? תודה :)

מ ת.מ אשדוד לכפר סבא

מ ת.מ אשדוד לכפר סבא
איך? תודה :)
מ ת.מ אשדוד לכפר סבא
אופציה 1: קו 320 עד תחנה מרכזית ת"א, ומשם, קו 567 של אגד לכפר סבא. אופציה 2: קו 66 מ ת.מ אשדוד לתחנת הרכבת של אשדוד, ומשם רכבת לכפר סבא (יש להחליף רכבת בת"א).

מצב
הנושא נעול.
למעלה