שרשור מודיעין והכוונה - 3/7

מצב
הנושא נעול.

PinkyRaSta

New member

אם אני בכלל רשאית לפתוח אבל זה לא נותן לי לשים עוד תגובות בשרשור הקודם..

PinkyRaSta

New member

מחולון
לניר צבי
היי, מבקשת עזרתכם/ן בהגעה מחולון (איזור פארק פרס, ימית 2000, מוזיאון הילדים) לניר צבי תודה!

stratomaximus

New member
מחולון
לניר צבי
היי, מבקשת עזרתכם/ן בהגעה מחולון (איזור פארק פרס, ימית 2000, מוזיאון הילדים) לניר צבי תודה!
כמה אפשרויות
1. אם לא אכפת לך ללכת לצומת של שד' ירושלים עם רח' אלופי צה"ל - בשעות הבוקר יש קווים 144 ו- 404 של אגד מהתחנה באלופי צה"ל עד צומת ניר צבי (לו"ז באתר אגד או כל-קו) אם את נוסעת בשעות אחרות תקחי מאותה תחנה את קו 99 של אגד עד צומת אזור שעל כביש 44, ומשם קווים 451, 461, 455, 157 עד צומת הכניסה לניר צבי (אין אוטובוסים שנכנסים לתוך הישוב). אם רחוק ללכת עד אלופי צה"ל, אז ניתן לקחת את קו 172 למשך 2 או 3 תחנות מפארק פרס עד רח' המלאכה ומשם באותן דרכים כמו קודם.

ArsaWhat

New member

אז אני רוצה לתפוס אוטובוס מצומת אכדיה לתל אבי
מחר (ראשון) בבוקר ויש לי חופשי מרחבי (3 האזורים) שקניתי במטרופולין. האם אני יכול לעלות על קוים שהגיעו מחוץ למרחבים האלה? למשל 852,872,910? ואם כן, האם הנהגים בכלל יודעים? תודה.

אז אני רוצה לתפוס אוטובוס מצומת אכדיה לתל אבי
מחר (ראשון) בבוקר ויש לי חופשי מרחבי (3 האזורים) שקניתי במטרופולין. האם אני יכול לעלות על קוים שהגיעו מחוץ למרחבים האלה? למשל 852,872,910? ואם כן, האם הנהגים בכלל יודעים? תודה.
אתה יכול לעלות על כל קו של אגד שמעלה נוסעים
בתחנה זו.

dw2322

New member
תודה, זה יכול לחסוך שעות על גבי שעות,
במצטבר (לא צריך לחכות לקו 90, שמגיע פעם בחצי שעה במקרה הטוב).
זו בדיוק מטרת תחבורת מעברים
מהיום לא אכפת לנו מה הצבע של האוטובוס(כחול,ירוק וכו). אוטובוס זה אוטובוס. קל, ברור ופשוט. מהיום גם יש גוש דן, אזור אחד (OK, למעט ראש העין ורמה"ש/הרצליה), ולא אזור אדום, אזור לבן, אזור ורוד, אזור כתום עם נקודות סגולות וכיו"ב (טוב, הבנתי שאולי כן ישאירו אזורים צבעוניים). קל, ברור ופשוט. אם אתה בעצם רוצה לנסוע על כביש החוף, אז למה שיהיה אכפת לך מה המספר או הצבע של האוטובוס? מה שבא ברוך הבא. נכון טריביאלי?

טשאפק

New member
מהיום לא אכפת לנו מה הצבע של האוטובוס(כחול,ירוק וכו). אוטובוס זה אוטובוס. קל, ברור ופשוט. מהיום גם יש גוש דן, אזור אחד (OK, למעט ראש העין ורמה"ש/הרצליה), ולא אזור אדום, אזור לבן, אזור ורוד, אזור כתום עם נקודות סגולות וכיו"ב (טוב, הבנתי שאולי כן ישאירו אזורים צבעוניים). קל, ברור ופשוט. אם אתה בעצם רוצה לנסוע על כביש החוף, אז למה שיהיה אכפת לך מה המספר או הצבע של האוטובוס? מה שבא ברוך הבא. נכון טריביאלי?
האם הוא יוכל לעלות גם לקווי נתיב אקספרס
שעוברים שם?

olli3

New member
מנהל
האם הוא יוכל לעלות גם לקווי נתיב אקספרס
שעוברים שם?
יוכל לעלות כן, אך ישלם תשלום נפרד.
למרות שקווי נתיב אקספרס בקטעים האלו זולים יותר מהרפורמה. נסיעה בתוך תל אביב עולה 5.9, נסיעה מתל אביב להרצליה עולה 7.5 ונסיעה מרמת אביב להרצליה עולה 5.9. וכמובן נסיעה מתל אביב לנתניה עולה 9.7 ש"ח.

ArsaWhat

New member
טריוויאלי מאוד! ולמה אני שואל..
כי יצא לי פעמיים לעלות על קו 852 מת"א לצומת אכדיה עם כרטיס חופשי חודשי שרון מערבי שקניתי במטרופולין, שאני יודע שתקפה גם באגד, והנהג אמר "תשמע, זה לא תקף אצלי, אני לא יכול להעלות אותך". ואני ראיתי איזשהו פרסום שכרגע אני כבר לא מוצא (וזה לא רלוונטי). חשוב שהנהגים יידעו, נכון שרוב הנסיעה שלהם היא בכבישים הראשיים של הצפון אבל הם בכל זאת עוברים גם בצירים מרכזיים בגוש דן, והנוסעים ייעזרו בהם מאוד, אז כדאי שיעודכנו בעניין. וגם שקוראי הכרטיסים יעודכנו בעניין...

amit1270

New member

לא מקובל שגולשים "רגילים" יפתחו שרשורי הכוונה
אבל אין איסור. הבעיה היא שיש מי שיצטרך לנעוץ את השרשור בלילה.

spoop

New member

באופן עקרוני כל המרכז תחת אותו כרטיס מעבר?
מבת ים לפתח תקווה, אני יכולה לקחת 140 לעזריאלי, לשלם 6.40 ואח"כ להחליף לאוטובוס לפתח תקווה באותו כרטיס? משמע, מבת ים לפ"ת 6.40 שקל?

amit1270

New member
מבת ים לפתח תקווה, אני יכולה לקחת 140 לעזריאלי, לשלם 6.40 ואח"כ להחליף לאוטובוס לפתח תקווה באותו כרטיס? משמע, מבת ים לפ"ת 6.40 שקל?
אם עלית על האוטובוס השני תוך פחות מ-90 דקות
אז כן.

oahu

New member
..ורק בשימוש בכרטיס חכם
בלעדיו אין מעבר חופשי.
איך בדיוק הולך כל העסק הזה?
אני בקושי נוסע בתח"צ, אבל מידי פעם כשצריך להגיע לת"א אני משתמש בה. אני צריך לבקש מהנהג במיוחד כרטיס מעבר? באוטובוס אליו אני עובר אני אמור להעביר את הרב-קו שוב? או להראות פתק לנהג?

איך בדיוק הולך כל העסק הזה?
אני בקושי נוסע בתח"צ, אבל מידי פעם כשצריך להגיע לת"א אני משתמש בה. אני צריך לבקש מהנהג במיוחד כרטיס מעבר? באוטובוס אליו אני עובר אני אמור להעביר את הרב-קו שוב? או להראות פתק לנהג?
לא צריך לבקש במיוחד מהנהג כרטיס מעבר
ובטח ובטח לא אם יש לך אוטובוס אחד,דור טו דור,מהמוצא ליעד,מבלי צורך להחליף. אם יש צורך להחליף,שעת העליה תישמר בזיכרון הרב-קו בעליה הראשונה לאוטובוס עם הנחת הכרטיס על הקורא. בעליה השניה כשתשים את הרב-קו על הקורא,הקורא לא ינכה מסכום ההטענה,אלא תופיע לנהג נורית אישור,שאתה באמת עולה לאוטובוס השני בתוך 90 דקות מרגע העליה לאוטובוס הראשון ואז אתה ממשיך לפנים האוטובוס. חיוב יתבצע באוטובוס נוסף רק אם חרגת ממכסת תשעים הדקות המותרת להגעה בסכום של 6.40 ש"ח מהמוצא ההתחלתי ליעד הסופי.

oahu

New member
לא צריך לבקש במיוחד מהנהג כרטיס מעבר
ובטח ובטח לא אם יש לך אוטובוס אחד,דור טו דור,מהמוצא ליעד,מבלי צורך להחליף. אם יש צורך להחליף,שעת העליה תישמר בזיכרון הרב-קו בעליה הראשונה לאוטובוס עם הנחת הכרטיס על הקורא. בעליה השניה כשתשים את הרב-קו על הקורא,הקורא לא ינכה מסכום ההטענה,אלא תופיע לנהג נורית אישור,שאתה באמת עולה לאוטובוס השני בתוך 90 דקות מרגע העליה לאוטובוס הראשון ואז אתה ממשיך לפנים האוטובוס. חיוב יתבצע באוטובוס נוסף רק אם חרגת ממכסת תשעים הדקות המותרת להגעה בסכום של 6.40 ש"ח מהמוצא ההתחלתי ליעד הסופי.
תודה רבה :)

בדיוק. בעזריאלי יש לך את קווים 50,51,350
ואת צריכה לעלות עליהם לפני שתעבור שעה וחצי מאז שעלית על 140, לא נראית לי בעיה בכלל. אגב עם הכרטיס את יכולה לנסוע גם עם קו 641 של אגד שמוריד החל מתחנה מרכזית פ"ת (ואם הנהג בסדר אז גם בבילינסון).

olli3

New member
מנהל
בדיוק. בעזריאלי יש לך את קווים 50,51,350
ואת צריכה לעלות עליהם לפני שתעבור שעה וחצי מאז שעלית על 140, לא נראית לי בעיה בכלל. אגב עם הכרטיס את יכולה לנסוע גם עם קו 641 של אגד שמוריד החל מתחנה מרכזית פ"ת (ואם הנהג בסדר אז גם בבילינסון).
תחנת ההורדה הראשונה של 641 היא לפני המרכזית
ז'בוטינסקי פינת אורולוב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה