שרשור הכרות

המהמ...

אני חופית, בת 16 וחצי מאילת
קראתי ת'מנגה וראיתי שני פרקים ראשונים של האנימה, לא זוכרת לפני כמה זמן. זה היה מלפני ה-מון זמן OO; יש לי ת'כרך הראשון של המנגה בבית~ חיחי.. אקירה צמוד ללב שלי :) אני אוהבת כמעט את כל הדמויות, חוץ מאיסומי ואוצ'י, אני חושבת... OO

harar8

New member
אני

טוב אני הדר בת 18 מראשון לציון, לא ראיתי את הסדרה אף פעם וכמובן אני אראה אותה כשהיא תגיע.

Hinamori

New member
אני חנ, 12, ראשל"צ, אני אראה

בערוץ העילגים ואם זה יהיה נחמד אני אראה בתירגום נורמלי. =^_^=

יעל צאן

New member
אוקי @@

'ני יעל ^.^ בת 16 וחצי מחיפה :} ואת היקארו אני אראה בערוץ העילגים ואולי גם אוריד :]

Hikaru

New member
היי ../images/Emo3.gif

אני חן, בן 17 מפרדס חנה. גם אני ראיתי היקארו נו גו לפני 3 שנים ^O^ את המנגה קראתי גם כן ויש לי את כולה בבית. הדמות האהובה עליי כמובן היא היקארו. אחריו אקירה. ואקיהיקא זה מעולה.

KiaritChan

New member
שאלומ!!^^

טובנו.נצטרף כי איצ'י מנהל פה >: בכלמקרה, אני קיארית,15,חור. ורציתי להתחיל ת'סדרה לפני המון זמן אבל שכחתי ^^ אני מניחה שאני אחכה שזה יתחיל בערוץ העילגים. המ.עלה והצלח,פורום סגיד [:?

coral chan

New member
^-^~

קורל,14,באקא ג'ינג'ית,גבעת שמואל. אני אחכה שזה יתחיל בערוץ הילדים.. 3:

ShuNka

New member
דוזו יורושיקו!

אני שני, בת 14 עוד פחות מחודשD: בדיוק התחלתי להוריד את הסדרה אז עוד לא ראיתי שומפרק! ובמקרה נכנסתי לפה כי הפורום פורסם בפורום בליץ' ^__^ יד הגורל
אני אראה את שוב את אור היום אם אני אצפה בסדרה בערוץ הילדים? *מתכוננלברוח*

Goggle Girl

New member
אם לשפוט לפי התרגום של פרוטס

זה תרגום סביר. נקווה שזה ימשיך ככה

Greenleef

New member
המממ.. שאלום ../images/Emo67.gif

אממ.. שמי.. נפר בקיצור עוד לא ראיתי היקארו נו גו בכלל
לא ממש מצליח לרדת לי.. אמרו לי שזה יהיה בערוץ הילדים בקרוב.. מישהו יודע מתי?
אטאשי נו באקה
XP ...תסלחו לי.. בטני מקרקרת.. אני הולכת לאכול
ג'ה

ShuNka

New member
בתיאבון :)

אני חושבת שזה יתחיל אחרי שייגמר פרובה.. נראלי שהיה היום פרק 18 אז אמור להתחיל אממ עוד 12 ימים בערך ^^;?

Greenleef

New member
הוו.. פרוטס באסקט שוב נגמר ]=

אבל זה כל כך יפה >O<! ],= למה כל הדברים שאני אוהבת נגמרים? |בוהוהוההו| {אז מה אם הכל נגמר בלי קשר אליי >_<!} ההה D= תודה לא היה כל כך טעים X_X אבל לא נורא

Greenleef

New member
],=

אבל אבל.. זה ימשיך בליבינו לעד יחד עם אינויאשה קנשין ושאר דברים סוגוי XO!!! ....],=

Greenleef

New member
>_< אבל אין לי מושג איך להשיג אותן

כללית אני מעדיפה להוריד אבל לאינויאשה בכלל אין עדיין תרגום בכרכים המתקדמים [לפחות ככה אמר לי המוכר בקומיקאזה]

למעלה