שרשור הכרות

LaLyBeLL

New member
חחחחח תודה ענת ונאזי ../images/Emo24.gif

חחחחחח
ללי זה סתם שם שההורים שלי קוראים לי ככה מאז שאני זוכרת את עצמי חח!! יאאאא נאזי, יש תערוכה של מוצרים משר הטבעות במוזיאון המדע בלונדוןןןןן כתוב ב24 שעות של ידיעות אחרונות!!

שלי...

שם: נעמה בלום כינוי: ¥ M®§ BLooM ¥ הסבירו את הכינוי:זה דיי ברור לא?... מאיפה: מודיעין מוזיקה/להקות: יש הרבה מידיי אבל נסכם עם: רוק, מטאל ומוזיקה אירית. מי את/ה מעריץ/ה:אני מאוהבת באורלנדו (וג'וני) ויש לי עוד המון שאני מעריצה כנסו לכרטיסאישי שלי, תראו. ואני מעריצה גם עוד מלא אנשים חוץ ממי שרשום שם, זה לא מעודכן :p דברים אהובים:מזתומרת? דברים שנואים: אחותי אנד סטף... :) באיזה עוד פורומים את/ה נמצא/ת: טולקין, צמחונות וטבעונות, חתולים,אבק כוכבים, סרטים, ערוץ E, מופע שנות השבעים... אני לא פעילה בכולם. חולשה: אובססיה: אורלנדו פירסינג/קעקוע: יש לי שני קעקועי חינה ברגל ובכתף. סרט אהוב: שר הטבעות! ועוד 86 ימים יוצא ROTK!!! חוץ מזה אני אוהבת עוד המון סרטים...

drusilla sh

New member
../images/Emo3.gifעכשיו אני!

שם: שני כינוי: drusilla_sh הסבירו את הכינוי: דרוסילה היא דמות מ"באפי ציידת הערפדים" סידרה שאני מאוד מאוד אוהבת
. sh- ראשי התיבות של השם שלי באנגלית. מאיפה: טבעון (ליד חיפה) גיל: 18 תאריך לידה: 10/06/85 מוזיקה/להקות: בעיקר רוק ומטאל סרט אהוב: אממ... מועדון קרב, שר הטבעות, שודדי הקריביים
, אמריקה X, וזה רק חלק מהם... את כל השאר אני עוד לא ממש החלטתי, אני צריכה לחשוב על זה

Aqua Sheep

New member
או או או! אני!

שם: יעל כינוי: אקווה שיפ הסבירו כינוי: כבש תת ימי....היי, זה מקורי! מאיפה: ת"א תאריך לידה: 11.9.90 מוזיקה: אממממ..אני יותר מידי מתרגשת בשביל לחשוב! מי אני מעריצה: נו באמת....אל תגידו שאתם לא יודעים....
את מי אני שונאת: את קייט בוסוורט הזונה...כי היא חברה של המתוק שלי... דברים אהובים: אורלנדו...אורלנדו...ו...אממ....אורלנדו? דברים שנואים: מורדים... פורומים נוספים: דוליז חולשה: שוקולד אובססיה: אורלנדו פיריסנג או קעקוע: קעקוע (לאורלנדו יש 2!) סרט אהוב: ש"ה

Phoebe ForEver

New member
../images/Emo42.gif!!

שם: מיקה! כינוי: מיקה מוו! הסבירו את הכינוי: אני חולה על פרות!!!!! מאיפה: הרצליה! גיל: 13 תאריך לידה:18.7.90 מוזיקה/להקות: הביטלס!! מי את/ה מעריץ/ה: אורלנדו
ואליסה מילאנו את מי את/ה שונא/ת ולמה: בריטני ספירס, כריסטינה אגילרה וכו'. אני לא צריכה להסביר למה.. דברים אהובים: פרות, גושים, כלבים, תינוקות דברים שנואים: המפ... ששונאים אותי..חח.. באיזה עוד פורומים את/ה נמצא/ת: מכושפות+מכושפות חברתי חולשה: רגישות יתר, אני לוקחת כל דבר ללב! אובססיה: הכל!!!!! שיקאגו, פרות, גושים ועוד!!... פירסינג/קעקוע: נוופ.. סרט אהוב:שיקאגו! אבא מתארס, ומפלצות בע"מ!! אגב שרון תתחדשי על הפורום השולת שלך!!!!!!

^-^!../images/Emo163.gif

שם: דנה! כינוי: פייפר סוויט-הראט! פירוש הכינוי: אני אוהבת את הדמות פייםר ממכושפות, וסוויט-הארט.. טוב מי שיודע אנגלית לא צריך המון הסברים.. מאיפה: הרצליה! אולה אולה! גיל: 13 תאריך לידה: 16.10.1990 מוזיקה/להקות: אני אוהבת שירים, לא להקות. מי אני מעריצה:
ג'וני דפ
,
ג'ק ספארו!
, והולי מארי קומבס. את מי אני שונאת ולמה: המפ.. את מי אני שונאת.. לוידעת! דברים אהובים: חתולים וחברות טובות! דברים שנואים: שקרנים ורמאים. באיזה עוד פורומים: מכושפות, מכושפות ח. חולשה: גורי חתולים ג'ינג'יים, או חתולים מבוגרים מתוקים, ישנים ומכורבלים. אובססיה: פרות וגושים, כמובן. פירסינג/קעקוע: אחד בלשון, אחד בגבה, אחד בנעל, אחד בסוליה, אחד במרפק, ואחד בכליה הימנית. ובמילה אחת: לא. סרט אהוב: "שודדי הקאריביים- קיללת הפנינה השחורה" איך לא!?

x project

New member
מצטרפת...

שם: יערה כינוי: x project הסבר: פרוייקט איקס בבריטניה ע ל חייזרים וחללית שנמצאה, וכל הקשור לאיזור 51 וכדומה. מיקום: רמלה...(לא רמאללה) גיל: 15 (בקרוב 16) תאריך לידה: 10.01.88 מוזיקה/להקות: אוהבת הכל מלבד מזרחית, שומעת הרבה אייטיז, שירים ישנים, שירים שקטים, רוק, בקיצור הכל מלבד מזרחית..אה וגם שירי עם סלובקיים... הערצה: לא מעריצה אפחד, אבל אוהבת המון אנשים..בעיקר את אורלנדו המושלם. שנאה: לחברה של אורלנדו שלקחה לי אותו...ואת כל הפרחות הערסיות שקיימות בארצנו וזה מהסיבה הפשוטה שהן פשוט קיימות.. דברים אהובים: מרמלדה, לראות "חברים", לישון, לעשות שטויות,פיות. דברים שנואים: דלעת, קישואים, תוכניות פוליטיקה, אנשים מעצבנים, ערסים. פורומים: אגדות/אגדות אורבניות. חולשה: אין לי ממש חולשות קבועות..זה משתנה פירסינג/קעקוע: אין...לצערי סרט אהוב: לב אמיץ, שר הטבעות. וזהו! וברוכה הבאה לעצמי!! ואחלה פורוווווום

buffgirl

New member
מי! ../images/Emo80.gif|מיוחדת|

אורחת הכבוד! למה? כי לי יש פרוטקציות מההנהלה
שם: דניאל כינוי: buffgirl הסבירו את הכינוי: יש איזה קשר לבאפי, אבל אין לי כח להסביר.. מאיפה: חור יהודה גיל: 15 תאריך לידה: 29.5.88 מוזיקה/להקות: רוק ושחורה. מי את/ה מעריץ/ה: כוכבי באפי למיניהם, הולי מארי קומבס וכמובן... אורלנדו|בדגש|
את מי את/ה שונא/ת ולמה: היטלר, מבצעי פיגוגעים ואנשים רעים (די ברור למה), ואת בלקין. דברים אהובים: חברים שלי, באפי, אורלנדו
, ולא יודעת, כל מיני
. דברים שנואים:|סדגA| גזענות וכל מיני דברים כאלה (אין לי עצבים לפרט). באיזה עוד פורומים את/ה נמצא/ת: יותר מידי
חולשה: חברים, באפי, שוקולד אובססיה: תמיד היתה באפי, ועכשיו אורלנדו הצטרף
פירסינג/קעקוע: לא, תודה
סרט אהוב: דוגמה, האלמנט החמישי, בחזרה לעתיד 1+2+3 ושודדי הקאריביים - סרט ענק (ומיכר אותי סופית ובאופן מוחלט לאורלנדו).

../images/Emo55.gif../images/Emo41.gifת-ש-ו-ב-ו-ת../images/Emo41.gif../images/Emo55.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

שם:-------מרים כינוי:--- מילקשיק בכחול הסבירו את הכינוי:--אני מכורה למילקשייקים ויש לי ראש כחול..אז זה השילוב... מאיפה:---רמת גן גיל:----15 תאריך לידה:---15.9.88 מוזיקה/להקות:----אוונסנס מי את/ה מעריץ/ה:-------בקהאם את מי את/ה שונא/ת ולמה:----את רונאלדו..כי הוא קוף... דברים אהובים:----בקהאם,לשחק כדורגל לשחות גולף וטניס.. דברים שנואים:----ללכת לבצפר... באיזה עוד פורומים את/ה נמצא/ת:----ה"פ הסרט ,אוונסנס,דוסון,קוויזים חולשה:--לבקהאם ולבלונדינים עם עינים כחולות אובססיה:--לבקהאם פירסינג/קעקוע: --הייתי רוצה..אבל יש לי אמא שלא ממש מרשה.. סרט אהוב:--שודדי הקריבים,שר הטבעות ,ה"פ וטיטניק וחלף עם הרוח..

HaMsTeR

New member
*עונה*../images/Emo13.gif../images/Emo118.gif

שם: גוֹנִי כינוי: HaMsTeR הסבירו את הכינוי: אממ.. Hamster באנגלית זה אוגר (למי שלא יודע..
) ואני ממש אוהבת אוגרים.. אז החלטתי לקרוא לעצמי ככה
והאותיות הקטנות והגדולות לא מסמלות כלום
מאיפה: מזכרת בתיה. ליד רחובות
גיל: 13 וקצת תאריך לידה: 3.5.1990 מוזיקה/להקות: מישל בראנץ', הדורבנים, מוניקה סקס, גוד שארלוט.. מי את/ה מעריץ/ה: לא מעריצה, אבל אוהבת את האנשים שעושים את המוזיקה שאני אוהבת, ואני גם אוהבת את אורלנדו
את מי את/ה שונא/ת ולמה: אני משתדלת לא לשנוא יותר מידי
דברים אהובים: מוזיקה, ריקוד, קריאה, חתולים, בע"ח באופן כללי, להיות עם החבר
ועוד.. דברים שנואים: בית ספר ומתמטיקה
באיזה עוד פורומים את/ה נמצא/ת: הארי פוטר - הספר, הארי פוטר - חברתי, מישל בראנץ', סרטים מצוירים ודיסני, וקוראת בעוד כמה
חולשה: לשוקולד. אובססיה: למחשב ולשוקולד. פירסינג/קעקוע: אין
וגם לא יהיה. סרט אהוב: אולי שודדי הקאריבים, אבל אני לא בטוחה בקשר לזה.

little bry

New member
התשובות ש ל י :)

שם: שרית
כינוי: little bry
הסבירו את הכינוי: טוב, אז אני אוהבת את להקת ווסטלייף, ולאחד מהבנים שם קוראים בריאן... אז אני בריאן הקטנה :)
מאיפה: חולון
תאריך לידה: 26.5.89
מוזיקה/להקות: בעיקר פופ
, אני לא אוהבת מזרחית
, וגם לא רוק כבד מדי!
מי את/ה מעריץ/ה:ווסטלייף!
ומישל ברנץ' ואיך אפשר שלא אורלנדווווו את מי את/ה שונא/ת ולמה: את המורה לספרות חחחחחחחח כי היא לא אוהבת אותי גרררררר
דברים אהובים: שוקולד אניטרנט טלפון טלויזיה חחחחחחחח מה עוד?
דברים שנואים: לסדר את החדר, להכין שעורים ולרדת עם הכלב :p באיזה עוד פורומים את/ה נמצא/ת: ווסטלייף ומישל ברנץ'
חולשה: עיניים
אובססיה: נעלים :)
פירסינג/קעקוע: חחחחחחחחחח אמא לא מרשה
סרט אהוב: ריקוד מושחת

SmallVille Girl

New member
mee!!

שם : מיטל כינוי : smallville girl הסבירו את הכינוי : פשוט מאוד :) אני מכורה לסמווויל ... מאיפה : הוד השרון "העיר בירוק " חחחח.. גיל : 15 תאריך לידה : 1.6.88 מוזיקה / להקות : הביטלס !!!!!!! את מי אתה מעריץ : את פול מקארטני ! אורלנדו !!!!! ואת הייד !!! (דני ) את מי אני שונאת : אני לא שונאת אף אחד ... (כן כן תתפלאו !) דברים אוהבים : שוקולד עוגת שוקלדד ... בקיצור דברים מתוקים אה ! ובירה שחורה וציפס ! דברים שנואים : להסתפר ! שונאת להסתפר! , פורומים אחרים : מופע שנות ה70 , סמולוויל +לוק , הביטלס .. , רוזוול ועכשו בפורום המושלם! סרט אהוב :אמממ... אמממ... אממ... אני חושבת שודדי הקריביים ועוד אחד מצוייר ששכחתי את שמו !

CiNdErElLa3887

New member
../images/Emo19.gif אני אני אני אני

שם:הילה כינוי:CiNdErElLa3887 הסבירו את הכינוי:אממ...סינדרלה הוא הסרט המצויר הכי אהוב עליי(אחרי מל האריות)... מאיפה:עיר האורות הידועה בכינויה כ"פתח תקווה"...בעע גיל:16 וחודש ועוד כמה שבועות (אין לי כוח לספור תהרגו אותי) תאריך לידה:03.08.1987.......כולם לרשום ביומנים מוזיקה/להקות:גוד שארלוט, מוניקה סקס, הדג נחש, ביונסה, נינט טייב (לא זמרת עדיין אבל אני עדיין שומעת אותה)...וכל מיני .. מי את/ה מעריץ/ה: אורלנדו בלום......גוד שארלוט...ריס וויתרספון...(היא כזאת חמודה)......ונינט טייב (הכוכבת של המדינה) את מי את/ה שונא/ת ולמה: שונאת אנשים צבועים שחושבים את עצמם ומשקרים לכל העולם (חחח.......אני בשעות החירפון שלי)....ושונאת את בריטני שפריץ וכריסטינה מגיעלרה (אבל אהבתי את ביוטיפול ....שיר יפה לעומת השירים האחרים שלה) דברים אהובים:..אממממ........לישון כל היום.....סרטי שר הטבעות...לשמוע מוזיקה...לצאת עם חברות.....וכל מיני.... דברים שנואים:בצל...סחוג...לביבות מטוגנות.....וזהו באיזה עוד פורומים את/ה נמצא/ת:בתפוז אני נמצאת בפורום הזה..:)ובפורום המהמם של גוד שארלוט חולשה: ששואלים אותי מה החולשה שלי בשרשור היכרות בפורום מסוים (חיחי) אובססיה: לגוד שארלוט ולאורלנדו בלום....ולשר הטבעות...(יש לי דיוידי ופוסטרים ובלאגנים) פירסינג/קעקוע:.....אין לי.....אבל רוצה לעשות באף סרט אהוב:שר הטבעות-כל הסרטים (אפילו השלישי שעדיין לא יצא...חיחי), שודדי הקריביים, לא רק בלונדינית, מלך האריות, עשר דברים שאני הכי שונאת אצלך.......ועוד כמה ששכחתי

למעלה