שרשור הכוונה ומודעין 9/8

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
מונית שירות 164 מראשון לפתח תקווה בשבת?
האם הקו פועל בשבת?
כתבו כאן לפני כמה שבועות שלא פועל בשבת.
זכור לי שנשאלה שאלה על הגעה בשבת מרחובות או האיזור לפתח תקווה ונכתב שמוניות 164 לא פעילות בשבת.

olli3

New member
מנהל
אין במושב עצמו קווי אוטובוס. המרחק של המסעף
מהישוב הוא 0.63 ק"מ.
פששש 630 מטרים זה מרחק אדיר...
אם היא שאלה על קווים לפני 6 בבוקר, סימן שהיא יודעת איזה קווים עוברים ואיפה. 630 מטרים זה הליכה של 10 דקות לבן אדם זקן שהולך לאט. במילים אחרות 630 מטרים זה מרחק ההליכה מהכרמלית לחוף הים למשל. לא משהו בשמיים בכלל.

droriko

New member
שלום, רציתי לדעת מה הדרך הכי מהירה להגיע
מדיזינגוף סנטר לרמת החייל? תודה
רמת החייל השכונה או האיזור תעשייה?
בעיקרון את לוקחת 82/38/18 עד כיכר רבין , מאבן גבירול לכיוון צפון את לוקחת או 89 (לשכונה) או 189 (לאיזור תעשייה).

cwen

New member
שלום, רציתי לדעת מה הדרך הכי מהירה להגיע
מדיזינגוף סנטר לרמת החייל? תודה
אני לא בטוחה מה הכי מהיר
אבל מה שאני הייתי עושה זה לקחת אוטובוס מקינג ג'ורג' לשדרות רוקח (48, יתכן שגם 47 - נדמה לי שתחנת ההורדה הראשונה שלו במקום מספיק טוב) ומחליפה שם באחת התחנות ל 12 או 189. אבל גם קו 18 או 82 טובים, אפשר להחליף בכיכר רבין ל 189. אופציות נוספות, להמשיך עם 82 או קו 18 עד רכבת מרכז ולהחליף שם לאחד משלל קווים לרמת החייל - 142, 141, 75, 76. (אם מגיע קו 38 זה כמו 82). אם אתה רוצה לנסוע רק באוטובוס אחד, יש ללכת על דיזינגוף עד אבן גבירול (לא כזה מרחק רציני) ולקחת משם קו 189 או 142, מה שבא ראשון. אם אתה מתכנן לנסוע בקביעות, אז כדאי לנסות כמה דרכים עד שמוצאים מה הכי טוב. כשאתה אומר רמת החייל אתה מתכוון לרחוב וולנברג? אם אתה מדבר על השכונה עצמה, אז ההכוונה שונה קצת, ואז כתוב בערך לאן אתה רוצה להגיע.

droriko

New member
אני לא בטוחה מה הכי מהיר
אבל מה שאני הייתי עושה זה לקחת אוטובוס מקינג ג'ורג' לשדרות רוקח (48, יתכן שגם 47 - נדמה לי שתחנת ההורדה הראשונה שלו במקום מספיק טוב) ומחליפה שם באחת התחנות ל 12 או 189. אבל גם קו 18 או 82 טובים, אפשר להחליף בכיכר רבין ל 189. אופציות נוספות, להמשיך עם 82 או קו 18 עד רכבת מרכז ולהחליף שם לאחד משלל קווים לרמת החייל - 142, 141, 75, 76. (אם מגיע קו 38 זה כמו 82). אם אתה רוצה לנסוע רק באוטובוס אחד, יש ללכת על דיזינגוף עד אבן גבירול (לא כזה מרחק רציני) ולקחת משם קו 189 או 142, מה שבא ראשון. אם אתה מתכנן לנסוע בקביעות, אז כדאי לנסות כמה דרכים עד שמוצאים מה הכי טוב. כשאתה אומר רמת החייל אתה מתכוון לרחוב וולנברג? אם אתה מדבר על השכונה עצמה, אז ההכוונה שונה קצת, ואז כתוב בערך לאן אתה רוצה להגיע.
ללכת עד אבן גבירול?!
את כנראה ספורטאית אולימפית אם את אומרת שזה לא מרחק רציני

cwen

New member
ללכת עד אבן גבירול?!
את כנראה ספורטאית אולימפית אם את אומרת שזה לא מרחק רציני
משהו כמו עשר דקות הליכה לדעתי
אולי 15 דקות אם הולכים בנחת. אני עושה את המרחק הזה כמעט כל יום. ושמת לב שזו היתה האופציה האחרונה שהצעתי, נכון?

g a l4

New member
אני לא בטוחה מה הכי מהיר
אני בת
וכעיקרון אני צריכה להגיע לרח הברזל

cwen

New member
אני בת
וכעיקרון אני צריכה להגיע לרח הברזל
אז הכי מתאים לך דווקא קו 12
שנכנס לתוך רחוב הברזל. הבעיה איתו שהתדירות שלו היא כל חצי שעה, את יכולה לראות את השעות באתר דן או באתר משרד התחבורה. הוא יוצא מרידינג. את יכולה תיאורטית לקחת מהסנטר את אחד מקווי 39 לרידינג ושם לעלות על קו 12. אבל אם תפספסי זה יהיה די עצוב, כך שעדיף בכל זאת לקחת מקינג ג'ורג' את אחת ההצעות שקיבלת. אם את עולה על 48 או 47 באמת תמשיכי עד רוקח ותרדי באחת התחנות שיש בה גם 12 וגם 189 (מרכז ארץ ישראל יפה למשל). אם בא 12, מה טוב. אם לא, סעי ב 189 כי חבל להמתין והתחנות על וולנברג הן מרחק הליכה מרחוב הברזל. (וודאי מראש לגבי 47 איפה תחנת ההורדה הראשונה. נדמה לי שהיא בתחנה שיש גם 189 ו 12, אבל אני לא זוכרת בביטחון). מה שחשוב - אל תעלי על קו 22, הוא אמנם מגיע לשם אבל עושה טיול בדרך. היום נסעתי איתו סתם בשביל לראות איך זה, וזה היה טיול חביב וארוך למדי. איזה מספר את צריכה ברחוב הברזל? זה חשוב כדי לדעת באיזו תחנה לרדת.

אורי404

New member
רמת גן רמת השרון?
שלום, האם למישהו יש הערכה כמה תעלה מונית מרמת גן לרמת השרון ( כללי ) בשעות הבוקר (אחרי 9)? בתודה מראש!
ייתכן, שדווקא במקרה הזה עדיף אוטובוס
דווקא בין האזורים יש תח"צ לא רע. תלוי מהיכן ברמת גן. יש דווקא קווים מאזור רמת גן במתחם הבורסה והמשך אבא הלל. ביניהם למרכז רמת השרון (דרך סוקולוב) 531 "אגד" ולשכונות בפנים 524/525 "אגד". כמו כן יש מספר נסיעות מאזורים שונים ברמת גן למרכז רמת השרון - קו 618 "נתיב אקספרס".

מצב
הנושא נעול.
למעלה