שרשור הכוונה ומודיעין 9/9

מצב
הנושא נעול.
תל אביב רחוב שונצינו
מגבעת שמואל/בני ברק וכמה זמן לוקחת נסיעה? תודה
מתוך בני ברק קו 54
עד לצומת הרחובות המסגר/יצחק שדה. ניתן לקחת גם מציר ז'בוטינסקי את אחד הקווים: 50,51,54,68 לאותו המקום. מגבעת שמואל בעבר היה ניתן לקחת את קו 69, אך עם העברתו לחברת קווים המסלול שלו השתנה, והוא מעתה לא עובר באזור. הכי קרוב שיש לך הוא 68 מבר-אילן. בכל מקרה יש מצומת המסגר/יצחק שדה יש לעבור לרחוב יצחק שדה וללכת מזרחה לאורך הרחוב עד לרמזור הראשון - זהו רחוב שונצינו.

מתוך בני ברק קו 54
עד לצומת הרחובות המסגר/יצחק שדה. ניתן לקחת גם מציר ז'בוטינסקי את אחד הקווים: 50,51,54,68 לאותו המקום. מגבעת שמואל בעבר היה ניתן לקחת את קו 69, אך עם העברתו לחברת קווים המסלול שלו השתנה, והוא מעתה לא עובר באזור. הכי קרוב שיש לך הוא 68 מבר-אילן. בכל מקרה יש מצומת המסגר/יצחק שדה יש לעבור לרחוב יצחק שדה וללכת מזרחה לאורך הרחוב עד לרמזור הראשון - זהו רחוב שונצינו.
אורך הנסיעה תלוי, כמובן, בנקודת המוצא שלך
בני ברק או גבעת שמואל (והמיקום שלך באחד מהישובים האלה), ובשעת הנסיעה. על פניו מציר ז'בוטינסקי מדובר בנסיעה של כ-20-25 דקות לערך, בשעות שאינן שעות עומס.

קובי לו

New member
מתוך בני ברק קו 54
68 לא מגיע לרח' המסגר
ובטח שלא המסגר פינת יצחק שדה. הוא מגיע למרחק של כ-7 דקות הליכה איטית מהצומת של יצחק שדה המסגר. 68 מגיע לגשר מעריב (שזה יצחק שדה פינת בגין פינת קרליבך פינת לינקולן).

68 לא מגיע לרח' המסגר
ובטח שלא המסגר פינת יצחק שדה. הוא מגיע למרחק של כ-7 דקות הליכה איטית מהצומת של יצחק שדה המסגר. 68 מגיע לגשר מעריב (שזה יצחק שדה פינת בגין פינת קרליבך פינת לינקולן).
קובי - לכלכת!
דווקא ממך אני מחזיק כמומחה הפורום לתזמון הליכה. מבגין/יצחק שדה להמסגר/יצחק שדה שבע דקות? אתה מתכוון להליכה איטית עם הליכון, או לזחילת 6*60? אתרמפות סייע לי שוב (זוכר את המחלוקת על המרחק בין עזריאלי לרכבת ארלוזורוב?). המרחק בין יצחק שדה 1 (פינת בגין) ליצחק שדה 19 (פינת המסגר) הוא 210 מטרים. אם ההליכה אורכת 7 דקות, הרי שקצב ההליכה לשעה ייראה כך: 7 דקות=210 מטר; 60 דקות הם 7 דקות*8.57. מכאן שהקצב במטרים לשעה הוא 210*8.57=1800 מטר לשעה. או בעברית פשוטה יותר - 1.8 קמ"ש - בערך שליש ממהירות הליכה נורמלית. אז נכון שטעיתי שלא ציינתי את העובדה ש-68 עוצר בבגין המקביל, אבל מכאן להוסיף שבע דקות?

קובי לו

New member
קובי - לכלכת!
דווקא ממך אני מחזיק כמומחה הפורום לתזמון הליכה. מבגין/יצחק שדה להמסגר/יצחק שדה שבע דקות? אתה מתכוון להליכה איטית עם הליכון, או לזחילת 6*60? אתרמפות סייע לי שוב (זוכר את המחלוקת על המרחק בין עזריאלי לרכבת ארלוזורוב?). המרחק בין יצחק שדה 1 (פינת בגין) ליצחק שדה 19 (פינת המסגר) הוא 210 מטרים. אם ההליכה אורכת 7 דקות, הרי שקצב ההליכה לשעה ייראה כך: 7 דקות=210 מטר; 60 דקות הם 7 דקות*8.57. מכאן שהקצב במטרים לשעה הוא 210*8.57=1800 מטר לשעה. או בעברית פשוטה יותר - 1.8 קמ"ש - בערך שליש ממהירות הליכה נורמלית. אז נכון שטעיתי שלא ציינתי את העובדה ש-68 עוצר בבגין המקביל, אבל מכאן להוסיף שבע דקות?
68 לא עוצר בצומת גשר מעריב
אלא כמעט 200 מ' צפונית אליו או 200 מ' דרומית אליו. סה"כ, כולל חציית מספר מעברי חציה מרומזרים, ששם צריך לחכות לירוק כי הכבישים מאוד סואנים, זה יקח לא דקה פחות מ-7 דקות עד לצומת של יצחק שדה עם המסגר.

68 לא עוצר בצומת גשר מעריב
אלא כמעט 200 מ' צפונית אליו או 200 מ' דרומית אליו. סה"כ, כולל חציית מספר מעברי חציה מרומזרים, ששם צריך לחכות לירוק כי הכבישים מאוד סואנים, זה יקח לא דקה פחות מ-7 דקות עד לצומת של יצחק שדה עם המסגר.
זה עדיין לא 7 דקות מהמסגר, אבל ניחא
.

68 לא מגיע לרח' המסגר
ואיך שכחתי את 168?
עוצר בבר-אילן, ונוסע בדרך קצרה יותר מ-68 ומגיע בדיוק ליצחק שדה פינת שונצינו. בלי 7 דקות (או פחות)... עם זאת התדירות שלו לא מי יודע מה, ולכן כדאי להתעדכן באתר האינטרנט של חברת קווים באשר לשעות היציאה שלו.

zoeid

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
עזרתכם בבקשה,
איך אפשר להגיע מחולון לתחנה הישנה בראשון לציון? תודה לעונים

עזרתכם בבקשה,
איך אפשר להגיע מחולון לתחנה הישנה בראשון לציון? תודה לעונים
תלוי מאיפה בחולון..
יש את קו 20 של אגד שיוצא מוולפסון ונוסע לאורך הרחובות קוגל, ויצמן, אהרונוביץ והלאה לכיון ראשון.. התדירות שלו היא כל 30-40 דקות.. יש את קו 129 של דן שעובר לאורך רחוב מעפילים ולאורך כל רחוב אילת בחולון, ניתן לסוע איתו עד לרחוב רוטשילד פינת זבוטיסקי ברשל"צ, ומשם זה 10-15 דקות הליכה עד לתחנה הישנה של ראשון לציון. מקרית בן גוריון ניתן לקחת את קווים 85,20 של אגד עד לתחנה הישנה.

Image of me

New member
תלוי מאיפה בחולון..
יש את קו 20 של אגד שיוצא מוולפסון ונוסע לאורך הרחובות קוגל, ויצמן, אהרונוביץ והלאה לכיון ראשון.. התדירות שלו היא כל 30-40 דקות.. יש את קו 129 של דן שעובר לאורך רחוב מעפילים ולאורך כל רחוב אילת בחולון, ניתן לסוע איתו עד לרחוב רוטשילד פינת זבוטיסקי ברשל"צ, ומשם זה 10-15 דקות הליכה עד לתחנה הישנה של ראשון לציון. מקרית בן גוריון ניתן לקחת את קווים 85,20 של אגד עד לתחנה הישנה.
כדאי לקחת בחשבון של-20 מסלול די מפותל בראשון
ולכן בדרך כלל עדיפות האופציות האחרות.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
האם בי"ח שיבא כלול באזור האדום?

ifu

New member
שלילי, אפשר להגיע עד כביש גהה עצמו
כלומר לבר אילן, לצומת קוקה קולה ולמסוף אלוף שדה. מזרחית מכך אי אפשר באותו חופשי (יומי/חודשי).
מחפש אוטובוס מרחוב הנדיב בהרצליה לרכבת
אני יודע שצריך 2 קווים מהנדיב לרכבת. רציתי לדעת אם קיים קו אחד מאזור הנדיב 71 לרכבת בהרצליה? אין לי בעיה ללכת קצת ברגל תודה

ifu

New member
מחפש אוטובוס מרחוב הנדיב בהרצליה לרכבת
אני יודע שצריך 2 קווים מהנדיב לרכבת. רציתי לדעת אם קיים קו אחד מאזור הנדיב 71 לרכבת בהרצליה? אין לי בעיה ללכת קצת ברגל תודה
מישהו??
תודה....

ifu

New member
מהנדיב 71 רק "קו 11" (רגלי האדם)...
ממה שראיתי במפה, המרחק מרח' הנדיב 71 ועד לתחנת הרכבת של גרצליה הוא לכל היותר 15 דקות הליכה. או ברגל או 20 ש"ח במונית ספיישל.
לא חייב בדיוק מהנדיב 71
ההליכה הזו הורגת אותי. אפילו משהו שמצריך הליכה של 5 דקות לאוטובוס למישהו יש עוד הצעות? למה מהרכבת לנדיב יש קו 8 ובכיוון ההפוך קו 8 לא עוזר?! למה זה קורה רק בישראל?! למה?!

מגבעת שמואל לחשמונאים-יש חיה כזו

ואם כן,עד מתי אוטובוסים אחרונים
תנקס

אוהד11

New member

תנקס
ממחלף גבעת שמואל קו 200 של קונקס למודיעין
הקו יוצא מבילינסון בשעות 8,15; 9.00; 15.30; 17; 18; 19 ממודיעין קו 7, גם כן של קונקס בשעות 7,30; 8.30; 14.30; 15.30; 16.30 אפשרות אחרת היא לקחת 69 מג"ש לרכבת ארלוזרוב ומשם יש קויים למודיעין בתדירות הרבה יותר גבוהה

Image of me

New member

תנקס
למה לנסוע דרך מודיעין?בשביל זה יש קווי חרדים!
קווים 210, 220, 230 של סופרבוס מגיעים מבני ברק למודיעין עלית, ובפרט לפחות חלקם עוברים במחלף גבעת שמואל ובכניסה לישוב חשמונאים. הנה המסלולים ולוחות הזמנים: http://www.superbus.co.il/route.asp?id=2

אלירן121

New member

עזרה בבקשה!
אני ממש מוגבל מבחינת תחבורה ציבורית ולכן אני צריך את כל העזרה שתוכלו לתת! כמה שיותר פירוט יעזור לי כי אני באמת אהבל[רגיל להתנייד במוכניות תמיד..] אני צריך להגיע מחיפה ללשכת גיוס תה"ש. אני מגיע ברכבת ואני מחפש את הדרך היעילה ביותר, עם כמה שפחות החלפות אוטובוסים- כמה שפחות סיכויים ללכת לאיבוד. באיזה תחנת רכבת לרדת, איזה אוטובוסים, מאיפה, תדירות, אורך נסיעה.. הסברים בסיסים כמו איפו חוצים את הכביש כדי לקחת איזה קו יתקבלו בברכה גם כן- כל עזרה! ניסיתי לחפש לבד באתרי התחבורה הציבורית למיניהם ולא הבנתי כלום- דן? קווים? 35, 70, 64? קו 2? לא מבין! אני צריך לדעת את כל זה למחר, אם תוכלו לעזור אני אהיה אסיר תודה. תודה מראש, אלי

מצב
הנושא נעול.
למעלה