שרשור הכוונה ומודיעין 9/12

מצב
הנושא נעול.
שאלה על קו 137 של חברת קווים..
אשמח לעזרה, רציתי לדעת האם קו מ 137 היוצא מיהוד לכיוון תל אביב, עובר בקרבת הקמפוס של האוניבריסטה הפתוחה [בצפון תל אביב] ברחוב קלאוזנר 16. ואם לא, איזה קו מגיע מיהוד לכתובת שצוינה למעלה. תודה.
137 מגיע לשם
התחנה שלו היא בסמוך לטלויזיה החינוכית - כדקותיים הליכה מהקמפוס (הדי לשעבר) של האוניברסיטה הפתוחה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
שאלה :)
כמה עולה כרטיסיית נוער של קונקס ( מאשדוד לת"א ) ?

מוריאל11

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
שאלת הגעה מרמת גן לאוניברסיטת ת"א
מהי הדרך המהירה ביותר (אוטובוס/רכבת) להגיע לאוניברסיטת תל אביב = אני צריכה להגיע לשער 4 -שער רמניסיאנו או שער 5 -שער יוסף קריס שנמצא לידו, ושניהם נמצאים ברחוב פרופסור קלוזנאר בתל אביב מאלוף שדה שברמת גן? תודה רבה !!

ela100

New member
מהי הדרך המהירה ביותר (אוטובוס/רכבת) להגיע לאוניברסיטת תל אביב = אני צריכה להגיע לשער 4 -שער רמניסיאנו או שער 5 -שער יוסף קריס שנמצא לידו, ושניהם נמצאים ברחוב פרופסור קלוזנאר בתל אביב מאלוף שדה שברמת גן? תודה רבה !!
שאלה דחופה!
אני אמורה להגיע מחר לקורס נהיגה מונעת ברחוב הזרם ביפו אחרי שדחיתי אותם כמה פעמים. אני נמצאת בצפון תל אביב, רחוב בן יהודה. באיזה קו אני יכולה ליסוע?! תודה רבה למי שעוזר זה ממש דחוף...

שאלה דחופה!
אני אמורה להגיע מחר לקורס נהיגה מונעת ברחוב הזרם ביפו אחרי שדחיתי אותם כמה פעמים. אני נמצאת בצפון תל אביב, רחוב בן יהודה. באיזה קו אני יכולה ליסוע?! תודה רבה למי שעוזר זה ממש דחוף...
מצפון דיזינגוף - 1 או 2 של דן
יש לרדת בדרום רחוב הרצל (בית מרס). משם הליכה קצרה על רחוב התחייה - לא יותר מחמש דקות.

שאלה דחופה!
קווים 1,2 של דן מ דיזינגוף עד לתחנה
הראשונה ברחוב הרצל (סמוך לבית מרס). כשאת יורדת, תחזרי טיפה אחורה ותפני שמאלה לרחוב התחיה, ותמשיכי ללכת עד שתגיעי לצומת עם רחוב הזרם, תפני ימינה ותמשכי ללכת עד שתראי את המכללה מצד ימין (סה"כ- פחות מ 10 דקות הליכה). בהצלחה.

קו 94 של קווים
פועל שלוש פעמים בבוקר. הקו עובר בצומת אלוף שדה וברחוב הירדן. לו"ז באתר קווים. אם השעה לא מתאימה לך תיאלצי לקחת שני קווים בדרכך: לדעתי הדרך המהירה ביותר היא עם 56 עד עזריאלי, ומשם, בדרך בגין 27 של דן, או 74,86,274 של אגד.

אבי83808

New member
תכיעי לאוניברסיטת בר אילן ומשם
קו 45 עד אוניברסיטת ת"א. הוא עושה סיבובים עד שהוא מגיע לאוניברסיטה.

שבלולקה

New member

שאלת הכוונה דחופה למחר בבוקר
מהי הדרך האופטימלית (עם עדיפות לרקבת ישראל, אך ורק מכיוון שניתן לקרוא תוך כדי הנסיעה) להגיע משוהם לטכניון? אין לי בעיה להגיע לת"א או לאיירפורט סיטי. אבל מה משם? וכשאני מגיעה לחיפה - איזה קו יוביל אותי בבטחה לטכניון (אני מכוונת למעונות)? תודה ולילה טוב.

bendavid

New member
שאלת הכוונה דחופה למחר בבוקר
מהי הדרך האופטימלית (עם עדיפות לרקבת ישראל, אך ורק מכיוון שניתן לקרוא תוך כדי הנסיעה) להגיע משוהם לטכניון? אין לי בעיה להגיע לת"א או לאיירפורט סיטי. אבל מה משם? וכשאני מגיעה לחיפה - איזה קו יוביל אותי בבטחה לטכניון (אני מכוונת למעונות)? תודה ולילה טוב.
יורדים בתחנת חוף הכרמל
ומשם קו 11 לטכניון בתדירות לא משהו. או קו 123 לזיו ומשם 17.19.31 לטכניון

מצב
הנושא נעול.
למעלה