שרשור הכוונה ומודיעין 7/7

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
‫איזה אוטובוס נוסע מת"א למלונות בים ים המלח
ובחזרה , כולל שעות פעילות ? תודה .
קו 421 פעם ביום
יוצא ממתחם רכבת מרכז במסוף ארלוזורוב בשעה 8:40 בבוקר. אותו קו יוצא מאיזור המלונות בשעה 14:00 (מתחיל לפני המלונות בכיוון דרום) מגיע למלונות ב14:05, כמו כן מסיים בארלוזורוב. מבחינת החלפה לשני קווים אז ניתן לנסוע לירושלים בקו 405 מהמרכזית ו480 מארלוזורוב. דרך אגב קיימים קווים נוספים מאיזור גוש דן לירושלים כמו מבת ים, בני ברק וכו'. כך שלא תמיד צריך להגיע לת"א. כל הפרטים באתר אגד. לאחר ההגעה לירושלים לקחת קו 486 לים המלח. הקו יוצא בשעות הבאות: 8:00,9:00 (שני אוטובוסים יוצאים),11:00,12:00,13:00,16:15. בחזרה ניתן לקחת בנוסף לקו 486 גם קו 444 (שמגיע מאילת) לירושלים ומשם כמו שהגעת. אלו הזמנים מים המלח: # קו 444, 09:38 11:38; 13:38; 16:53; 19:23; # קו 486, 08:18 10:33; 11:33; 15:03; 16:03; 16:04; 19:05; *יש לציין כי קו 421 מת"א לים המלח עובר דרך ירושלים ואוסף בירושלים נוסעים וכך גם בחזור. כמו כן תמיד ניתן לנסוע עם קו 389 של אגד ממרכזית ת"א לערד ומשם עם קווים 384/385 של אגד לים המלח אך זוהי נסיעה ארוכה בהרבה. גם מבחינת השעות אין כדאיות כי התדירות מערד ת"א ומערד לים המלח וההפך נמוכה יותר.

EurO

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור ההכוונה בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
ממסוף 2000 לפארק המדע בנס ציונה
היי, צריך להגיע מחר לקראת השעה 17:00 ממסוף 2000 \ רכבת מרכז בת"א, לרח' איינשטיין 20, בניין 20 בפארק המדע בנס ציונה. איך אפשר לעשות את זה עם תח"צ? תודה רבה וערב טוב, לידן

EurO

New member
היי, צריך להגיע מחר לקראת השעה 17:00 ממסוף 2000 \ רכבת מרכז בת"א, לרח' איינשטיין 20, בניין 20 בפארק המדע בנס ציונה. איך אפשר לעשות את זה עם תח"צ? תודה רבה וערב טוב, לידן
ואם אפשר להוסיף סדר גודל של זמנים
זה ממש יעזור, אני מגיע בכלל מגלילות וצריך לדעת מתי לצאת מהבסיס כדי לעשות את כל השרשרת עד נס ציונה הרחוקה...

Image of me

New member
ואם אפשר להוסיף סדר גודל של זמנים
זה ממש יעזור, אני מגיע בכלל מגלילות וצריך לדעת מתי לצאת מהבסיס כדי לעשות את כל השרשרת עד נס ציונה הרחוקה...
היי לידן! נראה לי שהכי טוב ברכבת.
זה נמצא במרחק כ-15 דקות הליכה מרכבת רחובות. 274 של אגד עוצר יותר קרוב (עדיין תצטרך ללכת 5-10 דקות), אבל לדעתי זה ממש לא שווה את כל המסלול דרך תל אביב, ראשון ונס ציונה, במיוחד בשעה כזאת של פקקים. ולמרות שההפרש בזמני ההליכה הוא 5-10 דקות לטובת 274, עם הרכבת תגיע מהר יותר. מקווה שעזרתי

olli3

New member
מנהל
קו 274 של אגד מדרך נמיר
פארק המדע עד כמה שאני יודע זה ברחובות, אם אני לא טועה קו 274 עובר שם. קו 274 תדיר במהלך כל היום והוא מהיר מכיוון שהוא נוסע דרך כביש 1 למרכז ראשל"צ, ממשיך לנס ציונה ומשם לרחובות. זמן הנסיעה עד נס ציונה יעמוד על כ30-40 דקות (זמן עם פקקים צפויים בשעה הזאת) ולרחובות תוסיף עוד 10 דקות גג. בכל מקרה עדיף לך לעלות לפני השעה 16:00 ליתר בטחון.

EurO

New member
תודה רבה לשניכם!!
עזרתם לי מאוד.. אני כנראה אקח את הרכבת וקילומטר וחצי הליכה ברגל בטוח לא יזיקו

o m e r g

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור ההכוונה בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון - זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
רחוב קפריסין בת"א
היי, איזה קווים מגיעים לרחוב קפריסין בת"א מתחנה מרכזית\עזריאלי\רכבת מרכז\השלום\אוניברסיטה? תודה רבה עומר

Image of me

New member
רחוב קפריסין בת"א
היי, איזה קווים מגיעים לרחוב קפריסין בת"א מתחנה מרכזית\עזריאלי\רכבת מרכז\השלום\אוניברסיטה? תודה רבה עומר
מרכבת האוניברסיטה קווים 48, 247 של דן.
מרכזת השלום, מרכז ובני ברק - קו 40 של דן. בני ברק הכי קרובה.

holyfook

New member

לוד-->חיפה, התשבי 124
אני צריך להגיע מחר מלוד לחיפה, לכתובת שציינתי, ששם ממוקם גן החיות הלימודי של חיפה. מישהו יודע מה הדרך הכי נוחה להגיע? אני משער שדרך הרכבת, אבל הייתי בחיפה סך הכל פעמיים אז אני די אבוד פה...

Image of me

New member
לוד-->חיפה, התשבי 124
אני צריך להגיע מחר מלוד לחיפה, לכתובת שציינתי, ששם ממוקם גן החיות הלימודי של חיפה. מישהו יודע מה הדרך הכי נוחה להגיע? אני משער שדרך הרכבת, אבל הייתי בחיפה סך הכל פעמיים אז אני די אבוד פה...
גן החיות סמוך לתחנת גן האם של הכרמלית.
יורדים מהרכבת בחיפה מרכז השמונה, הולכים 700 מטר עד לתחנת כיכר פריז של הכרמלית, ונוסעים עד התחנה הסופית - גן האם. הנה מפת הגעה מתחנת הרכבת לתחנת הכרמלית: http://tinyurl.com/nrc35r דרך הרבה פחות מעניינת וכנראה גם יותר ארוכה, אבל עם פחות הליכה: לרדת מהרכבת בחיפה חוף הכרמל ולקחת קו 3 או 133. אבל אם אתה מבקר בגן החיות, אתה לא אמור לפחד מכמה דקות הליכה

מצב
הנושא נעול.
למעלה