שרשור הכוונה ומודיעין 5/12

מצב
הנושא נעול.

perhay

New member
בנוסף ל-43, יש קווים של אגד מטבריה לעפולה.
835 וקווים נוספים. אפשר למצוא את הלו"ז שלהם באתר אגד, פשוט כותבים בחיפוש החופשי: "מכפר תבור לעפולה ביום רביעי ראשונים"
שוב תודה על כל העצות
יתכן שיש טעם לחשב את זמן נסיעה מכפר תבור לת"א ומשם לירושלים. זה נראה לי יותר ארוך מאשר האוטובוס הישיר דרך כביש 6, אבל אולי אני טועה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
הגעה לרחוב כנפי נשרים בירושלים
אהלן, אני צריך להגיע מחר בבוקר לבית המשפט לתעבורה בירושלים, שנמצא ברחוב כנפי נשרים, בגבעת שאול. מישהו יודע איזה קו מגיע לשם במהירות הרבה ביותר? תודה רבה!!

shlomi821

New member
תחנה מרכזית
תשובה מלאה!!!!!!!
בשעות הבוקר המוקדמות יש קו 8א הוא קו מהיר מאוד!! גם קו 35 קו מהיר , שני הקווים עוברים דרך קרית משה ונוסעים ישיר לרחוב כנפי נשרים לכל אורכו ישנם קווים פחות מהירים כמו קו 15 וקו 29 [בתדירות של כל חצי שעה] כל הקווים שציינתי נוסעים מבנייני האומה [התחנות לכיוון מבשרת ציון]

shlomi821

New member
אולי עדיף לך לרדת לפני התחנה המרכזית...
מאיפה אתה בא?
אתה כמעט צודק אחי
הקווים שציינתי מפוצלים בתחנות שלהם, התחנה שציינתי בבנייני האומה היא התחנה הטובה ביותר לנוסעים לאיזור התעשיה גבעת שאול מכיוון שזאת תחנה שמרכזת את כל הקווים בתחנה אחת , כך יוצא שמגיע אוטובוס כל כמה דקות בודדות, אציין שגם אני נוסע מתחנה זאת , אני גם עובד בכנפי נשרים נסיעה טובה

Image of me

New member
אתה כמעט צודק אחי
הקווים שציינתי מפוצלים בתחנות שלהם, התחנה שציינתי בבנייני האומה היא התחנה הטובה ביותר לנוסעים לאיזור התעשיה גבעת שאול מכיוון שזאת תחנה שמרכזת את כל הקווים בתחנה אחת , כך יוצא שמגיע אוטובוס כל כמה דקות בודדות, אציין שגם אני נוסע מתחנה זאת , אני גם עובד בכנפי נשרים נסיעה טובה
לא מתווכח

אמירממ

New member

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
שלום..
רציתי לדעת אם יש היום בלילה בערך ב2 וחצי איזשהו אפשרות להגיע מרחובות לראשון??חוץ מספיישל

urilei

New member
שלום..
רציתי לדעת אם יש היום בלילה בערך ב2 וחצי איזשהו אפשרות להגיע מרחובות לראשון??חוץ מספיישל
מוניות שירות
אמורות לעבוד כל הלילה, אבל אין להן לו"ז מחייב. זה בד"כ המוניות החומות אם אני לא טועה, אבל יש עוד חברה או שתיים שעושות שם קווים.

omryj

New member

רכבת בינימינה - מחנה 80
שלום לכולם האם ידוע אם יש תחבורה מהרכבת של בינימינה לצומת מחנה 80? תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה