שרשור הכוונה ומודיעין 30/3

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
קרית שמונה לקרית אתא
שלום, מחיפושים באינטרנט לא מצאתי תשובה- האם אפשרי להגיע מחר לקרית אתא רחוב פיקסנר עד שעה 8:30 מקרית שמונה. אם לא, מה השעה הכי מוקדמת שזה כן אפשרי?.. תודה וערב נעים!
אפשרי בהחלט.
אם נוסעים בקו 500 הראשון שיוצא מקרית שמונה, מספיקים בוודאות. יורדים בצומת קרית אתא ומשם לוקחים קו 63 או 64 לכיוון קרית אתא (אם צריכים לחלק הדרומי של פינסקר, אפשר גם עם 62 עד מרכז ק. אתא).

ה2

New member
אפשרי בהחלט.
אם נוסעים בקו 500 הראשון שיוצא מקרית שמונה, מספיקים בוודאות. יורדים בצומת קרית אתא ומשם לוקחים קו 63 או 64 לכיוון קרית אתא (אם צריכים לחלק הדרומי של פינסקר, אפשר גם עם 62 עד מרכז ק. אתא).
זה קצת גבולי.עדיף לקחת את ה-505 שיוצא עוד
לפני ה-500.

arielguelman

New member
אפשרי בהחלט.
62?..
ממש לא .. רק 63 או 64 ולרדת במרכז קרית אתא זה שלוש דק' הליכה

היי

אני לוקחת אוטובוס (קו 73) שעוצר כמה פעמים ברחוב המסגר. איפה הכי כדאי לרדת במסגר כדי ללכת אח"כ ברגל לרחוב נירים(מספר 1)? אמרו לי שזה צריך להיות בערך 10 דק' הליכה. תודה רבה!

היי

אני לוקחת אוטובוס (קו 73) שעוצר כמה פעמים ברחוב המסגר. איפה הכי כדאי לרדת במסגר כדי ללכת אח"כ ברגל לרחוב נירים(מספר 1)? אמרו לי שזה צריך להיות בערך 10 דק' הליכה. תודה רבה!
תיקון קטן ועוד פרטים
מדובר בקו 75. ואלה האפשרויות שיש לי ברחוב המסגר: המסגר 14 (מול בי"ס שבח), מסגר 52, מסגר 68 .

דניאל 130

New member
תיקון קטן ועוד פרטים
מדובר בקו 75. ואלה האפשרויות שיש לי ברחוב המסגר: המסגר 14 (מול בי"ס שבח), מסגר 52, מסגר 68 .
לרדת במסגר 52
ללכת אחורנית לכיוון רחוב יצחק שדה,לקחת שמאלה לרחוב יצחק שדה,ללכת לאורך הנתיב הימני של הרחוב,עד שמגיעים לפינת רחוב נירים,שנמצא קצת אחרי האיילון,ברחוב נירים לוקחים ימינה(בפינה של הרחוב)ונכנסים.

לרדת במסגר 52
ללכת אחורנית לכיוון רחוב יצחק שדה,לקחת שמאלה לרחוב יצחק שדה,ללכת לאורך הנתיב הימני של הרחוב,עד שמגיעים לפינת רחוב נירים,שנמצא קצת אחרי האיילון,ברחוב נירים לוקחים ימינה(בפינה של הרחוב)ונכנסים.
וואו, תודה על התשובה המהירה והמפורטת!

גילושיט

New member
מפ"ת לגני התערוכה?
היי, אני צריכה להגיע מחר בשעות הערב לחתונה בגני התערוכה. איך הכי פשוט ומהיר לעשות זאת מרחוב אחד העם בפתח תקווה? עם מינימום של הליכה כי אהיה על עקבים
תודה!

mister K

New member
מפ"ת לגני התערוכה?
היי, אני צריכה להגיע מחר בשעות הערב לחתונה בגני התערוכה. איך הכי פשוט ומהיר לעשות זאת מרחוב אחד העם בפתח תקווה? עם מינימום של הליכה כי אהיה על עקבים
תודה!
קו 49 מההסתדרות עד התחנה הסופית.
התחנה הסופית נמצאת במסוף המערבי באוניברסיטה. משם עוברים דרך תחנת הרכבת לגני התערוכה. אבל... קו 49 האחרון יוצא מפתח תקוה בשעה 19:35. אם את נוסעת אחרי השעה הזאת, קחי קו 82 מרוטשילד עד רכבת מרכז ומשם תחנה אחת ברכבת עד האוניברסיטה.

גילושיט

New member
קו 49 מההסתדרות עד התחנה הסופית.
התחנה הסופית נמצאת במסוף המערבי באוניברסיטה. משם עוברים דרך תחנת הרכבת לגני התערוכה. אבל... קו 49 האחרון יוצא מפתח תקוה בשעה 19:35. אם את נוסעת אחרי השעה הזאת, קחי קו 82 מרוטשילד עד רכבת מרכז ומשם תחנה אחת ברכבת עד האוניברסיטה.
תודה! קו 49 של אגד?
ומהאוניברסיטה לגני התערוכה - הליכה רצינית? כמה זמן בערך?

vldboy

New member
הגעה מתחנת רכבת הרצליה לסוקולוב 78 בת.ציבורית
שלום,אשמח להכוונה,כיצד אני מגיעה מתחנת הרכבת בהרצליה לרחוב סוקולוב 78 הנקודה בה נמצא המרכז הישראלי לאורתופדיה בעזרת תחבורה ציבורית. תודה רבה

דניאל 130

New member
הגעה מתחנת רכבת הרצליה לסוקולוב 78 בת.ציבורית
שלום,אשמח להכוונה,כיצד אני מגיעה מתחנת הרכבת בהרצליה לרחוב סוקולוב 78 הנקודה בה נמצא המרכז הישראלי לאורתופדיה בעזרת תחבורה ציבורית. תודה רבה
קווים 7 או 29
יורדים ברחוב סוקולוב 76.

יהוושע

New member
קווים 7 או 29
יורדים ברחוב סוקולוב 76.
פעם צריך היה ללכת בשביל כורכר לא סלול מתחנת
הרכבת הקטנה בצל האקליפטוסים (המבנה הישן עדיין עומד) עד לכביש הראשי ושם לחכות ל-29 עד למרכז העיר או רחוק יותר. הרכבת הייתה עוצרת שם רק שלוש או ארבע פעמים ביום לכל כיוון ונסעה רק לת"א או לחיפה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה