שרשור הכוונה ומודיעין 26/6

מצב
הנושא נעול.

Image of me

New member
מפתח תקווה לבניין UMI במערב ראשל"צ
מחר בצהריים אני אצטרך להגיע מפתח תקווה לבית UMI ברחוב משה לוי ליד קניון הזהב בראשון לציון. הבנתי שיש אפשרות להגיע דרך מזרח ראשון ב- 164 ואז להחליף לקו עירוני או להגיע ב- 51 עד רכבת מרכז ולקחת משם אוטובוס לקניון הזהב שעובר דרך חולון. השאלה היא איזו דרך יותר קצרה. בדקתי שמתחנה מרכזית ישנה בראשון לציון יש הרבה קווים שמגיעים לקניון הזהב אבל הרבה מהם עושים סיבובים גדולים עד שמגיעים לשם. איזה קווים מהקווים העירוניים נחשבים ליותר מהירים?
סחתיין על עבודת התחקיר המעמיקה

הקו הכי מהיר ממרכז ראשון לקניון הזהב הוא 85, הוא עושה את זה בדרך הכי קצרה. אבל הוא נוסע בערך פעם ב-20 דקות ולא תמיד אפשר לדעת מתי הוא יגיע, כך שהייתי עולה גם על 11 או 20. אם אתה נוסע דרך ת"א, עדיף להחליף בעזריאלי כדי לחסוך בהליכה. ואז יש לך שתי אפשרויות: לקחת את 73 עד המקום, או לקחת את 173, שהוא מהיר יותר, אבל ידרוש הליכה של 10 דקות לאורך רחוב סחרוב.

mister K

New member
מת"א תחנה מרכזית חדשה לרחוב אילת 11 יפו
ושאלה שניה: האם קו 25 עובד היום אחרי השעה 19:00 תודה מיכל
קווים 44/46. אבל למה דווקא מהתחנה המרכזית?
נא לכתוב מאיפה את מגיעה במקור. את בטוח לא גרה בתחנה המרכזית. קו 25 מתחיל לפעול היום מצאת השבת, בסביבות 20:30. הלו"ז נמצא באתר דן.

קווים 44/46. אבל למה דווקא מהתחנה המרכזית?
נא לכתוב מאיפה את מגיעה במקור. את בטוח לא גרה בתחנה המרכזית. קו 25 מתחיל לפעול היום מצאת השבת, בסביבות 20:30. הלו"ז נמצא באתר דן.
קודם כל תודה רבה!
1. נכון, אני מגיעה מגדרה ואני צריכה להגיע לרחוב אילת מספר 11 (תתאטרון גשרׂ בסביבות השעה 19:00. 2. לאותו היעד, אילת 11, חברה צריכה להגיע מאזור המלך שלמה פינת זמנהוף.

mister K

New member
קודם כל תודה רבה!
1. נכון, אני מגיעה מגדרה ואני צריכה להגיע לרחוב אילת מספר 11 (תתאטרון גשרׂ בסביבות השעה 19:00. 2. לאותו היעד, אילת 11, חברה צריכה להגיע מאזור המלך שלמה פינת זמנהוף.
אז לך באמת כדאי לעבור בתחנה המרכזית במקרה זה.
חברה שלך יכולה לקחת 25 מקינג ג'ורג' או 18 מפינסקר (כיכר דיזנגוף). קו 18 מתחיל לפעול עוד לפני צאת השבת.

mister K

New member
חברה שלך יכולה לקחת 25 מקינג ג'ורג' או 18 מפינסקר (כיכר דיזנגוף). קו 18 מתחיל לפעול עוד לפני צאת השבת.
שניהם אגב לא מגיעים ממש לרחוב אילת...
משניהם צריך ללכת קצת ברגל. מקו 18 יורדים בתחנה האחרונה בסלמה ומקו 25 יורדים ברחוב מרזוק ועזר.

היכן כדאי לרדת?
אם כך, היא תגיע בקו 18 ואני ב-44./46. איפה הכי כדאי לשתינו לרדת על מנת להיפגש בשעון ביפו? המון תודה על התשובות המהירות ועל העזרה. מיכל

mister K

New member
היכן כדאי לרדת?
אם כך, היא תגיע בקו 18 ואני ב-44./46. איפה הכי כדאי לשתינו לרדת על מנת להיפגש בשעון ביפו? המון תודה על התשובות המהירות ועל העזרה. מיכל
הקווים האלה לא מגיעים לשעון.
אמרת שאתן צריכות להגיע לרחוב אילת 11. קוים 44/46 מגיעים ממש עד המקום ומקו 18 צריך לרדת בתחנה האחרונה בסלמה וללכת דרך רחוב אליפלט, או בתחנה הראשונה בשדרות ירושלים וללכת ברגל דרך השדרה ורחוב אילת. כדי להגיע לשעון יורדים בתחילת שד' ירושלים, גם מקו 18 וגם מקווים 44/46. אם כי השעון נמצא בכלל בכיוון השני וממש לא בדרך לרחוב אילת.

אמרת שאתן צריכות להגיע לרחוב אילת 11. קוים 44/46 מגיעים ממש עד המקום ומקו 18 צריך לרדת בתחנה האחרונה בסלמה וללכת דרך רחוב אליפלט, או בתחנה הראשונה בשדרות ירושלים וללכת ברגל דרך השדרה ורחוב אילת. כדי להגיע לשעון יורדים בתחילת שד' ירושלים, גם מקו 18 וגם מקווים 44/46. אם כי השעון נמצא בכלל בכיוון השני וממש לא בדרך לרחוב אילת.
תודה רבה!!!
ללא ספק עזרת לנו המון! תודה על הרצון והנכונות לסייע ומהר. שיהיה לך שבוע מקסים, משתינו.

אוהד11

New member
46 מגיע לשעון

mister K

New member
האם יש אוטובוס המגיע היום בשעה 18:30
מאזור הסנטר בת"א לאזור הטיילת ביפו?
קו 18 מתחיל לפעול בסביבות 18:30.
אפשר לנסוע איתו מכיכר דיזנגוף עד שד' ירושלים ומשם ברגל. הקו הכי טוב בשבילך הוא 25, אבל הוא מתחיל לפעול רק מצאת השבת.

Cell313

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 26/6
ממרכז פתח תקוה להרצליה פיתוח
לרחוב משכית.. פעם שהייתי צריך לעשות זאת הייתי נוסע ברכבת + הליכה, הבנתי שהיא מושבתת השבוע, אז איך מומלץ להגיע? אי אפשר להמנע מכניסה לתל אביב?

אוהד11

New member
לרחוב משכית.. פעם שהייתי צריך לעשות זאת הייתי נוסע ברכבת + הליכה, הבנתי שהיא מושבתת השבוע, אז איך מומלץ להגיע? אי אפשר להמנע מכניסה לתל אביב?
מפ"ת האפשרויות הבאות: מפ"ת עד רכבת ארלוזרוב
ומשם (בדרך נמיר) עם 501/601 עד צומת הרצליה, רחוב משכית נמצא לא הרחק משם. אפשרות אחרת, לקחת מדרך נמיר/ז'בוטינסקי קו 90 שמגיע לרחוב משכית, לו"ז באתר של מטרופולין/קווי השרון.

אורי404

New member
אם זה בבוקר, אפשרות נוספת:
יש חלופת קו 49 של "דן" מפתח תקווה, שנוסעת למכללת לוינסקי. בדוק אותה. אם היא מסתדרת, סע בה ובאזור דרך נמיר להחליף לקו 90 של "מטרופולין", שמגיעה קרוב בתדירות לא גבוהה במיוחד. לחילופין לנסוע בקווים 501 ("אגד") או 601 ("נתיב אקספרס") למחלף הסירה ומשם הליכה. אולי יותר הליכה, אבל תדירות גבוהה, אם זה לא מסתדר עם קו 90.

מצב
הנושא נעול.
למעלה