שרשור הכוונה ומודיעין 23/9

מצב
הנושא נעול.

Eternal Thought

New member
לת השומר מתחנת ארלוזרוב (ת"א מרכז) ומשם עם
קווים 64/70 מול הריבה הפנימים של תחנת הרכבת (רחוב על פרשת דרכים) עד שער בית החולים או 64 שנכנס לבית החולים פנימה ומגיע עד המיון. אם אתה צריך למחנה רד בשער בית החולים והיכנס ברגל למחנה. אם אתה צריך לשער לשכת הגיוס אתה יכול לרדת בתחנת ארלוזרוב או בתחנת השלום שלאחר מכן ולקחת 68 בדרך בגין ליד אולמי רסיטל (מול תחנת הרכבת) אוט בפתח עזריאלי. תחנתו הסופית של קו 68 נמצאת מול שער לשכת הגיוס
מצטער, לא הבנתי אותך...
תחנת ארלוזרוב זה בתל השומר או בתל אביב מרכז? ממה שהבנתי, אני יורד בתל אביב מרכז, שם יש גם תחנת אוטובוסים של דן, ואז אני צריך לקחת את קו 70 (למשל) שעובר בתחנת ארלוזרוב, לרדת שם, ולקחת את קו 68, שעוצר לי בדיוק בכניסה של המחנה. הבנתי נכון? סליחה על הקליטה על האיטית.

מצטער, לא הבנתי אותך...
תחנת ארלוזרוב זה בתל השומר או בתל אביב מרכז? ממה שהבנתי, אני יורד בתל אביב מרכז, שם יש גם תחנת אוטובוסים של דן, ואז אני צריך לקחת את קו 70 (למשל) שעובר בתחנת ארלוזרוב, לרדת שם, ולקחת את קו 68, שעוצר לי בדיוק בכניסה של המחנה. הבנתי נכון? סליחה על הקליטה על האיטית.
תשובה
תחנת הרכבת ת"א מרכז נקראת לעתים תחנת ארלוזרוב, למרות שזהו מעולם לא היה שמה. אתה יורד שם, יוצא מהתחנה, הולך לכיוון הכביש הראשי, חוצה אותו, ושם יש לך את קו 70 של דן. הוא מגיע את שער בית החולים שלידו נמצא שער לבסיס. כנ"ל אותו דבר קו 64 של דן. אפשרות שנייה - ללכת לדרך בגין מהתחנה הזאת (שזה אומר להמשיך שמאלה מהתחנה של 70/64 ולרדת במנהרה לחצות את דרך בגין. משם קו 68 של קווים שתחנתו הסופית היא לשכת הגיוס. אפשרות שלישית - לרדת בתחנת הרכבת ת"א השלום שליד קניון עזריאלי, לצאת לדרך בגין, הרחוב הראשי, ולקחת משם קו 68.

Eternal Thought

New member
תשובה
תחנת הרכבת ת"א מרכז נקראת לעתים תחנת ארלוזרוב, למרות שזהו מעולם לא היה שמה. אתה יורד שם, יוצא מהתחנה, הולך לכיוון הכביש הראשי, חוצה אותו, ושם יש לך את קו 70 של דן. הוא מגיע את שער בית החולים שלידו נמצא שער לבסיס. כנ"ל אותו דבר קו 64 של דן. אפשרות שנייה - ללכת לדרך בגין מהתחנה הזאת (שזה אומר להמשיך שמאלה מהתחנה של 70/64 ולרדת במנהרה לחצות את דרך בגין. משם קו 68 של קווים שתחנתו הסופית היא לשכת הגיוס. אפשרות שלישית - לרדת בתחנת הרכבת ת"א השלום שליד קניון עזריאלי, לצאת לדרך בגין, הרחוב הראשי, ולקחת משם קו 68.
רוב תודות, הבנתי עכשיו.

מצטער, לא הבנתי אותך...
דרך נוספת
לרדת בתחנת ת"א מרכז, לצאת מהגשר לכיוון ר"ג, ולא לכיוון ת"א, להמשיך עוד קצת עד הרמזור, שהוא צומת עלית. לחצות ממול וימינה, ומשם כל אחד מהקווים הללו שהוזכרו עוצר, והמחיר יותר זול (אם אתה חייל זה לא רלוונטי).

מצטער, לא הבנתי אותך...
68 מגיע רק ללשכת הגיוס
ולא מגיע לשער של המחנה שנמצא ליד בית החולים.

Kettercat

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 23/9

תחבורה ציבורית במהלך החגים
סוכות ושמחת תורה
בערבי החגים (26/9 ו-3/10) תפעל התחבורה הציבורית במתכונת יום שישי.
בימות החג (27/9 ו-4/10) תפעל התחבורה הציבורית במתכונת שבת (ביישובים בהם נהוגה תחבורה ציבורית בשבת היא תפעל כרגיל).
בימי חול המועד תפעל התחבורה הציבורית כסדרה, ייתכנו שינויים בקווים מסויימים וכן תגבור רכבות.
מוניות שירות עובדות בד"כ בחגים כמו בשבתות (למעט יום הכיפורים), אך מאחר והן אינן מחוייבות ללו"ז כלשהו - לא ניתן להבטיח זאת ומומלץ לוודא עם מפעיל הקו. ------------------------------------------------------------------- נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
רח' רוטשילד בת"א
(ליתר דיוק - רוטשילד 62) איך אני מגיעה מ: א. אוניברסיטת בר אילן? ב. רמת גן? (עדיף איזור אלוף שדה, נווה יהושוע, רמת עמידר)

רח' רוטשילד בת"א
(ליתר דיוק - רוטשילד 62) איך אני מגיעה מ: א. אוניברסיטת בר אילן? ב. רמת גן? (עדיף איזור אלוף שדה, נווה יהושוע, רמת עמידר)
תשובה
קו 70 מבר אילן יביא אותך לרחוב יהודה הלוי פינת בצלאל יפה (את צריכה לרדת בתחנה האחרונה של הקו ברחוב יהודה הלוי, שאלי את הנהג). משם - נכנסים לרחוב בצלאל יפה (שהוא רחוב שיוצא מיהודה הלוי בדיוק בהצטלבות שלו עם רחוב הרכבת - יש שם רמזור וזה מול בניין ארוך ונמוך, בניין המכס הישן). ממשיכים ברחוב בצלאל יפה ממש עד הרמזור הבא, שהן שדרות רוטשילד, ופונים ימינה, בלי לחצות לצד השני של השדרה. חצי דקה הליכה ואת שם. מנווה יהושע או רמת עמידר קו 30 יביא אותך לאלנבי, שם את צריכה לרדת בתחנה שקרובה לפינת שדרות רוטשילד, וללכת בשדרות רוטשילד לכיון צפון מזרח (הכיוון שנמצא בצד של התחנה בה את יורדת, אבל ללכת בצד הדרומי של השדרה, כשהמכוניות נוסעות איתך באותו כיון). לדעתי קו 30 עדיף, חוסך את הנסיעה בז'בוטינסקי. אני גם אמור להגיע לכתובת הזאת השבוע בשביל לקבל טוסטר...

תשובה
קו 70 מבר אילן יביא אותך לרחוב יהודה הלוי פינת בצלאל יפה (את צריכה לרדת בתחנה האחרונה של הקו ברחוב יהודה הלוי, שאלי את הנהג). משם - נכנסים לרחוב בצלאל יפה (שהוא רחוב שיוצא מיהודה הלוי בדיוק בהצטלבות שלו עם רחוב הרכבת - יש שם רמזור וזה מול בניין ארוך ונמוך, בניין המכס הישן). ממשיכים ברחוב בצלאל יפה ממש עד הרמזור הבא, שהן שדרות רוטשילד, ופונים ימינה, בלי לחצות לצד השני של השדרה. חצי דקה הליכה ואת שם. מנווה יהושע או רמת עמידר קו 30 יביא אותך לאלנבי, שם את צריכה לרדת בתחנה שקרובה לפינת שדרות רוטשילד, וללכת בשדרות רוטשילד לכיון צפון מזרח (הכיוון שנמצא בצד של התחנה בה את יורדת, אבל ללכת בצד הדרומי של השדרה, כשהמכוניות נוסעות איתך באותו כיון). לדעתי קו 30 עדיף, חוסך את הנסיעה בז'בוטינסקי. אני גם אמור להגיע לכתובת הזאת השבוע בשביל לקבל טוסטר...
למעשה גם מבר אילן עדיף 30
פשוט חוצים את הגשר מעל כביש גהה לרמת עמידר, נכנסים בשביל לתוך השכונה וישר מגיעים לתחנה הראשונה של קו 30.

nadav1974

New member
תשובה
הקווים 30 ו-70 נוסעים בתדירות נמוכה
יחסית ל-61, קו 70 פועל רק עד שעות הערב הלא מאוד מאוחרות.

Kettercat

New member
תשובה
תודה רבה-רבה!!

עזרת לי מאוד

nadav1974

New member
רח' רוטשילד בת"א
קו 61
עובר ברמת עמידר קרוב לאוניברסיטה. נוסע באלנבי עד מונטיפיורי, זה כמה דקות הליכה ברגל מהכתובת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה