שרשור הכוונה ומודיעין 23/10

מצב
הנושא נעול.
לכבשה זיגי - הגעה לרח' אהרונסון בחיפה.
מגיעים ברכבת לחוף הכרמל, ומשם לוקחים 46 או 146 של אגד עד רחוב אבא חושי 54. אם אין 46 או 146 בעשר הדקות הקרובות, ניתן לקחת כל קו למרכז חורב ושם להחליף כפי שאפרט להלן. בחיפה פועל כרטיס שעתי, ולכן שתי נסיעות בתוך שעה עולות בדיוק כמו נסיעה אחת, ולכן לא תשלמי יותר. ממרכזית חוף הכרמל למרכז חורב: קווים 11, 123, 125, 133. ממרכז חורב לאהרונסון: קווים 24, 30, 37, 46, 146. יש לקחת את הקווים לכיוון האוניברסיטה ולרדת בחורב אבא חושי 54.
תודה רבה

איבגי1

New member
שאלת הגעה בחיפה להיום
היום אני יוצא. איך אני חוזר בלילה מרחוב חלוצי התעשייה שבקרית ים או קריות ליד קריית חיים שם חח.. אני רוצה לחזור לאזור חיפה בת גלים. אני יודע שיש קו 200 אבל מאיפה נאי אמרו לקחת את האוטובוס האחרון ומתי הוא ? תודה. אתר אגד כלל לא עולה
תודה ואשמח מי שיוכל לעזור...

mister K

New member
שאלת הגעה בחיפה להיום
היום אני יוצא. איך אני חוזר בלילה מרחוב חלוצי התעשייה שבקרית ים או קריות ליד קריית חיים שם חח.. אני רוצה לחזור לאזור חיפה בת גלים. אני יודע שיש קו 200 אבל מאיפה נאי אמרו לקחת את האוטובוס האחרון ומתי הוא ? תודה. אתר אגד כלל לא עולה
תודה ואשמח מי שיוכל לעזור...
קו 200 נוסע על דרך עכו (כביש מספר 4).
הוא יוצא מצומת צבר בכל חצי שעה עד 4:00. תגיע לכל אחת מהתחנות לכיוון חיפה שעל הכביש ושם תתפוס אותו.

Image of me

New member
מה הכי מהיר להגיע לבית מייקרוסופט
ברחוב הפנינה 2 ברעננה.. עד כמה שאני זוכר יש תחנת רכבת באזור.... עזרה תתקבל בברכה !
תחנת הרכבת לא ממש קרובה,
אלא אם כן אין לך בעיה לנסוע במונית ספיישל. אבל יש הרבה אוטובוסים שמגיעים למקום, ואם תגיד לנו את נקודת המוצא שלך, נוכל למצוא לך את הדרך המיטבית.

naknak101

New member
עזרה- תח"צ לת"א ובתוכה (יום א')
שלום לכולם! אני צריך לקחת רכבת מוקדם בבוקר יום א' (הידוע בעיכובים ובעומס כבד של נוסעים ובעיקר חיילים) מקרית מוצקין לת"א ההגנה. האם הרכבות ביום א' מאחרות באופן קבוע? איחור רציני? מישהו יכול להמליץ לי? אני צריך לקחת את הרכבת של 05:52 ואז ההגעה לת"א ההגנה תתבצע ב07:16 ע"פ המתוכנן.הדיוק מאוד חשוב לי, אופציה אחרת היא לקיחת רכבת בסביבות 5 והגעה ב06:55 אבל ההבדל משמעותי לי. אני צריך להגיע ב08:00 לתל השומר וזה מפנה אותי לשאלה הבאה שיותר חשובה לי:***האוטובוסים של דן!*** בתור תושב הצפון אין לי מושג מה איתם, אני אמור לתפוס מת"א ההגנה את קו 70 או 35. האם יש איחורים? תוך כמה זמן מגיעים מת"א ההגנה לתל השומר בקווים הללו? מישהו יודע זמנים בין השעות 07:00 ל08:00? (לא מצאתי את כל זה באתר דן) תודה רבה לעונים! אני באמת זקוק לתשובות סוף שבוע נעים לכולם

mister K

New member
עזרה- תח"צ לת"א ובתוכה (יום א')
שלום לכולם! אני צריך לקחת רכבת מוקדם בבוקר יום א' (הידוע בעיכובים ובעומס כבד של נוסעים ובעיקר חיילים) מקרית מוצקין לת"א ההגנה. האם הרכבות ביום א' מאחרות באופן קבוע? איחור רציני? מישהו יכול להמליץ לי? אני צריך לקחת את הרכבת של 05:52 ואז ההגעה לת"א ההגנה תתבצע ב07:16 ע"פ המתוכנן.הדיוק מאוד חשוב לי, אופציה אחרת היא לקיחת רכבת בסביבות 5 והגעה ב06:55 אבל ההבדל משמעותי לי. אני צריך להגיע ב08:00 לתל השומר וזה מפנה אותי לשאלה הבאה שיותר חשובה לי:***האוטובוסים של דן!*** בתור תושב הצפון אין לי מושג מה איתם, אני אמור לתפוס מת"א ההגנה את קו 70 או 35. האם יש איחורים? תוך כמה זמן מגיעים מת"א ההגנה לתל השומר בקווים הללו? מישהו יודע זמנים בין השעות 07:00 ל08:00? (לא מצאתי את כל זה באתר דן) תודה רבה לעונים! אני באמת זקוק לתשובות סוף שבוע נעים לכולם
עצתי: סע ברכבת של סביבות 5:00.
עם הרכבת של 5:52 ההגעה לתל השומר ב-8:00 גבולית מאוד ביום ראשון. רוב הסיכויים שהרכבת לא תגיע בזמן לת"א. באשר לקו 70, הוא עובר בת"א מרכז ולא בהגנה. התחנה נמצאת ברחוב "על פרשת דרכים" מול תחנת הרכבת. יש לחצות את הכביש וללכת לתחנות הסמוכות לגן המשולש. הקו פועל בבוקר בתדירות גבוהה וזמן הנסיעה עד תה"ש הוא 25-40 דקות. מאותה תחנה אפשר לעלות גם על קו 64 אם הוא במקרה מגיע. גם הוא נוסע לתל השומר באותו מסלול של קו 70.

naknak101

New member
עצתי: סע ברכבת של סביבות 5:00.
עם הרכבת של 5:52 ההגעה לתל השומר ב-8:00 גבולית מאוד ביום ראשון. רוב הסיכויים שהרכבת לא תגיע בזמן לת"א. באשר לקו 70, הוא עובר בת"א מרכז ולא בהגנה. התחנה נמצאת ברחוב "על פרשת דרכים" מול תחנת הרכבת. יש לחצות את הכביש וללכת לתחנות הסמוכות לגן המשולש. הקו פועל בבוקר בתדירות גבוהה וזמן הנסיעה עד תה"ש הוא 25-40 דקות. מאותה תחנה אפשר לעלות גם על קו 64 אם הוא במקרה מגיע. גם הוא נוסע לתל השומר באותו מסלול של קו 70.
כמה דברים:
האם לא כדאי לרדת בתחנת ת"א ההגנה, ללכת 5 דקות לתחנה המרכזית ומשמה לקחת את קו 35 או 70? (מה שיגיע ראשון, ככה הסיכויים לתפוס אוטובוס כפולים) זה פחות יסבך אותי לדעתי.. שאלה נוספת: היכן התחנה של קו 35 ביחס לת"א ההגנה? לפי הרכבת ההגעה למרכז היא ב06:45 ולהגנה ב-06:55

mister K

New member
כמה דברים:
האם לא כדאי לרדת בתחנת ת"א ההגנה, ללכת 5 דקות לתחנה המרכזית ומשמה לקחת את קו 35 או 70? (מה שיגיע ראשון, ככה הסיכויים לתפוס אוטובוס כפולים) זה פחות יסבך אותי לדעתי.. שאלה נוספת: היכן התחנה של קו 35 ביחס לת"א ההגנה? לפי הרכבת ההגעה למרכז היא ב06:45 ולהגנה ב-06:55
חד משמעית לא.
קו 70 פועל בבוקר בתדירות גבוהה מאוד, יותר מקו 35, ובנוסף יש גם את קו 64 כך שלחלוטין אין כל בעייה של תדירות. חבל סתם לנסוע עד ההגנה וללכת לתחנה המרכזית וגם המסלול של 35 יותר ארוך מהמסלול של 70 מרכבת מרכז (ולקחת 70 מתחנה מרכזית זה בכלל לא בא בחשבון מאחר והוא עושה סיבוב ארוך בתל אביב לפני שהוא מגיע לרכבת מרכז). בקיצור, לא לעשות את זה. קווים 64/70 מרכבת מרכז זו האופציה הטובה ביותר.

naknak101

New member
כמה דברים:
נראה לי שאני אלך על ההמלצה שלך
אני אגיע לת"א מרכז ב06:45 ואחרי הסתכלות במפה אני רואה שהכי פחות מסובך זה לחצות את הכביש לעבר הגן ולקחת משמה קווים 64 או 70. לפי החישובים במקרה הכי גרוע אני ברבע לשמונה בתל השומר, נכון? תודה רבה

mister K

New member
נראה לי שאני אלך על ההמלצה שלך
אני אגיע לת"א מרכז ב06:45 ואחרי הסתכלות במפה אני רואה שהכי פחות מסובך זה לחצות את הכביש לעבר הגן ולקחת משמה קווים 64 או 70. לפי החישובים במקרה הכי גרוע אני ברבע לשמונה בתל השומר, נכון? תודה רבה
אכן. לדעתי תגיע לתה"ש אפילו לפני 7:45.

מצב
הנושא נעול.
למעלה