שרשור הכוונה ומודיעין 16/12

מצב
הנושא נעול.

Shark Alarm

New member
מעזריאלי לכיכר רבין.. ../images/Emo26.gif

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
מעזריאלי לכיכר רבין..

תודה

Image of me

New member
במקום לחכות ל-56 שנוסע פעם בהמון זמן...

מעזריאלי לכיכר רבין..

תודה
במקומך הייתי הולך ברגל עד שדרות שאול המלך ולוקח קו 18 או 82 של דן. או קונה חופשי יומי, נוסע תחנה אחת בכל קו עד רכבת מרכז, ומשם 18 או 82.

Image of me

New member
בנוסף ל-18/82, גם 38.

במקומך הייתי הולך ברגל עד שדרות שאול המלך ולוקח קו 18 או 82 של דן. או קונה חופשי יומי, נוסע תחנה אחת בכל קו עד רכבת מרכז, ומשם 18 או 82.
בנוסף ל-18/82, גם 38.

מתוקק

New member
ספורטק ת"א

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
ספורטק ת"א
מישהו יודע איך מגיעים מגני תקווה,קרית אונו,ומאיזור זה לספורטק צפון??וליד איזה מקום זה נמצא בערך.. תודהה.

אבי83808

New member
56 של קווים

ספורטק ת"א
מישהו יודע איך מגיעים מגני תקווה,קרית אונו,ומאיזור זה לספורטק צפון??וליד איזה מקום זה נמצא בערך.. תודהה.
56 של קווים
מקרית אונו על רחוב לוי אשכול וזה מגיע עד רידינג מרחק הליכה ברגלץ

Image of me

New member
גם 55 - תדירותו גבוהה יותר אך מסלולו ארוך

ספורטק ת"א
גם 55 - תדירותו גבוהה יותר אך מסלולו ארוך
יותר.

פיונה11

New member
מז'בוטינסקי הבורסה ר"ג לעזריאלי

אני יודעת שיש המון אוטובסוים ,חשוב לי לדעת מהם
תודה

down under

New member
הכי מומלץ ברכבת

אני יודעת שיש המון אוטובסוים ,חשוב לי לדעת מהם
תודה
הכי מומלץ ברכבת
פחות כסף וישר לתוך עזריאלי. ברכבת 5 ש"ח מחיר מקסימום, כי בין 9 בבוקר ל-3 אחה"ץ (השעה 15:00) אפשר לתחמן חוקית ולקנות כאילו כרטיס להרצליה. אז הנסיעה תעלה לך רק 4 ש"ח. זה אם אתה נמצא בלב מתחם הבורסה או אם יש פקקים קשים בדרך, וכבר קרה לי 3 או 4 פעמים שבאוטובוס מהבורסה לעזריאלי לקח 15 עד 20 דקות. ברכבת מהרגע שהיא יוצאת לדרך זה 2 עד 3 דקות נסיעה ועוד 3 דקות הליכה ברציף ובדרגנועים עד לתוך עזריאלי עצמו, וגם אין בדיקה בטחונית מרגיזה בכניסה לעזריאלי. היה ובכל זאת תרצה אוטובוס אלו הקווים: 40,42,50,51,54,60,68,140,150,154, כולם (חוץ מ-68) של דן (68 של קווים).

פיונה11

New member
אפילו לא חשבתי על הרכבת כאופציה ../images/Emo13.gif

הכי מומלץ ברכבת
פחות כסף וישר לתוך עזריאלי. ברכבת 5 ש"ח מחיר מקסימום, כי בין 9 בבוקר ל-3 אחה"ץ (השעה 15:00) אפשר לתחמן חוקית ולקנות כאילו כרטיס להרצליה. אז הנסיעה תעלה לך רק 4 ש"ח. זה אם אתה נמצא בלב מתחם הבורסה או אם יש פקקים קשים בדרך, וכבר קרה לי 3 או 4 פעמים שבאוטובוס מהבורסה לעזריאלי לקח 15 עד 20 דקות. ברכבת מהרגע שהיא יוצאת לדרך זה 2 עד 3 דקות נסיעה ועוד 3 דקות הליכה ברציף ובדרגנועים עד לתוך עזריאלי עצמו, וגם אין בדיקה בטחונית מרגיזה בכניסה לעזריאלי. היה ובכל זאת תרצה אוטובוס אלו הקווים: 40,42,50,51,54,60,68,140,150,154, כולם (חוץ מ-68) של דן (68 של קווים).
אפילו לא חשבתי על הרכבת כאופציה

תודה רבה.. באמת אני יוצאת בשעות העומס (לאחר העבודה) ואולי באמת כדאי לקחת רכבת.. אני מודה לך מאד!

באר שבע->רמת אפעל../images/Emo204.gif../images/Emo210.gif

באר שבע->רמת אפעל

איך עושים את הדרך הזו? מה הכי הכי מהיר? ויש צ'אנס שאני אספיק להגיע בחמישי בבוקר לרמת אפעל ברבע לשמונה אם אני ישנה בבאר שבע??? אני צריכה להגיע לסמינר ברמת אפעל למי שיודע איפה זה.. תודה, ערב טוב :)

ועוד שאלה ../images/Emo204.gif../images/Emo210.gif

באר שבע->רמת אפעל

איך עושים את הדרך הזו? מה הכי הכי מהיר? ויש צ'אנס שאני אספיק להגיע בחמישי בבוקר לרמת אפעל ברבע לשמונה אם אני ישנה בבאר שבע??? אני צריכה להגיע לסמינר ברמת אפעל למי שיודע איפה זה.. תודה, ערב טוב :)
ועוד שאלה

אם אני אשן בנתניה, יש לי סיכוי להגיע לרמת אפעל ברבע לשמונה? (כלומר, הסיכוי להגיע מנתניה יותר גבוה מהסיכוי להגיע קודם מב"ש?)

nitsansh

New member
את יכולה לנסוע ברכבת הראשונה

באר שבע->רמת אפעל

את יכולה לנסוע ברכבת הראשונה
ב-5.27 מבאר שבע מרכז. מגיעה לתל אביב הגנה ב-6.53. משם לרמת אפעל נוסעים באוטובוס 35.

0415

New member
כמה זמן לוקח להגיע מ..

כמה זמן לוקח להגיע מ..
מתל אביב לנהריה ברכבת בשעות הצוהריים?

עפ"י אתר הרכבת

כמה זמן לוקח להגיע מ..
מתל אביב לנהריה ברכבת בשעות הצוהריים?
עפ"י אתר הרכבת
בין שעה ו-35 דקות מתחנת האוניברסיטה (בצפון ת"א), לשעה ו-52 דקות מתחנת ההגנה (בדרום ת"א). הזמנים והתחנות נמצאים בצורה די ברורה באתר הרכבת, לעיונך.

eranlevi1984

New member
מחר בבוקר-יש פקקים בכיבש 4 לפני כפ"ס?

עפ"י אתר הרכבת
בין שעה ו-35 דקות מתחנת האוניברסיטה (בצפון ת"א), לשעה ו-52 דקות מתחנת ההגנה (בדרום ת"א). הזמנים והתחנות נמצאים בצורה די ברורה באתר הרכבת, לעיונך.

בכיוון זה התנועה זורמת בדרך כלל

בכיוון זה התנועה זורמת בדרך כלל
העומס באזור זה הוא בדרך כלל לכיוון דרום (מהשרון אל גוש דן). עם זאת, בבוקר כמו בבוקר, אי אפשר להתחייב לכלום - משאית תקועה/תאונה לא עלינו/רמזור מקולקל במורשה והכל מסתבך...

מצב
הנושא נעול.
למעלה