שרשור הכוונה ומודיעין 15/12

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member
מוניות שרות עוברות בכביש 44 לרמלה/ראשל"צ.
העצירה תלויה בנהגים אם יסכימו לקחת אותך לתחנת בינים. לתוך חולון אין מוניות שרות
וכמובן באותו ציר פועלים גם האוטובוסים של אגד
וסופרבוס לאזור, ראשל"צ/רחובות ורמלה/לוד

datu

New member
וכמובן באותו ציר פועלים גם האוטובוסים של אגד
וסופרבוס לאזור, ראשל"צ/רחובות ורמלה/לוד
תודה אוהד, בסוף הסתדרתי ב"ה
בדקתי עוד פעם באתר של 'אגד', ומצאתי בסוף בת.מ. קוים שיוצאים לאזור (96,163,201) ובחזרה לת"א. פלוס הליכה קצרה בניחותא, וזהו. תודה על התגובה

down under

New member
הגעה לרש"י 38 רמת-גן (פינת רח' אבא הילל)
אני צריך להגיע לרש"י 38 רמת-גן (פינת רח' אבא הילל) מבאר שבע איך לנסוע? תודה
רכבת או אוטובוס בקו 380 לרכבת מרכז
ומדרך בגין, בצמוד לאולמי רסיטל, קווים 40,42. בקו 42 יש תחנה ממש ליד המקום ובקו 40 יש לרדת בבן גוריון פינת אבא הלל וללכת כ-7 דקות ברגל לכוון רח' רש"י.

אוהד11

New member
רכבת או אוטובוס בקו 380 לרכבת מרכז
ומדרך בגין, בצמוד לאולמי רסיטל, קווים 40,42. בקו 42 יש תחנה ממש ליד המקום ובקו 40 יש לרדת בבן גוריון פינת אבא הלל וללכת כ-7 דקות ברגל לכוון רח' רש"י.
אפשר גם עם 64/70/38/82 עד אותו מקום, והם
עוצרים מול תחנת הרכבת

חן המלך2

New member
הגעה לכפר הנופש באשקלון
איזה קווים לוקחים כדי להגיע לתחנה המרכזית באשקלון (נגיד מארלוזרוב) ומשם לכפר הנופש?
אז ככה
אם את מגיעה מת"א,סעי לתחנה המרכזית ומשם תקחי קו 300 שיביא אותך לתחנה המרכזית באשקלון כמובן...משם תיכנסי לתוך המקדונלדס ותצאי מהדלת השנייה הקידמית תלכי שמאלה עד הסוף עד שתראי רציף של קו 6,ותחכי לו...הוא יקח אותך עד לכפר הנופש...

חן המלך2

New member
הכוונה בתוך ת"א
שלום איך מגיעים מתחנת הרכבת ת"א מרכז לדיזינגוף סנטר?איפה האוטובוס הזה נמצא?ואיך מגיעים מת"א מרכז לקניון איילון? אני פשוט רוצה להגיע לשני המקומות שמוצגים בהם האייפונים בצורה הכי רישמית שיש...

eran2020

New member
הכוונה בתוך ת"א
שלום איך מגיעים מתחנת הרכבת ת"א מרכז לדיזינגוף סנטר?איפה האוטובוס הזה נמצא?ואיך מגיעים מת"א מרכז לקניון איילון? אני פשוט רוצה להגיע לשני המקומות שמוצגים בהם האייפונים בצורה הכי רישמית שיש...
תשובה :
ברחוב על פרשת דרכים קו 61, יש לו תחנה בדיזנגוף סנטר. מתל אביב מרכז ברחוב פרשת דרכים בצד של הגינה הגדולה קו 20, תרד בתחנה ברחוב ששת הימים מול קניון איילון.

eran2020

New member
הכוונה בתוך ת"א
תוספת :
קו 5 ממסוף האוטובוסים ליד תחנת הרכבת, יש לו תחנה בדיזנגוף סנטר, מרחוב פרשת דרכים גם קו 62 מגיע לדיזנגוף סנטר.

El Raanan

New member
הכי קצר לרח' אפעל בקרית אריה מרמת גן
הי שאלה מהי הדרך הכי קצרה להגיע לרחוב אפעל בקרית אריה מר"ג, הבנתי שיש קו 69 של קווים שעוצר ליד אונ' בר-אילן ואמור לעבור שם גם , על פי הבנתי מהאתר שלהם אני אמור לרדת בתחנה הזאת: פתח תקוה - ז'בוטינסקי (נת"צ ליד מחלף גהה) אם זאת גם קווים 66 ו-82 בזבוטינסקי בר"ג בוודאי מגיעים לשם אז אולי עדיף לקחת אוטובוס פנימי ברמת גן ולהגיע לזבוטינסקי ולקחת עוד כמה תחנות בודדות איתם ? מאיפה יהיה הכי קצר ללכת ברגל? תודה

down under

New member
הכי קצר לרח' אפעל בקרית אריה מרמת גן
הי שאלה מהי הדרך הכי קצרה להגיע לרחוב אפעל בקרית אריה מר"ג, הבנתי שיש קו 69 של קווים שעוצר ליד אונ' בר-אילן ואמור לעבור שם גם , על פי הבנתי מהאתר שלהם אני אמור לרדת בתחנה הזאת: פתח תקוה - ז'בוטינסקי (נת"צ ליד מחלף גהה) אם זאת גם קווים 66 ו-82 בזבוטינסקי בר"ג בוודאי מגיעים לשם אז אולי עדיף לקחת אוטובוס פנימי ברמת גן ולהגיע לזבוטינסקי ולקחת עוד כמה תחנות בודדות איתם ? מאיפה יהיה הכי קצר ללכת ברגל? תודה
מאיפה בר"ג אתה יוצא לדרך?
בגדול רח' אפעל די קרוב לז'בוטינסקי של פ"ת. גם מצומת גהה עצמו ועד לרחוב הזה אין יותר מאשר 10 עד 15 דקות הליכה. תלוי הן בקצב שלך והן להיכן ברחוב הזה אתה צריך.

El Raanan

New member
מאיפה בר"ג אתה יוצא לדרך?
בגדול רח' אפעל די קרוב לז'בוטינסקי של פ"ת. גם מצומת גהה עצמו ועד לרחוב הזה אין יותר מאשר 10 עד 15 דקות הליכה. תלוי הן בקצב שלך והן להיכן ברחוב הזה אתה צריך.
מה לגבי אוטובוס לרח' גהל?
במודיעין דן אמרו לי לקחת 38 לרח' גהל, בדקתי במפה וזה עושה רושם שדווקא ירידה בזבוטינסקי יותר קרובה לי, אז אני די מבולבל כרגע.....אם יש למישהו תשובה מהירה זה יועיל

אוהד11

New member
במודיעין דן אמרו לי לקחת 38 לרח' גהל, בדקתי במפה וזה עושה רושם שדווקא ירידה בזבוטינסקי יותר קרובה לי, אז אני די מבולבל כרגע.....אם יש למישהו תשובה מהירה זה יועיל
38 פועל בתדירות מאוד נמוכה, אפשר לרדת
בז'בוטינסקי וללכת מרחק לא רב

down under

New member
קו 38 הוא מאוד לא תדיר
בד"כ פעם בשעה ובבוקר פעם בחצי שעה בלבד. לא שווה להסתמך עליו. אם אתה מחכה בז'בוטינסקי של ר"ג לאוטובוס והוא בדיוק מגיע שווה לעלות עליו. אז עליך לרדת בתחנה שברח' גהל בצמוד לבניין של מל"מ תים. זה ממש בצומת מרומזר של גהל/היצירה פינת רח' האופן (או החרש). שם עליך ללכת על רח' היצירה (המשכו של גהל) עד שתגיע לרח' אפעל.

מצב
הנושא נעול.
למעלה