שרשור הכוונה ומודיעין 13/2

מצב
הנושא נעול.
משרד הביטחון - תל השומר
שלום, אני צריכה להגיע מחר למשרד הביטחון בתל השומר... הבנתי שאני צריכה לקחת קו 2 ..אבל איפה לבקש לרדת? כמו כן - אני צריכה להגיע למנהל יחידת המוזיאונים , ואת הפרטים שכתבתי על הדף כנראה איבדתי, מישהו במקרה יודע איפה בדיוק הוא יושב? איזו קומה וכ'ו? תודה :)
לבקש לרדת ליד בניין משרד היבטחון...

21

New member
מרחובות לשיבא-תלה"ש (מחר)
שתי הדרכים שאני מכיר הן: 1. קו 166 - לא עוזר במיוחד (שתי נסיעות, שתיהן מוקדם מידי) 2. רכבת עד מרכז ומשם 70. שתי שאלות: 1. 70 - עד תחנה אחרונה? 2. יש משהו טוב יותר? תודה

846

Active member
שתי הדרכים שאני מכיר הן: 1. קו 166 - לא עוזר במיוחד (שתי נסיעות, שתיהן מוקדם מידי) 2. רכבת עד מרכז ומשם 70. שתי שאלות: 1. 70 - עד תחנה אחרונה? 2. יש משהו טוב יותר? תודה
164 כל היום עד מסוף
אלוף שדה ומשם קווים או דן.

רחובות: 164 עד מסוף אלוף שדה ומשם 35 של דן
אפשר גם רכבת להגנה, הליכה לתחנה מרכזית ומשם המשך עם 35 עד תה"ש.

mister K

New member
הדרך הכי יעילה: קו 164 מרחובות לאלוף שדה.
ממסוף אלוף שדה קווים 2ת, 35, 43, 65, 143, 243 עד שער בית החולים. קווים 35 ו-65 גם עושים סיבוב בתוך בית החולים עצמו. זאת כמובן בשעות בהן אין 166 שמגיע מרחובות עד בית החולים. אין שום סיבה לנסוע דרך ת"א, לא באוטובוס ולא ברכבת. זה סתם מאריך את הדרך.

הדרך הכי יעילה: קו 164 מרחובות לאלוף שדה.
ממסוף אלוף שדה קווים 2ת, 35, 43, 65, 143, 243 עד שער בית החולים. קווים 35 ו-65 גם עושים סיבוב בתוך בית החולים עצמו. זאת כמובן בשעות בהן אין 166 שמגיע מרחובות עד בית החולים. אין שום סיבה לנסוע דרך ת"א, לא באוטובוס ולא ברכבת. זה סתם מאריך את הדרך.
ממש לא הטעיה, בבוקר אפשר לאכול פקקים מטורפים
ולכן נסיעה עם רכבת ומעבר בת"א יכולים לקחת אותו זמן.

mister K

New member
ממש לא הטעיה, בבוקר אפשר לאכול פקקים מטורפים
ולכן נסיעה עם רכבת ומעבר בת"א יכולים לקחת אותו זמן.
אני בספק...
רק ההליכה מההגנה לתחנה המרכזית, ההמתנה לקו 35 והסיבוב בבוקר דרך הר ציון והתחנה הישנה, ייקחו לפחות 20 דקות וסביר שיותר.

21

New member
תודה לכולם

נראה איך יבוא לי בבוקר...

InTheCold

New member
לרכבת בתל אביב מבת ים
היי,אני צריכה להגיע לתחנת רכבת בתל-אביב (הגנה או השלום) ממש מוקדם בבוקר. באתר של אגד כתוב שקו 86 מבת-ים רמת יוסף מגיע לעזריאלי-קירייה-תחנת השלום. אבל באתר של רכבת ישראל כתוב ש 86 מגיע להגנה. רציתי לדעת לאיזו תחנת רכבת מגיע 86 של אגד,האם הוא עוצר ממש ליד התחנה,והאם יש עוד קווים מבת-ים רמת יוסף/מבצע סיני שמגיעות להגנה/שלום. תודה :)

mister K

New member
לרכבת בתל אביב מבת ים
היי,אני צריכה להגיע לתחנת רכבת בתל-אביב (הגנה או השלום) ממש מוקדם בבוקר. באתר של אגד כתוב שקו 86 מבת-ים רמת יוסף מגיע לעזריאלי-קירייה-תחנת השלום. אבל באתר של רכבת ישראל כתוב ש 86 מגיע להגנה. רציתי לדעת לאיזו תחנת רכבת מגיע 86 של אגד,האם הוא עוצר ממש ליד התחנה,והאם יש עוד קווים מבת-ים רמת יוסף/מבצע סיני שמגיעות להגנה/שלום. תודה :)
קו 86 עוצר ברחוב החרש, ממש מתחת לגשר ההגנה.
בהמשך הוא מגיע גם לעזריאלי ולרכבת מרכז. לרכבת השלום ומרכז מגיעים גם 40/42/83.

mister K

New member
לרכבת בתל אביב מבת ים
לעזריאלי ומרכז גם 140 ו-141 המהירים מבת ים.

aviGODFATHER

New member
מקרית אתא למכון וינגייט
אני רוצה להירשם לקורס שם וזה אחד השיקולים... הבנתי שבאוטובוסים (3 במספר) זה לוקח כשעתיים. ברכבת זה יהיה מהר יותר? (אין לי מושג איפה נמצאת התחנה בנתניה). או שבכלל עדיף לנסוע לדיזנגוף סנטר בת"א? (יש לוינגייט שלוחה שם) איך אני מגיע לשם ברכבת? (אם אני זוכר נכון, זה איזה רבע שעה הליכה מהשלום, לא?)

מצב
הנושא נעול.
למעלה