שרשור הכוונה ומודיעין 10/10

מצב
הנושא נעול.
מהקריה בת"א לגני התערוכה/לונה פארק?
מכיר את אפשרות הרכבת... איזה קווים אפשריים? מאיפה יוצאים ולאיפה מגיעים? מה הכי כדאי? הכי מהיר? הכי תדיר? תודה.
קו 28 משאול המלך פינת לאונרדו דו-וינצ'י.
מומלץ לשים לב לזמן ההגעה שלו כי הוא לא נוסע כל הזמן ובתדירות גבוהה. הוא מגיע לתחנה של שאול המלך כ10-20 דקות אחרי צאתו מתחנה מרכזית (תלוי בפקקים). יש לו גם תחנה בוייצמן פינת דפנה אם זה יותר קרוב. הכי מהר זה ללא ספק רכבת. מעזריאלי יש גם קוים ספורים של "אגד", אבל לדעתי הם בתדירות נוראית ורק בבוקר.

hai001

New member
מהקריה בת"א לגני התערוכה/לונה פארק?
מכיר את אפשרות הרכבת... איזה קווים אפשריים? מאיפה יוצאים ולאיפה מגיעים? מה הכי כדאי? הכי מהיר? הכי תדיר? תודה.
עדיף שתיקח רכבת מתחנת רכבת השלום עד
תחנת רכבת האוניבריסטה/מרכז הירידים אתה תגיע יותר מהר ברכבת מאשר באוטובוס.

מתפנק23

New member
שרשור הכוונה ומודיעין 10/10

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו. על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת. הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי. נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר. אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה. שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה. אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר. הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה. הכוונות נפוצות ניתן למצוא באגף השאלות הנפוצות של הפורום - מומלץ לבדוק טרם כתיבת השאלה בפורום. נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום
פתח תקווה לקריית עתידים {רמת החייל}
שלום. אני מבקש לדעת איך להגיע באוטובוס מפתח תקווה- תחנה מרכזית לקריית עתידים, {רמת החייל, ליתר דיוק הבניין של נס טכנולוגיות} תודה ויום נפלא!

שלום. אני מבקש לדעת איך להגיע באוטובוס מפתח תקווה- תחנה מרכזית לקריית עתידים, {רמת החייל, ליתר דיוק הבניין של נס טכנולוגיות} תודה ויום נפלא!
אני צריך הכוונה
מתמ"ת חדשה תל אביב לכיוון בית חולים בלינסון הכי מוקדם בבוקר איזה קו מגיע?

אין אוטובוס אחד
קו 51 (או 66 או כל קו אחר שנוסע על ז'בוטינסקי, לא חייבים להגיע לתחנה מרכזית פ"ת) עד למכון מור. משם ללכת 2-3 דקות ברגל על בן-גוריון לכיוון קניון איילון ולקחת משם קו 57 עד 10 הוא מגיע לככר שליד מסוף עתידים. אח"כ תאלץ לקחת משם את 40 שהוא הרבה יותר איטי...

אין אוטובוס אחד
קו 51 (או 66 או כל קו אחר שנוסע על ז'בוטינסקי, לא חייבים להגיע לתחנה מרכזית פ"ת) עד למכון מור. משם ללכת 2-3 דקות ברגל על בן-גוריון לכיוון קניון איילון ולקחת משם קו 57 עד 10 הוא מגיע לככר שליד מסוף עתידים. אח"כ תאלץ לקחת משם את 40 שהוא הרבה יותר איטי...
אוקי ולקחתי קו 51 לבלינסון
כמה זמן זה נסיעה איתו הוא עושה את כל הסיבובים פשוט אני צריך להיות שם עד 8 ככה

אוקי ולקחתי קו 51 לבלינסון
כמה זמן זה נסיעה איתו הוא עושה את כל הסיבובים פשוט אני צריך להיות שם עד 8 ככה
51 דווקא לא עושה שום סיבוב במסלול שלך
הוא נוסע ישר וישר וישר, מתל-אביב לאורך ציר ז'בוטינסקי עד לבילנסון. ההגעה תלויה כמובן בשעת היציאה. בחמשבבוקר הכל פנוי; בשמונה - הכל פקוק. לפנות בוקר תוכל להגיע תוך 20-25 דקות אפילו, מאוחר יותר זה עלול להתארך לכפול מהזמן הזה, אם לא יותר.

51 דווקא לא עושה שום סיבוב במסלול שלך
הוא נוסע ישר וישר וישר, מתל-אביב לאורך ציר ז'בוטינסקי עד לבילנסון. ההגעה תלויה כמובן בשעת היציאה. בחמשבבוקר הכל פנוי; בשמונה - הכל פקוק. לפנות בוקר תוכל להגיע תוך 20-25 דקות אפילו, מאוחר יותר זה עלול להתארך לכפול מהזמן הזה, אם לא יותר.
תודה

urilei

New member
יש עוד אופצייה
לקחת 49 עד צומת הפיל (יכול להיות שתחנה או שתיים אחרי, אז תוודא עם הנהג), ושם להחליף ל-40 לכיוון עתידים. בעיקרון חוסכים ככה את רוב הסיבובים המיותרים אבל חשוב לשים לב לשני דברים: - אם אין חופשי חודשי אז זו דרך יקרה יותר (8.5 + 5.1 במקום 5.1 + 5.1 - מפגר אבל נכון) - 49 נוסע חלק מהקטע של ז'בוטינסקי פ"ת מחוץ לנת"צ ובבוקר זה עלול ליצור עיכוב במקרים הגרועים גם 20-30 דקות.

יש עוד אופצייה
לקחת 49 עד צומת הפיל (יכול להיות שתחנה או שתיים אחרי, אז תוודא עם הנהג), ושם להחליף ל-40 לכיוון עתידים. בעיקרון חוסכים ככה את רוב הסיבובים המיותרים אבל חשוב לשים לב לשני דברים: - אם אין חופשי חודשי אז זו דרך יקרה יותר (8.5 + 5.1 במקום 5.1 + 5.1 - מפגר אבל נכון) - 49 נוסע חלק מהקטע של ז'בוטינסקי פ"ת מחוץ לנת"צ ובבוקר זה עלול ליצור עיכוב במקרים הגרועים גם 20-30 דקות.
אם זה נוח להגיע לתחנת רכבת סגולה-פ"ת
אז אפשר לקחת רכבת לתחנת בני-ברק ומשם קו 20 (או 57 עד 10:00 בבוקר).

מצב
הנושא נעול.
למעלה