שירשור מפגש

AurelieG

New member
חחחחחחח

ממ אני רק נופפתי.. את אח"כ צעתלו "בייסקסי" או משו כזה ... P: ודי הקטע עם הבשר מירוחם כ"כ הצחיק אותי. אפילו כשהייתי באוטובוס חזרה לאשדוד צחקתי על זה .. חחח אממ ו.. וואי מצאתי את התחנה ממש מהר.. הייתה בטוחה שאני אלך לאיבוד וכאלה. אבל בסוף לא !! אהה !! חחח היה ממש כיף..
רק חבל שזה נגמר מוקדם..
וכולכםזרמתם לסנטר.. אבל בקטנעעע

GUILTY

New member
אמ.. הקטע עם החרקים והקיא ו

שאורלי נכנסה לשוונג ואותך?

קרניjack

New member
יותר נכון לשאול אותי מה היה לא

מצחיק. את זאת שמתכחשת להיות ילדה מצחיקה.

EveDark

New member
"שתיתי" :p

וכן, כולם משוגעים XD אבל היי, זה פורום MCR, אז לא ציפיתי לפחות :) בכל מקרה היה מגניב, והמפגש היה מעולה!

קרניjack

New member
תשאלי את ינה../images/Emo3.gif

רק בחברת אנשים טובים, ואת בעיקר משתחררים כמה ברגים. הח'ברה הטובים.

MogiGucci

New member
קרןןןןןןןןןן../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

על מי את מנסה לעבוד?!?!?!?! חחחח

Rose131

New member
אני?../images/Emo12.gif../images/Emo29.gif

לי אין תמונות, המצלמות שצילמתי איתן כל הזמן זה היה של אנשים אחריםXD את לא מזהה את התמונות העקומות האלה אצל כלמיני אנשים?XD זיו צריכה להעלות את התמונות שלה, צילמתי הרבה אצלה^^

MogiGucci

New member
כעעעע אצל זיו יש מלא תמונות!!

אבל היא טסה ביום שבת.. אז אני בספק אם היא תיכנס לפורום..

מורני666

New member
סיכומפגש..!! שלי ושל השבלול ../images/Emo60.gif

X_X טוב אז עליתי לקומה השנייה, עם חברות שלי, אחותי, לידור ועוד מישהי..
ומרחוק אני כזה קולטת את קרן צוחקת שם ליד הטאוור רקורדס.. חיחי אז הלכתי לשם ולא הבנתם מה אני רוצה בהתחלה [
] חח ועשיתי היכרות כיפפפפית עם מי שהיה שם >עד שהשומר ה~מצונזר~ העיף אותנו משם..< גררר!! כשעלינו למעלה וצילמנו את הסצינה הראשונה [טוב אממ חברה שלי ואחותי קצת נדחפו... ~צטערת~] ואז כזה אני קולטת מרחוק נעלי אולסטאר תכלת גבוהות
>>>ישר זיהיתי את סנדרה [היה מזה כיפפ איתך דרך אגב את אחלה!!
זונת מצלמות שלי חח] והייתי בטוחה שאלמוג זאת מאיה [אל תעלבו חח] עד שמאיה הגיעה.... היה ממש ממש מצחיק איתכן~~ D= ואז.. סצינות בלאגנים חחחחח ולקחו לי את 2 התפקידים שרציתי אחד מהם ובסוף אפילו לא קיבלתי את האגרוף!!! [אוףף איתך קרן חחחח], אז אממ יצא לי להגיע ל... אממ... מצבים אינטימיים עם לוסי .. חחחחחחח סתם לוסי כפרעלייך
ואיך התבאסתי שהשלט הלך לאיבוד אחרי שאני ולידור עבדנו עליו כמעט 3 שעותתתתתת
ובסוף שירן [אחותי התאומה.. הקטנטונת עם הבנדנה הורודה >_< ] מצאה אותו בפח זבל כולו מקומט!!!! ק=י=ב=י=נ=י=מ=י=נ=י.... נו טוב X_X ולא הרגשתי טוב בשעתיים האחרונות :'( והייתי צריכה לעשות את הצילום יחידים כשאני חצי מעולפת... בוהו. #_# חח בכלל שכחתי מה רציתי לומר והתחלתי לחרטש חחחחח יעל את זוכרת? "רגעעע רגע... זה עוד מעט יבוא לי"
חחחחח והלכתי הבייתה יחסית מוקדם בקושי אמרתי שלום לאנשים מצטערת הייתי חצי מתה... וכמעט הקאתי באוטובוס.. ואז אקמולים בלאגנים חחח וחזרתי חולה YAY
בקיצור היה ממש מממממממששששש כיפ לראות את כולכם !! מחכה כבר למפגש הבא לראות את האנשים מהצפון
לאביווו, מורני ו-

למעלה