שירשור הרגעים הגדול - האח הגדול 2

אני אוסף גם קטעים שלא קשורים לארז

התרגשתי כשג'י בכתה אחרי התפילה של יוסף כשהוא הביט בירח התרגשתי כשסתיו בכתה אחרי שהיא הצביעה נגד יוסף והיא רצתה להכנס שוב ולשנות את ההחלטה שלה אבל לא נתנו לה. הקטע עם החקירה של פוטנה ואלין כלפי שרה היה מצחיק היה גם מונולוג של אלירז שהסביר למה כן מעניין אני לא זוכר מה הוא אמר אבל זה הצחיק אותי ג'י עשתה חיקויים וזה היה מצחיק ובטח היו עוד קטעים מצחיקים שאני לא זוכר האמת שבהישרדות היו יותר קטעים מצחיקים

שירי111

New member
אני בכלל לא ראיתי את ההדחה שלה, כי הייתי

בחתונה. אפילו להיפרד לא היתה לי אפשרוץ...

כששרה ישנה באמבטיה היה גם כן מצחיק

והקטע שעשו לאלירז הפתעה כשהקרינו את החתונה היה גם כן מרגש

לבירדי זלגו דמעות וראו את זה בבירור

ובהולוגרמה בירדי אמרה מילים חמות רק לארז

רזלה2

New member
לא ראיתי את הקטע עם ה"עוף מוזר", אבל נקרעתי מ

צחוק כשקראתי את זה עכשיו. זה קטע לפרומו!!!

../images/Emo105.gif דקה ו-40 של שכרון חושים: ארז ואלירז

אלירז מועך לארז את הפרצוף ביד דינוזאורית, מעיף לו את המשקפיים, מורח לו את העיניים, מוחץ לו את האף, וארז מתמכר למעיכות ותולה בו מבט בחיוך זורח ועיניים מתפוגגות מאהבה. הקליפ באדיבות התמכרות

dindan84

New member
אלין עם החולצה של אלישי+אלירז בתמונה של בר-

בשיר של הפיל הכחול

אורישקי

New member
הרגעים החשובים של העונה:

-כניסת הדיירים -סיפורי חודדה -כניסת החדשים -ההתהפכות על איילה-מהדייירת הכי מקובלת ביית הפכה למטרה נייחת בכל הדחה -המריבה בין המחנות -הסולחה הגדולה -הפרישה של עדנה -התפרקות המחנה של אלירז רשמית

קפיצי13

New member
הנה כמה רגעים מרגשים ומצחיקים!!

* כששני העופות הכי מוזרים, ארז ויוסף, היו מחופשים לתרנגולות, וארז אומר ליוסף: "אתה עוף מוזר, אתה יודע?"... * שרה יושבת בפיילה בחצר. * שרה באמבטיה. *הלילה הקשה שעבר על בנצי הדג ועל אלין. * כשאלירז גנב את האסימון כמו נינג'ה מנוסה. * אביב מלטף לאלין את הראש כדי להרגיע אותה, לאחר אחת ההתקפות של מעין. * החקירה של שרה ע"י פותנה ואלין. * איילה בוכה בסתר בארון לאחר שאלירז חזר מההדחה שלא היתה. *ההשלמה שיזם אלירז עם סער לאחר הקרע הגדול בבית. * בנצי מטפל בתינוק בובי בלילה, ורואים שהוא הורה מנוסה מאוד, ובטוח היה שותף אקטיבי בגידול ילדיו. * ההולוגרמה של עדנה. * הכניסה של בירדי. * ארז מתאהב במיני מיינור השעירה. * הריקוד ההודי. * העצב שנשקף מפניה של סתיו לאחר הדחתה, כאשר הראו לה את מה שיוסף אמר עליה. * השיר שמוטי הקדיש למעין בלא ידיעתה, בתמורה לאסימון. לדעתי זה אחד הרגעים הרומנטיים ביותר בעונה.

גם אני רשמתי מהקטעים שרשמת

ארז ליוסף : "אל תפגע אם אני אומר לך אבל בצורה חיובית. אתה עוף מוזר" בזמן שיוסף היה מחופש לתרנגולת ארז אומר למיני מיינור שהיא יפה וסקסית ומפתה אבל הוא נאמן למיכל וששרה ישנה באמבטיה בגלל שהיה לה חם בחדר

למעלה