שירשור הרגעים הגדול - האח הגדול 2

בשבילי רגע השיא היה כשאיילה ניקתה את כל הבית

והתעוררה לפני כולם ב4 לפנות בוקר ואחרי זה קיפלה וכיבסה את כל הבגדים (וגם את התחתונים המסריחות של גועל!)! כל הכבוד איילה אני אוהבת אותך!!!

התבלבלת בתכנית.. פה זה לא הזיות וחלומות

ניקתה את כל הבית? חחחחחח זה טוב!! אין על הבדיחות שלכם פה!!! גדולללללללללללללל

שירי111

New member
יש לי הרגשה שהקווין הזו שם למעלה, מסתלבטת

על אוהדי איילה. באיזה שירשור היא "הודתה" שהיא צופה על איילה ממיטתה באברבנל.

תתביישי לך! אני מעריצה שרופה של איילה

המהממת!!! למה שאני אהיה מתחזה?! מה אני בן אדם עד כדאי כך משועמם לעשות זאת?! שתדעי לך שיש לי בעל,ילדים ונחש ארסי לגדל בבית ובנוסף אני בעיצומו של התואר שלי!!! תתביישי לך! בושה! אותך לקופרמן!!!

milki01

New member
"היא הדבר הכי טוב שקרה למדינת ישראל", ולנגב..

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח השמועות נכונות? את מאברבנאל? עשית לי כיווצי בטן מרוב צחוק

הקטע שהכי ריגש אותי היה כשבירדי בכתה מהתרגשות

אחרי ששוחחה עם ארז וגם הקטע שארז הקטעים המצחיקים בתוכנית: - כשארז אמר ליוסף "אל תעלב אבל אתה עוף מוזר" ובאותו זמן יוסף היה מחופש לתרנגולת . - "הפרסומת לחלב" שארז אירגן עם איילה ואלין - הריקוד של ארז עם המסרק - השיחות בוקר של ארז עם ה"וייהי מה" - כשארז "בכה" שהוא הרס לאיילה וסער את הזוגיות - כשארז אמר למכונית שהיא יפה וסקסית אבל הוא נשאר נאמן למיכל - כשארז לבש את המעיל של שרה ופתאום הוא שאל את האח הגדול "אתה נמשך אלי ?" - "הרצינות" של ארז בחקירות תודו שהייתי אובייקטיבי בבחירה של הקטעים

רציתי לספר על עוד קטע שהיה הכי מרגש אבל

זה לא בדיוק שהקטע מרגש אלא שהמשמעות שלו מרגשת אז מחקתי בטעות לא מחקתי הכול אז בגלל זה רשום "וגם הקטע שארז" בלי המשך

למעלה