שירשור הפרק השבועי

Sivaneta

New member
רוני ברנדשטר הייתה מ-ד-ה-י-מ-ה ../images/Emo45.gif

היא פשוט נוטפת כשרון. פצצת אנרגיה, מהפנטת!

כל כך רוצה להיות שם..

אבל עכשיו אני חיילת ואין זמן.... אבל לפחות אני נהנית להסתכל על הרקדנים המדהימים האלה... פשוט מענג!!!!!!! איזה יופי!!!

אולג....??

איפה אוווווולגגגגגג...??? פאק איט ביאצ'!! איפה ד'ה הל איז אולג?!!! אולג!!!!!!!!! אבל היה אחלה פרק

karate girl

New member
"הלוואי והיה לי את האומץ"

להבחן ולרקוד........
אבל רוב הרקדנים אם לא כולם הם רקדנים שלמדו לרקוד מגיל ארבע... לפי דעתי (האישית בלבד) התכנית מאד מאכזבת...ציפיתי לקצת יותר מהם...

מרנינית

New member
במילה אחת-

א-כ-ז-ב-ה פשוט עצוב לי לראות שלא היו רקדני קלאסי שעברו...פשוט עצוב...ועזבו שלא עברו...לא הראו אותם בכלל!! אז סבבה היו רקדנים מוכשרים אין מה להגיד אבל איפה הקלאסי?! פשוט עצוב...!נראה את כל אלה שעברו בקלאסי... אבל היו היום אחלה רקדנים

סיון 1 23

New member
טוב, בהחלט מסוכן לראות את זה...

פחות משעתיים אחרי ארוחת הערב. הקיבה שלי כולה משתוללת, כי לא יכלתי שלא לרקוד. לפחות יש פוטנציאל!

דקלללה הכי טובה!!!../images/Emo47.gif

אתם זוכרים את דקלה?? זאת שרקדה ריקוד ברזילאי? אני פשוט מתה עליה!!!!!!!!! יש לה טכניקה ותנועות מצוינות!

rotem1911

New member
איזה פרק

שווה..חח אמיר הופיע :) וחוץ מזה, חבל שאביטל און (זאת שרקדה עם אמיר) ונבון עמוס לא עלו....שלושתם (אביטל, אמיר ונבון) וגם יגאל היו בצוות בידור של קלאב הוטל

jopuy

New member
אמיר קרלין

אמיר קרלין הוא ממשגב הוא רקדן ממש טוב

rotem1911

New member
לא עמיר אלא אמיר ו

אני לא ממשגב אבל הוא היה בצוות בידור של קלאב הוטל...

2 דברים על הפרק של היום

1 איזה כוסית אמדורסקי הזאת עם הגופיה שמבליטה לה את הפיטמות 2 הם עשו טעות ענקית שהדיחו את דיוויד הבנאדם תותח!

היה פרק יפה

חיכיתי לפרק הזה כל השבוע גם לראות את המורה שלי לריקוד ליאור ציוני שהיה לי די ברור שהוא יעלה כי הבוחנים אהבו אותו מהרגע הראשון וגם אור כחלון שהכרתי אותו בשנה שהייתי בתלמה ילין אחר הצהרים גם אצלו היה ברור שהוא יעלה בעיניי שני אלה יגיעו מבין השלבים הגבוהים ביותר

פנינית23

New member
אני איתך!!

שמתי עין על ליאור ציוני עוד מימי "בראבו" אם אתם זוכרים... הייתה ילדה ששרה,קראו לה משהו כמו אנה שפיץ אם אני לא טועה, והוא דפק ריקוד מודרני שם.... משהו ברמות סופניות! מאז, הוא לא יוצא לי מהראש... רקדן באיכות! יעלה בטוח לסופיים! עליי! ובקשר לכחלון- הוא...משהו מיוחד לאללה... מוקסמת. אני ממש לא מוקסמת מהשאר כמו שאני מוקסמת ממנו וכמובן מליאור :) שיהיה לכם בהצלחה בחורים! פנינית

MoNeT1

New member
ליאור ציוני היה המורה שלך לריקוד?!

הוא לימד אותי ג'אז בקורס קיץ החופש הגדול שהיה.. הוא מדהיםםם

למעלה