שירשור הכוונה ומודיעין 24/8

מצב
הנושא נעול.

doronhnn

New member
מגן יבנה עד לצריפין גדוד 5114
יש לי אפשרות להגיע גם ברכב פרטי, אני די מעדיף את האופציה הזאת אך פוחד להסתבך בדרכים. אם זה פשוט להגיע לשם עם הרכב אז אשמח לדעת איך. תודה

elitrou

New member
מקניון עזריאלי לשוק הכרמל
מקניון עזריאלי (איפה צריך להמתין) עד לשוק הכרמל? אם אין קו ישיר יש אופציה לנסוע מכל תחנת רכבת אפשרית (העדיפות היא מעזריאלי)
קו 63 של דן - תחנה על דרך בגין מול עזריאלי

מקניון עזריאלי (איפה צריך להמתין) עד לשוק הכרמל? אם אין קו ישיר יש אופציה לנסוע מכל תחנת רכבת אפשרית (העדיפות היא מעזריאלי)
ממול למגדלי עזריאלי ברחוב מנחם בגין
בצד המערבי שלו להמתין ל-63 ולרדת במסוף כרמלית, או ל-32 ולרדת באלנבי ליד שוק הכרמל. הכי מהיר זה ליד תחנת רכבת מרכז- 82,38 אבל לא בהבדל גדול מ-32 שהוא גם מהיר

mister K

New member
ממול למגדלי עזריאלי ברחוב מנחם בגין
בצד המערבי שלו להמתין ל-63 ולרדת במסוף כרמלית, או ל-32 ולרדת באלנבי ליד שוק הכרמל. הכי מהיר זה ליד תחנת רכבת מרכז- 82,38 אבל לא בהבדל גדול מ-32 שהוא גם מהיר
קו 32 לא מגיע לשוק הכרמל!

mister K

New member
זה תלוי לאיזה צד של השוק אתה רוצה להגיע.
מעזריאלי קו 63 מגיע רק למסוף כרמלית ולצד המערבי של השוק וקו 32 מגיע רק לאלנבי ולצד המזרחי. אלו גם האופציות הכי מהירות. מרכבת מרכז אפשר לנסוע עם 20/38/61/62/82 שמגיעים גם לאלנבי וגם לכרמלית או עם 64/166 שמגיעים רק לכרמלית או עם 32 רק לאלנבי (ורק אם עוברים ליד תחנת המוצא שלו ורואים שהוא בדיוק עומד לצאת).

זה תלוי לאיזה צד של השוק אתה רוצה להגיע.
מעזריאלי קו 63 מגיע רק למסוף כרמלית ולצד המערבי של השוק וקו 32 מגיע רק לאלנבי ולצד המזרחי. אלו גם האופציות הכי מהירות. מרכבת מרכז אפשר לנסוע עם 20/38/61/62/82 שמגיעים גם לאלנבי וגם לכרמלית או עם 64/166 שמגיעים רק לכרמלית או עם 32 רק לאלנבי (ורק אם עוברים ליד תחנת המוצא שלו ורואים שהוא בדיוק עומד לצאת).
לא הייתי ממליץ לנסוע עם 64,166,61,20
מרכבת מרכז רק- 38,82 או אם אתה קרוב לשעת היציאה של 32 אז לחכות לו (אבל לא יותר מכמה דקות), אם יש המתנה של יותר מ-5 דקות ללכת ל38,82

mister K

New member
לא הייתי ממליץ לנסוע עם 64,166,61,20
מרכבת מרכז רק- 38,82 או אם אתה קרוב לשעת היציאה של 32 אז לחכות לו (אבל לא יותר מכמה דקות), אם יש המתנה של יותר מ-5 דקות ללכת ל38,82
אתה בעצמך.
אמנם 82 ו-38 יותר מהירים, אבל גם 20/61/62/64 בסדר. ושכחנו עוד משהו, שהחל מאתמול אפשר גם לנסוע בקו 18 שמגיע לשני צידי שוק הכרמל ויוצא מהמסוף בתדירות גבוהה.

ירושלים
היי, אשמח לעזרה - אני צריכה להגיע מחר מהתחנה המרכזית בירושלים לרציף הרכבת בירושלים (מתחם שיש בו הופעות, כנראה, יש הופעה של שלומי שבן אם שמעתם... :)) http://www.mouse.co.il/CM.movies_item_place,408,201,1913,.aspx לא כל כך הבנתי איפה זה ומה מו מי, הקשר ביני לבין דרכים הוא מקרי בהחלט. תודה !

Rebeccan

New member
ירושלים
היי, אשמח לעזרה - אני צריכה להגיע מחר מהתחנה המרכזית בירושלים לרציף הרכבת בירושלים (מתחם שיש בו הופעות, כנראה, יש הופעה של שלומי שבן אם שמעתם... :)) http://www.mouse.co.il/CM.movies_item_place,408,201,1913,.aspx לא כל כך הבנתי איפה זה ומה מו מי, הקשר ביני לבין דרכים הוא מקרי בהחלט. תודה !
קו 18 מהתחנה המרכזית
הקו פעיל בשני הכיוונים - את צריכה לחצות את הכביש ולתפוס את האוטובוס לכיוון גן הפעמון / רכבת (ישנה) אם מדובר ברציף החדש - אז קו 6 או 5 לכיוון מלחה.

rigidid

New member
לוד-> רחובות, בית חולים קפלן.
אני צריך להגיע מחר מלוד לבית חולים קפלן ברחובות. עד כמה שידוע לי, קו 249 מלוד לצומת בילו ומשם קו (?) לבית החולים. מה התכנון הנכון? תודה
.

connex

Active member
לוד-> רחובות, בית חולים קפלן.
אני צריך להגיע מחר מלוד לבית חולים קפלן ברחובות. עד כמה שידוע לי, קו 249 מלוד לצומת בילו ומשם קו (?) לבית החולים. מה התכנון הנכון? תודה
.
קו 16 של אגד

מצב
הנושא נעול.
למעלה