שירשור אימוץ ומסירה

הקוקטייל של בת דודה שלי מדבר...

היא לימדה אותו להגיד את השם שלו, אבל זה שם ארוך (קוראים לו ולנטינו) אז כששואלים איך קוראים לך, הוא אומר "טינו, טינו"
והוא גם יודע את השם של החמוסה...הוא קורא לה ("חומוס,חומוס") והיא באה...
והוא גם יודע שלום, תודה ביי ובתאבון.....אייי תוכי מחונן

נשמע מגניב

לחנות "כל לחי" שבעירי, תוכי מדבר אך, כל שיודע : זה לקלל. מקלל את האנשים שנכנסים לחנות. ממש תוכי מחונך.

Tweety66

New member
תוכים אוהבים מילים

עם משמעות. זו הסיבה שהם לומדים לקלל ממש מהר....

יש לי פתרון בשבילך

תגדלי איתי את ליצ'י
ככה אני משלמת על הכל ואת עוזרת לי בגידול ובאהבה

a d i d a s 1 5

New member
למסירה גורי שרקנים

נולדו היום בבוקר 2 בצבע חום כהה עם כתמים בהירים עליהם ועוד אחד לבן עם כתמים ג'ינג'ים חמודים בצורה מטורפת =] עדיין לא ידוע זכר או נקבה אבל אני אבדוק את זה יימסרו בעוד חודש לבית חם - אני מהמרכז תמונות בקרוב! אם אתם מעוניינים תפנו במסרים או באייסי 176739117 או במסנג'ר [email protected]

וגם הקטנטנים האלה מחפשים../images/Emo82.gif.....

הם יהיו בגודל ננסי, התמונה אומנם לא ממש ברורה
אבל אחד מהם לבן עם מעט חום, ואחד לבן, עם חום וג'ינג'י
בני חודש כמעט....רגילים לסביבת בני אדם, קופצניים ומקסימים......מחפשים בית חם שיאהב וידאג

אם רק היתה אפשרות הייתי לוקחת את

כל הארנבונים שמעוניינים למסור אותם. כולל של טוויטי. אני כ"כ מקווה, שתמצאו להם בית חם ואוהב. תעדכנו בנוגע לזה בסדר ??? איחרתי קצת עם תשובה לא ??? אם מישהו מעוניין, אני יכולה לנסות לשאול, בקיבוץ איפוא שהקטנה שלי לומדת. יש שם פינת חי נורא נחמדה. מטפלים בחיות היטב. ורק לא מזמן, נולדו שם, ארנבונים.

וגם שסק מחפש......../images/Emo41.gif

זה שסק>>>>>>> והוא מחפש בית חם ואוהב....יגע לגודל ננבי, בן חודשיים, בצבעים לבן עם חום וג'ינג'י........כל המעוניין מוזמן לשלוח מסר
ידידותי ומקסים..... נו, בסוף מצאתי בית לפיסטוק אבל שסק נשאר בלי
-(

כן הוא מדהים../images/Emo99.gif

אם הוא היה נקבה הייתי משאירה אותו כאן....
(פשוט היינו צריכים לסרס את הזכר כי זה יכול לשפר את הבעיות התנהגות שלו, בגלל זה אני יכולה להשאיר רק נקבה כדי לא להצתרך לעשות עוד עיקור/סירוס
)

למעלה