שאלון היכרות קצר

omer719

New member
../images/Emo41.gif שאלון היכרות קצר ../images/Emo175.gif

אז תוכלו לראות בשירשור אוף האחרון כמה אנשים חדשים הגיעו לפה, וגם כאלה שהיו פה קודם אבל לא הספקנו להכיר אותם, אז זה הזמן של כולם לכתוב ולהגיב בשביל שנדע מי פה ונכיר את כולם, ותיהיה השתלבות נעימה
שם: מגורים: גיל: כינויים אחרים: אתה רוצה אח גדול או אח קטן: מיהו חבר ילדותך: מהו חלום הילדות שלך: תחביב ילדות, עיסוק ילדות: מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?: אתה מרוצה כעת ממה שאתה עכשיו?: איפה היית רוצה לגור: במה אתה רוצה לעבוד: שחקן טלוויזיה: תוכנית: ביטוי מעצבן: הדבר הכי מעצבן שאמרו לך: הדבר הכי מעצבן שעשו לך: שאמרו לך באמצע הרחוב: מאכל: ממתק: מקום: סגנון לבוש: חנות: דברים שקשורים לבטי: עד לאן ראית ב"בטי": דמות אהובה: דמות שנואה: בטי עם וולטר או בטי עם הנרי: אמנדה או מארק: הפרק הכי אהוב של בטי: עונה ראשונה או שנייה: וזהו, אני אענה על זה יותר מאוחר, אבל כולכם מוזמנים לענות, מקווה שתשתפו פעולה

idanoosh17

New member
אני

שם:עידן מגורים:מודיעין/נבטים גיל:עוד קצת 21 כינויים אחרים:כבר נפלתי בטעות הזאת ופירסמתי
אתה רוצה אח גדול או אח קטן:מספיק לי מיהו חבר ילדותך:גלעד מהו חלום הילדות שלך:להיות זמר תחביב ילדות, עיסוק ילדות:לשיר?
אתה מרוצה כעת ממה שאתה עכשיו?:כן
איפה היית רוצה לגור: באילת במה אתה רוצה לעבוד:עורך במאי ומפיק בתוכניות טלוויזיה תוכנית:החיים זה לא הכל ביטוי מעצבן:כשתגדל תבין מאכל:המבורגר ממתק:קינדרררררר וקליק מקום:ים סגנון לבוש:נורמאלי
דברים שקשורים לבטי: עד לאן ראית ב"בטי":2 פרקים שחסרים לי וסיימתי את העונה הראשונה דמות אהובה:בטי?... דמות שנואה:ווילי בטי עם וולטר או בטי עם הנרי:הנרי אמנדה או מארק:אמנדה עונה ראשונה או שנייה:ראשונה ראיתי...אבל אני מניח שהשנייה שבוע טוב לכולםםםםםםםםם

Damn Regret

New member
../images/Emo153.gif../images/Emo152.gif

שם: אריאל מגורים: חדרה גיל: 14 עודמעט כינויים אחרים: ארי? אתה רוצה אח גדול או אח קטן: תלוי מתי.. מיהו חבר ילדותך: יש המון! מהו חלום הילדות שלך: להיות עורך דין
תחביב ילדות, עיסוק ילדות: פאזלים? מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?: שחקן אתה מרוצה כעת ממה שאתה עכשיו?: כן איפה היית רוצה לגור: ניו יורק במה אתה רוצה לעבוד: שחקן? צייר? שחקן טלוויזיה: יו לורי תוכנית: בטי, האוס, חברים, סיינפלד.. ביטוי מעצבן: "אל תפתח פה לשטן?
הדבר הכי מעצבן שאמרו לך: לא זוכר הדבר הכי מעצבן שעשו לך: גם לא זוכר.. שאמרו לך באמצע הרחוב: - מאכל: לזנייה, אורז, סלטים למינהם.. ממתק: במבה! [אם זה נחשב לממתק] זה יותר חטיף. מקום: החדר שלי? סגנון לבוש: ג'ינס וחולצה
חנות: - דברים שקשורים לבטי: עד לאן ראית ב"בטי": עונה שנייה פרק 6.. דמות אהובה: אמנדה! דמות שנואה: אין.. בטי עם וולטר או בטי עם הנרי: הנרי! אמנדה או מארק: שאלה קשה.. הפרק הכי אהוב של בטי: הפרק של ההאלויין! עונה ראשונה או שנייה: בינתיים יותר ראשונה

moomi123

New member
../images/Emo80.gif

שם:אור
מגורים:איפשהו באיזור השרון
כינויים אחרים:הממ.. אורקי, אורקוש, אורושXP
אתה רוצה אח גדול או אח קטן: גדול(אני הבכורה וזה לא כ"כ כיף, בלשון המעטה
)
מיהו חבר ילדותך:טל וענבל
מהו חלום הילדות שלך:הממ. לא זוכרת
תחביב ילדות, עיסוק ילדות:לצייר, לשחק בברביות..
מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?:שיניתי את ההחלטות מלא פעמים..
אתה מרוצה כעת ממה שאתה עכשיו?: יאפ
איפה היית רוצה לגור: באותה עיר, דירה יותר גדולה
במה אתה רוצה לעבוד:אין לי מושג..
שחקן טלוויזיה:הממ..
תוכנית:יש המון
ביטוי מעצבן:לא יודעת..
הדבר הכי מעצבן שאמרו לך:אומרים לי כל יום דבר שפשוט בא לי לחנוק את אותו הבנדאם
הדבר הכי מעצבן שעשו לך:לא זוכרת
שאמרו לך באמצע הרחוב:^
מאכל:או-אה..XD
ממתק:שוקולד, דאא
מקום:ים, בשקיעה
סגנון לבוש:הממ.. אני אוהבת לשלב כמה סגנונות יחד.
חנות:אין אחת
דברים שקשורים לבטי:
עד לאן ראית ב"בטי":עד מה שיש בהוט
דמות אהובה:בטי, מארקקק ואמנדה(הצמד חמד)
דמות שנואה:הממ.. צ'רלי, למרות שהיא לא מופיעהXD
בטי עם וולטר או בטי עם הנרי:הנרייייייייייייייייייי
אמנדה או מארק:המ..
הפרק הכי אהוב של בטי:כווולם
עונה ראשונה או שנייה:לא יודעת

IreeEena

New member
עונהה ../images/Emo9.gif

שם: אירנה מגורים: במרכז גיל: 15 כינויים אחרים: נשנש, איירינ אתה רוצה אח גדול או אח קטן: אממ רוצה אחות גדולה מיהו חבר ילדותך: קרן, רונה, רותם מהו חלום הילדות שלך: אממ לאדעת.. תחביב ילדות, עיסוק ילדות: לשחק בבובות וכאלה מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?: יותר מדי דברים אתה מרוצה כעת ממה שאתה עכשיו?: נראהלי איפה היית רוצה לגור: ארה"ב
במה אתה רוצה לעבוד: עדיין לא יודעת שחקן טלוויזיה: טום פלטון, וויליאם מוזלי [הם שחקנים בסרטים אבל שיהיה XD] תוכנית: אוו הרבה ביטוי מעצבן: לאדעת >< הדבר הכי מעצבן שאמרו לך: היו הרבה הדבר הכי מעצבן שעשו לך: כנ"ל שאמרו לך באמצע הרחוב: כנ"ל מאכל: כמעט הכל
ממתק: אממ.. גומי, שוקולד מקום: קניון, בריכה, ים סגנון לבוש: פשוט וחמוד
חנות: אין ספציפית דברים שקשורים לבטי: עד לאן ראית ב"בטי": עד איפה שזה מגיע בהוט דמות אהובה: בטי, דניאל, מארק, אמנדה, ווילי דמות שנואה: ברדפורד בטי עם וולטר או בטי עם הנרי: הנרי
אמנדה או מארק: וואי קשה.. אממ נראה לי מארק הפרק הכי אהוב של בטי: כולם :) עונה ראשונה או שנייה: שנייה

gal194

New member
../images/Emo192.gif

שם: גל מגורים: חולון גיל: עודמעט 14 כינויים אחרים: אהה יש הרבה אתה רוצה אח גדול או אח קטן: אח גדול ואח קטן :) מיהו חבר ילדותך: אהה.. מאיפה אני זוכרת מהו חלום הילדות שלך: לא נראלי שהיה
תחביב ילדות, עיסוק ילדות: אהה.. אויש לא יודעת |: מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?: שחקנית XD אתה מרוצה כעת ממה שאתה עכשיו?: כן
איפה היית רוצה לגור: חו"ל !! במה אתה רוצה לעבוד: לפתוח חברה גדולה בחו"ל שחקן טלוויזיה: יש הרבה.. שחקנים מבטי, מאבודים :) תוכנית: בטי !! , אבודים
, ועוד כלמיני ריאליטי מהארץ.. ביטוי מעצבן: אממ.. אוי לא זוכרת עכשיו יש הרבה הדבר הכי מעצבן שאמרו לך: אממ.. יש הרבה. לא עולה לי משהו עכשיו הדבר הכי מעצבן שעשו לך: שהמורה נתנה לי 26 עמודים לפתור באלגברה ופספסתי בטי כמה ימים ברצף )': שאמרו לך באמצע הרחוב: לא אמרו לי
מאכל: יש המון ממתק: כנ"ל
מקום: אהה.. ניו-יורק, פריז .. :] סגנון לבוש: אלגנטי, ספורטיבי, הכל :) חנות: twentyfourseven דברים שקשורים לבטי: עד לאן ראית ב"בטי": סוף העונה השניה דמות אהובה: מארק, אבל את כל הדמויות אני אוהבת דמות שנואה: הנרי, איגנסיו XD לא שנואים אבל הכי פחות אוהבת בטי עם וולטר או בטי עם הנרי: הנרי (נניח). וולטר כבר היסטוריה.. אמנדה או מארק: מארק. הכי מצחיק
אבל גם אמנדה! הפרק הכי אהוב של בטי: פרק 14 עונה ראשונה, פרק 23 עונה ראשונה... אבל בעיקרון כככככל הפרקים יפים
עונה ראשונה או שנייה: ראשונה !!
למרות שגם השניה מעולה.. טוב עכשיו קלטתי עד כמה משעמם זה יצא כי על חצי מהשאלות לא עניתי

Galuush

New member
עונה../images/Emo13.gif

שם: גל מגורים: מרכז גיל: 18 כינויים אחרים: בתפוז? יש, אבל לא משתמשת בהם. בכללי? חחח כל מיני
אתה רוצה אח גדול או אח קטן: יש לי אח גדול. אולי אחות קטנה
מיהו חבר ילדותך: אין לי חברי ילדות מהו חלום הילדות שלך: לא זוכרת תחביב ילדות, עיסוק ילדות: קריאה מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?: עורכת דין אתה מרוצה כעת ממה שאתה עכשיו?: כן איפה היית רוצה לגור: ת"א/חו"ל במה אתה רוצה לעבוד: זמרת שחקן טלוויזיה: מת'יו פרי תוכנית: עכשיו- בטי ביטוי מעצבן: כל מיני הדבר הכי מעצבן שאמרו לך: יותר מעליב: "יש לי בעיה עם זה שנולדת" הדבר הכי מעצבן שעשו לך: המון! שאמרו לך באמצע הרחוב: לא ממש מקשיבה למה שאומרים לי באמצע הרחוב מאכל: אוהבת הרבה
ממתק: חמצוצים
מקום: החדר שלי סגנון לבוש: ספורט אלגנט
חנות: דיסקים, ספרים וכלי כתיבה
דברים שקשורים לבטי: עד לאן ראית ב"בטי": עד הפרק של השבוע עם שני הפסדי פרקים ותחילת העונה הראשונה
. דמות אהובה: חוץ מבטי? אמנדה ומארק דמות שנואה: אין ממש בטי עם וולטר או בטי עם הנרי: עם הנרי (רק עם הנרי ראיתי) אמנדה או מארק:
רעים!!! שניהם
הפרק הכי אהוב של בטי: לא יודעת עונה ראשונה או שנייה: לא יודעת

שירי116

New member
../images/Emo28.gifהכרות../images/Emo132.gif

כללי:
שם: שירי
מגורים: תל אביב
כינויים אחרים: אין :|
את רוצה אח\ות גדול\ה או אח\ות קטנ\ה: השאלה היא אם אני רוצה בכלל אח\ות? או מה אני מעדיפה מביניהם? D:
מיהי חברת ילדותך:...
מהו חלום הילדות שלך: לעוף XD ולהיות שחקנית... P:
תחביב ילדות, עיסוק ילדות: הממ... לא משהו מיוחד
מה היית רוצה להיות כשהיית קטנה?: לא יודעת
אתה מרוצה כעת ממה שאתה עכשיו?: לא ממש :\ משתפרת!
איפה היית רוצה לגור: כאן P:
במה את רוצה לעבוד: כשאני אהיה גדולה או עכשיו? כי אני לא סגורה לגבי העתיד, אבל הייתי שמחה לעבוד לאורך כיתה י' בארומה.
שחקן טלוויזיה: יש הרבה מדי
תוכנית: בטי כמובן, הפיג'מות, היפה והחנון, בובספוג, ועוד. אני די מכורת טלוויזיה עכשיו P:
ביטוי מעצבן: "אחד הדברים" ודומיו. "אחד החופשים", "אחד השבועות", "אחד המקומות", "אחת המגניבות" וכו' וכו' וכו'
הדבר הכי מעצבן שאמרו לך: יש מלאאא בטח לא זוכרת
הדבר הכי מעצבן שעשו לך: כנ"ל
שאמרו לך באמצע הרחוב: לא יודעת
מאכל: מלאאא
ממתק: שוקולד וממתקי גומי
אני חלשה ):
מקום: חח לא יודעת
סגנון לבוש: לא יודעת ><
חנות: לא יודעת
דברים שקשורים לבטי:
עד לאן ראית ב"בטי": עד הפרק שהיה השבוע.
דמות אהובה: ג'סטין
דמות שנואה: ווילהלמינה? אבל אני קצת מרחמת עליה... אמנדה ומארק רשעים ומצחיקים בטירוף... אז בטח שהם לא שנואים.. אז לא יודעת.
בטי עם וולטר או בטי עם הנרי: עם הנרי
אמנדה או מארק: מארק
הפרק הכי אהוב של בטי: יש כל כך הרבה
עונה ראשונה או שנייה: קשה לבחור

../images/Emo176.gif

שם:ניצן (ואני נקבה
-אנשים נוטים להתבלבל בגלל הכינוי..
) מגורים:ראשל"צ גיל:18 (חוקית חוקית..
) כינויים אחרים:שכחו מזה.
אתה רוצה אח גדול או אח קטן: יש לי כבר אח גדול ואח תאום.מספיק לגמרי. מיהו חבר ילדותך:נועה. מהו חלום הילדות שלך:להיות מאושרת עם משפחה וכו'.קיטשי.
תחביב ילדות, עיסוק ילדות:אין. מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?:מורה.
אתה מרוצה כעת ממה שאתה עכשיו?:אה..יכול היה להיות יותר טוב. איפה היית רוצה לגור:ארה"ב. במה אתה רוצה לעבוד: בתחום התקשורת (בתעשייה או איך שלא תקראו לזה..
) פסיכולוגית.. שחקן טלוויזיה:הכוונה אהוב
אממ לא יודעת.התקלתם. תוכנית:בטי
ביטוי מעצבן:אנערף.. הדבר הכי מעצבן שאמרו לך:יותר מדי. הדבר הכי מעצבן שעשו לך:לא מוצאת כרגע. שאמרו לך באמצע הרחוב: מאכל:פיצה.
ממתק: אפשר להגיד במבה
מקום:אנערף. סגנון לבוש:רגיל בגבול הנורמלי..
חנות:דיווה.עזבו עזבו..
דברים שקשורים לבטי:
עד לאן ראית ב"בטי": עד איפה שהטלויזיה הקרינה. דמות אהובה:ג'סטין,בטי. דמות שנואה:אממ ברדפורד.
בטי עם וולטר או בטי עם הנרי: הנרי ברור
מי זוכר בכלל את וולטר.. אמנדה או מארק:מארקק.הוא הרבה יותר מצחיק.נראה לי. הפרק הכי אהוב של בטי:הפרק הקודם.פרק 6 אולי
עונה ראשונה או שנייה:קשה..שיהיה שנייה.

דורדור4

New member
דיווה שולט../images/Emo141.gif

תמיד צחקתי על החנות הזאת שנראתה לי וורודה ופאקצית מידי בשבילי, עד שחברה שלי גררה אותי אליה ומצאתי שם כמה דברים באמת יפים

זאת לא חנות פאקצות../images/Emo70.gif../images/Emo6.gif../images/Emo3.gif

חברות שלי רוצות להרוג אותי כל פעם שאני נכנסת לשם..
אחוות הדיווה.

אני |פסטרמה|

שם:נוגה מגורים:בבית שלי לרוב גיל:13 כינויים אחרים:בתפוז?! יש לי איזה 700... אתה רוצה אח גדול או אח קטן:למה למחזר שאלונים עומר? אח קטן מיהו חבר ילדותך: יעזור לכם שמות? מהו חלום הילדות שלך: להיות גדולה תחביב ילדות, עיסוק ילדות: לצרוח על אנשים. הייתי ילדה מאוד.. בעייתית. מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?: גדולה. אתם מנסים לבדוק את האמינות שלי עם אותן שאלות בניסוח שונה?! אתה מרוצה כעת ממה שאתה עכשיו?: מאוד! איפה היית רוצה לגור: בבית אחר במה אתה רוצה לעבוד: במשהו שקשור למחשב. נראה כבר.. שחקן טלוויזיה: טום וולינג וצ'אד מייקל מוריי
תוכנית: סמולוויל
ביטוי מעצבן: "כשתגדלי תביני" ארררג אומרים לי את זה מלא לאחרונה הדבר הכי מעצבן שאמרו לך: "כשתגדלי תביני". לא עברנו על זה קודם?! הדבר הכי מעצבן שעשו לך: חסמו אותי. למרות שזה מגניב, לפחות אז מתייחסים אליי
שאמרו לך באמצע הרחוב: "כמה צריך לשלם לך" או משהו בסגנון. ערסים, לך תבין... מאכל: נראלי קוסקוס\פירה ממתק:שוקולד מריר מקום:המיטה שלי
סגנון לבוש:לא יודעת... חנות:אין לי מוושג דברים שקשורים לבטי: עד לאן ראית ב"בטי": עד סוף עונה ראשונה דמות אהובה:בטי, מארק וג'סטין דמות שנואה: ווילהמינה (איך שלא קוראים לה..) בטי עם וולטר או בטי עם הנרי:עם הנרי. הוא כל כך שקסי במציאות!
אמנדה או מארק:מארק כמובן! הפרק הכי אהוב של בטי: לא יודעת... עונה ראשונה או שנייה:ראשונה
שבוע טוב לכולם!

abcd80

New member
יאללה גם אני

מגורים
בדרום גיל
27 כינויים אחרים
בתפוז?? יש כמה אתה רוצה אח גדול או אח קטן
יש לי רק אחים גדולים..וזה לא כ"כ משנה לי מיהו חבר ילדותך
כיום אין חברי ילדות שעדיין בקשר קרוב אתי. אלה שקרובים אליי הם מהתיכון. מהו חלום הילדות שלך
היו לי הרבה חלומות ילדות
תחביב ילדות, עיסוק ילדות
בובות ברבי
מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?
רציתי להיות הרבה דברים .. אתה מרוצה כעת ממה שאתה עכשיו?
כן איפה היית רוצה לגור
באותה עיר שאני גרה בה במה אתה רוצה לעבוד
בתחום לימודיי שחקן טלוויזיה
אין תוכנית
אבודים, האוס, ימי חיינו, בטי, הבגידה, להלולה ביטוי מעצבן:
לא עולה לי בראש כרגע הדבר הכי מעצבן שאמרו לך
לא זוכרת כרגע.. הדבר הכי מעצבן שעשו לך
שקרים מאכל: ממתק
במבה מקום
צרפת סגנון לבוש
אלגנטי חנות
זארה דברים שקשורים לבטי: עד לאן ראית ב"בטי"
עד סוף עונה שנייה דמות אהובה
בטי !! ואחריה ג'סטין דמות שנואה
מארק בטי עם וולטר או בטי עם הנרי
הנרי כמובן אמנדה או מארק
אמנדה הפרק הכי אהוב של בטי
היו הרבה.. עונה ראשונה או שנייה
שנייה

מיכי7

New member
עונה../images/Emo13.gif

שם: מיכל מגורים: צפון גיל: 14 כינויים אחרים: המ... אין אתה רוצה אח גדול או אח קטן: יש לי אחות גדולה..לא רוצה עוד
מיהו חבר ילדותך: הממ יש כמה מהו חלום הילדות שלך:לא זכור לי אחד מיוחד תחביב ילדות, עיסוק ילדות: המ..כשהייתי קטנה הייתי עושה הרבה יצירות וכאלהXD מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?: כשהייתי קטנה רציתי להיות וטרינרית
אתה מרוצה כעת ממה שאתה עכשיו?: כן איפה היית רוצה לגור: באמריקה במה אתה רוצה לעבוד: להיות רופאה
שחקן טלוויזיה: יש המון.. תוכנית: בטי, האוס, אבודים, גיבורים, נמלטים וכו'.. ביטוי מעצבן: לא מצליחה לחשוב על אחד כזה.. הדבר הכי מעצבן שאמרו לך: אממ אין משהו ספציפי הדבר הכי מעצבן שעשו לך: "" שאמרו לך באמצע הרחוב: ... מאכל: סלט ירקות
ממתק: שוקולד ורד הגליל/מילקה מקום: חו"ל סגנון לבוש: הממ לא יודעת חנות:ממ לא עולה לי משהו מסוים.. דברים שקשורים לבטי: עד לאן ראית ב"בטי": עד סוף העונה הראשונה, אני תכף אתחיל את השניה דמות אהובה: בטי דמות שנואה: וולהמינה בטי עם וולטר או בטי עם הנרי: עם הנרי!!! אמנדה או מארק: שניהםD: הפרק הכי אהוב של בטי: מממ כולם טובים
עונה ראשונה או שנייה: בינתיים ראיתי רק את הראשונה

שירי116

New member
../images/Emo28.gifאני זוכרת אותך! D:

את היית בקומונה שאני הייתי בה! D: ב-Teenagers and Stuff לא?
אני עוד שם [: אנחנו משקמות כי היא הייתה יבשה וצחיחה בטירוף

מיכי7

New member
וואלה יש מצב../images/Emo13.gif

הייתי בכמה קומונות כאלה..אני אכנס לבדוק

שירי116

New member
../images/Emo28.gifמגניב D:

יכול להיות שהיית גם\או במייפל שאני הייתי בה, אני פשוט זוכרת את הכינוי והחתימה שלך

למעלה