ריהאנה משפיעה
בואו להצביע

omer719

New member
../images/Emo41.gif ריהאנה משפיעה../images/Emo35.gif בואו להצביע../images/Emo70.gif

ריהאנה מועמדת השנה ל-100 האנשים המשפיעים ביותר לשנת 2011 של המאגזין TIME. שנה שעברה נכנסו לרשימה כ- 20 'אמנים' למינהן, בניהם ליידי גאגא, אופרה וטיילור סוויפט. השנה גם לריהאנה יש הזדמנות, זה לא תלוי לגמריי בקולות שלנו, אבל אני מניח שיש לזה השפעה. אז בואו להצביע - http://www.time.com/time/specials/packages/article/0,28804,2058044_2060338_2060238,00.html משעשע העיניין הזה, כי במידה והקולות כן משפיעים הרבה אז זה הולך להיות מצחיק, כי מישל אובמה מדורגת באיזה עשר מקומות יותר מברק אובמה
מה אתם חושבים? יש לה סיכוי?

BornThisWay

New member
ואו איזה כבוד זה...

אבל לא יודעת כמה יש סיכוי. ראיתי שם שבאמת לא נכנסים הרבה אמנים, זה יותר פוליטיקאים ודמויות ציבוריות חשובות. בכל מקרה אם יש לה סיכוי אי פעם זה עכשיו, זאת תקופה מעולה בשבילה, כל סינגל מהדיסק החדש מאוד מצליח והדיסק בכלל. כל הסיפור עם כריס בראון והעלאת המודעות לעיניין, כל השינוי מראה שלה, ולפי הקולות שיש שם זה נראה מבטיח. אי אפשר לדעת...

NelO5

New member
חחחח זה קורע העיניין הזה!

חקרתי שם קצת לראות מי עוד מועמד (אחרי שהצבעתי לריהאנה!) וזה די מצחיק התוצאות של הסקר, נכון לעכשיו האמן עם מספר הקולות הגבוה ביותר, כששנה שעברה בחרו בממציא הפייסבוק, השנה כרגע זה - Rain !??@#!@? who the f**k is rain? או שאני ממש פספסתי כמה דברים השנה, או שהוא פשוט לא כזה מוכר... ואחריו הגיי הכי קול שיש בטלוויזיה, כריס קולפר, אבל עדיין... מקום שני? ואז ליידי גאגא, ביונסה, וגם ריהאנה... כל זה עדיין מעל אנשים כמו ברק אובמה. קיצר דיי מצחיק לראות את הבחירות של אנשים פה... בשביל להרגיש איכותית הצבעתי לברק אובמה ולא למישל

BornThisWay

New member
איזה אנשים מוזרים יש בעולם ...

אני גם לא מכירה את הריין הזה, אל תרגישי לא בסדר. אבל אני חושבת שזה מחולק לקטגוריות באמת ומספר מוגבל לכל קטגוריה, ובטח הם מחליטים בסוף... כאילו הם לא יתנו לזה באמת להיות ככה. לפחות אני מקווה שלא

למעלה