רוצים לנהל פורום ב-
?

../images/Emo41.gif רוצים לנהל פורום ב-../images/Emo43.gif? ../images/Emo41.gif

מכורים לטלוויזיה, קולנוע, רדיו וכוכבים? רוצים לנהל פורום בנושא התכנית, הסדרה, כוכב הבידור או הז'אנר האהוב עליכם?
אם אתם מעל גיל 16, בעלי הכרות וותק במערכת הפורומים ומוטיבציה להשקיע, אנחנו מזמינים אתכם להגשים את החלום ולנהל פורום ב-
. אנו מחפשים מנהלים לפורום גריז - הריאליטי החדש שעולה בקרוב למסך, לפורום מלכוד 24, התכנית של ערוץ 24 ופורום הדוגמניות שתחזור בקרוב לעונה חדשה ולוהטת. את המועמדות ניתן להגיש דרך הטופס הבא: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applications/form.asp תשובות מתקבלות בטווח של עד כ-10 ימי עבודה. אנו מחכים לכם!

../images/Emo207.gifשלום! שאלה קטנה

בעונות החדשות של כל הסדרות הלא מצויירות שידרו רק חצאי עונות (זואי 101, מדריך ההישרדות של נד, ועוד כל מיני). מישהו יודע למה?...

ס פ י ר ל

New member
כנראה הם רוצים למשוך את זה למשך זמן

כי אחרת זה היה נגמר מהר מידיי... ככה זה גם גורם לצופים לבדוק כל שבוע אם חזרה שוב העונה החדשה, וזה עוד זמן צפייה, ובינתיים יש שידורים חוזרים, אז בדרך כלל הילדים כבר נשארים לצפות בזה. אם היו מסיימים הכל ואז היו עושים שידורים חוזרים, רוב הילדים ממלכתחילה לא היו פותחים את ערוץ ניק בשעה הזאת... יום נעים

היה את הסוף של נד בימי שישי...

היה בשישי שעבר ואתמול פרקים חדשים (זה היה פרק אחד עם המשך), אבל לדעתי זה הפרק האחרון, אז לא יודעת אם יהיה עוד... זה היה המשך למה שקרה אחרי שסוזי חזרה, והם יצאו לטיול שנתי ודיברו על זה שזה סוף השנה וגם סגרו את כל הסיפורים, אז זה נראה לי פרקים אחרונים. אבל די בטוח שיהיה שידור חוזר לעונה החדשה, והיא יחסית קצרה. בכל מקרה אפשר לקרוא את התקצירים כדי לדעת אם ראית את הפרק או לא, לפרקים של העונות החדשות תמיד יש תקציר (לפחות ביס) וגם כתוב בשם של זה שזאת העונה החדשה, אז תראי לפי זה. נדמה לי שלשני הפרקים האחרונים היה את אותו התקציר כי זה בהמשכים. אותו הדבר לגבי התקצירים של זואי, לא יודעת מתי יהיו פרקים חדשים אבל אפשר לראות לפי התקצירים. יכול להיות שעדיין לא תרגמו. דרייק וג'וש בינתיים עדיין יש עם פרקים חדשים, נראה לי שבימי ראשון, וגם לא מדהימה, לא זוכרת באיזה יום זה כי זה אוטומטית מקליט לי, אבל אני יודעת בטוח שיש עונה חדשה, ויש גם פרקים ישנים במקביל (החדשה פעם בשבוע והישנים כל יום).

לזואי לא הייתה עונה שלמה,

לפי מה שהבנתי. ראיתי איפשהו באינטרנט פרק שלא ראינו פה בארץ, וזה פרק מהעונה החדשה.

אני בת, ועניתי על זה למישהי למעלה.

עשיתי השוואה בין הפרקים שהיו בחו"ל למה שהיה בארץ, הייתה את כל העונה (בסדר לא נכון) חוץ משני הפרקים האחרונים, שבמקומם היו שני הפרקים על הקללה עם הילד, שבחו"ל זה היה חלק מהעונה הרביעית. תקראו מה שהגבתי למעלה אם זה מעניין.

למעלה