צהריים טובים
כל הפקה פקה שלנו לכאן

רגע רק רגע

Active member
אתמול בלילה...

שמעתי את מייקל עושה ת'שיר ואהבתי. מודה שהיום זה נשמע... לא כל-כך. תמיר מציל את מייקל עם העצות שהוא נותן לו. העיבוד+הביצוע באמת "עייפים".

בוףברכה

New member
הוא בפוזה...

הוא..כ"כ..מתאמץ..להיראות לא..מתאמץ... השירה שלו עטופה..במניירות אלאסטאר.....שר מיתנשא..

בוףברכה

New member
נטו שירה...רק לקחת..../images/Emo251.gif..ולשיר..

לזה..הוא מסוגל...חייב כלי נגינה בתור גיבוי..

רגע רק רגע

Active member
הלוואי והייתי יכול לענות לך...

השידור אצלי תקוע. אני רואה ב-slideshow... כל 20 שניות התמונה מתחלפת

בוףברכה

New member
מייקל בלע את רוחמה...

...איפה שביל הבריחה.........אוש..לפחות..נתיב..הימלטות..

רגע רק רגע

Active member
מה שכן...

מייקל שואל את תמיר איך זה נשמע וכשתמיר עונה לו, הוא לא בדיוק מקבל ת'דעה האחרת. בטח מייקל ואמיר פיי גוטמן... "הסתדרו" מעולה בהיי-פייב.

בוףברכה

New member
בהיי-5....כל פעם...ש

בטח כל פעם ש פיי...גוטמן..היה בפרונט....(אז היה לו שיער ארוך... ..מייקל היה...מרסס עליו..מיים..., שהשיער יסתלסל... נראה לי היה קרב
...בלהקה הזאת... ..מייקל מוציא לפיי גוטמן..ת'כבל של ה-
.. וגוטמן..היה..מוציא מייקל..ת'קלידים השחורים..מהפסנתר..
..מישהו ראה..את המייתרים..של הגיטרה.??

רגע רק רגע

Active member
תמיד שאלתי את עצמי...

מה זה האקססורי שקשור לאמיר פיי גוטמן (בתקופת היי-פייב) על החגורה של המכנס... זה היה הפן... בטח מייקל היה אומר לאמיר- "you got no שיער חלק בכלל" פסס פסס (רעש מהשפריצר)

בוףברכה

New member
.................................פס..פסס..

אההה.......זה היה הפןןןןן.........שעל גוטמן...... ואני חשבתי שהוא "שמח"....לפגוש את המעריצים...

מייקל ואמיר הסתדרו מעולה בהיי פייב

והם עובדים ביחד גם היום בפרוייקטים משותפים. מייקל מסתדר מצויין עם כל אחד אך הוא לא חייב להגיד אמן על כל מה שמציעים לו זכותו לומר את דעתו הוא לא בובה על חוטים.

BEAUTY האחת

New member
../images/Emo41.gifצהריים טובים../images/Emo20.gif כל הפקה פקה שלנו לכאן

המשך יום נפלא לכל יושבי התהילה

BEAUTY האחת

New member
צ'מעו אני רואה את אלבז עכשיו בחזרות

אין , אין דברים כאלה זמר עענק איך הוא שר רוק , אדיר אפילו הנגנים וכולם שם לא יכלו להיות אדישים עם הביצוע . זמר גדול פשוט יכול בצע כל ז'אנר. תענוג לאזניים

ביוטי האחת, אני מבינה לליבך

לא אשכח שכל כך תמכת ביוסי בובליל וילדת הפלא שלו עינב, רוחמה רחוקה מלהיות החביבה שלך מדיירי ההיכל, בני אלבז הוא הפייבוריט שלך. חחחחחחחחחחחחח נו טוב, שיהיה לך ולו בהצלחה, לפחות אני מפרגנת לך. הוא זכאי חחחחחחחחחחחחחחחחחח

רוחמה היתה מדהימה בחזרה, יצא לה

שוב שיר אבל, היא לא ידעה שהשיר נכתב לזיכרו של בחור צעיר שנהרג או ניפטר, לקחה קשה את הטקס, כניראה שעלו בה זכרונות מהעבר שלה,אבל סומכת עליה שיהיה בסדר,

למעלה