פרק 14 - רעידת אדמה. פרק אחרון

ברקA

New member
פשוט לבכות..

המוסיקה הקלאסית של הטלוויזיה..איך ייראו חיי בלי המנגינה הזאת שחודרת לעצמות.. נשיקות לכולם נתראה בעונה הבאה ((-:

yosi1818

New member
איזה פרק!! חבל על ג'ול הענק

ג'ול פשוט ענק אני מקווה לראות אותו בעוד סדרות סדרה מדהימה ענקית אולי במקרה ערוץ 22 יקנה אותם וישדר הכל מהתחלה ואז אח"כ עונה שנייה ואז סוף סוף אנשים יבינו איזו סדרה זאת במקום 6 אחוז רייטניג בערוץ 11 הדפוק

yosi1818

New member
תעלומה וד"א

לא בטוח שג'ול מת שמתם לב שאחרי שירו בו לא דיברו עליו וכו' אולי הוא נפצע? אם תיהיה עונה שנייה אולי הוא ימשיך כפצוע וד"א ביום רביעי הקרוב 30 דקות של מאחורי הקלעים של הסדרה

Chandler Rulz

New member
הראו את העיתון והיה כתוב משהו כמו:

"שעות ספורות לפני שנרצח, ג'ול שאקי מסר עדות..".. ככה שאין ספק שהוא מת..

yosi1818

New member
עדיין חושב

אני עדיין חושב שזאת תעלומה ויכול להיות שזאת טעות בהפקה כי מוזר שלא התעסקו בו אחרי שירו בו וירייה בגב שדרה לו באמצע עם נטייה לצד ימין יכולה לא להרוג אבל אם אמרתם שהיה רשום בעיתון ולא שמתי לב אז כנראה שבאמת הוא נרצח

הרבה מה לומר על הפרק ../images/Emo222.gif

מרדף המכוניות היה ישראלי-טיפוסי ועלוב למדי... ניסו לעשות משהו עם אקשן אבל... לא יצא משהו.
במהלך הפרק (לפני הסוף) התחזקה אצלי ההרגשה שג'ול ימות ובעקבות זה שאקי יחסל את מומי לוי... כמעט שניחשתי את הסוף... הא?
אויש, זה היה כמעט נוגע ללב כשמומי הראה לאודי את התמונה של תום כי "אכפת לו משניהם". אודי שם אותו במקום כשענה לו יפה על ה(מעין)"סחיטה" הממש כמעט ברורה של מומי.
המנגינות בפרק היו פשוט מדהימות וחודרות ברמות!
הדיאלוג בין מנש לשניאור היה לא אותנטי עד לנקודה מסויימת, כששניאור אמר על אודי שהוא כמו בנו, עד לנקודה זו הוא פשוט גמגם בצורה לא אמינה כשניסה לשחק התרגשות, סערת רגשות והתלהמות... לדעתי, זה לא הלך לו.
אני חייבת לציין (על אף שהוא מניאק לא קטן בסדרה) שהמשחק של אילני פשוט מדהים, איזו הפגזה בפרק האחרון!
רז אשכרה לא מפסיק לאכול!!!
ניר תבור-אחיו של אודי כזה חכם וחמוד, אפילו שהבנתי את אודי כשהוא התעצבן עליו, זה היה קטע מרגש ויפה. והפרצופים של ניר תבור פשוט מתוקים!
אתם קולטים שזו הפעם הראשונה שאהבתי את ג'ול??? אההההההה הדיאלוג עם אודי כ"כ נגע בי, אמאל'ה שקיוויתי שהכל יסתדר בשביל ג'ול. אני לא מאמינה שהתחלתי לאהוב אותו ולרצות שהקשר שלו ושל תום יתחזק . לא מאמינה!!! וכ"כ רציתי שאודי יתן לג'ול לדבר עם תום, הוא כ"כ צדק בטיעונים שלו נגד אודי.
באותה נשימה עם הגילוי הפתאומי של הסעיף הקודם, התיעוד של העדות של ג'ול הייתה מדהימה (ואני חייבת לציין שוב שלא קרה לי עוד דבר כזה ששיניתי את הדעה שלי על מישהו ב-180 מעלות) ודיייייייייי למרות שאמרתי לעצמי שבשביל הקטע הוא חייב למות -תשאלו את סבתא שלי שראתה איתי שאמרתי לה שג'ול ימות- היה לי ממש עצוב כשהוא מת!!
מבאס שאודי כנראה עם קרן... הוא צריך (אבל ממש חייב) להיות עם אורית! קדימה, שיפתרו ביניהם את הבעיות כבר...
כמובן, שכמו כולם אני שמחה שמומי לוי נעצר (אגב אמרתי שזה אחד מהסופים הצפויים לו פרט למוות לפני כמה פרקים פה בפורום)
ואיך לא? חחחחחחחחחח הסיום עם אביו של אודי והזקנים היה מצחיק וגדול... סיום אופטימי למדי.
לסיכום הסדרה, הסיפור שלה מעוצב ובנוי היטב, המוח מאחורי הסדרה הוא פשוט ענק, החשיבה התכנון הבימוי מדהימים! וזה מדהים איך זה עורר אותי לאפיקי מחשבה חדשים, ואיך שהתמכרתי-רק מוכיח עד כמה היא מעולה!! מחכה בציפיה ובדריכות לעונה השניה!
המשפט שאני לוקחת מהפרק: "הוא לא יסולא בפז"/"היית האמת הצרופה בשבילי"

yosi1818

New member
תמונות

מאיפה אפשר למצוא תמונות ? איפה מצאת את זה? ועוד תמונות איפה אפשר

רוניאל11

New member
אלוהים!!! שלא יגמר לעולם...

היה פרק סיום כל כך מרגש , כל כך מותח, כל כך מדהים!!! חבל לי על ג'ול שהיה ענק!!! פשוט היה מרגש כשהוא היה על הגג ויצא על אודי , ואח"כ שנתן את הוידוי. פשוט ענק . תודה לך ג'ול..אוהבים אותך!ואיך שג'ול מת...פשוט ריגש אותי! מקווה לראות אותך בעוד סדרות פשוט מגיע לך.גם תום הייתה מעולה.קרן ואודי ,היו מרגשים במעצר,הנשיקה. אודי היה מעולה. הייתי בטוח שתאומי יחטוף היתקף לב...אבל לא. שמתם לב שבוזגלו נכנס בסוף בתור איזה איש מוסד? ענק! בוזגלו אתה מלך..תמשיך להביא לנו סדרות איכות כמו אלו! "כתב פלילי" אני כבר מתגעגע והלוואי שתהיה עונה שנייה והפעם בערוץ 2 כדי שכולם יראו שיש סדרות איכות בישראל! ביי לכולם.. היה כיף להתארח כאן בפורום הנכבד הזה. מקווה להשתמע איתכם בעונה הבאה של "כתב פלילי"!!!

../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

יש עוד עונה??????????

Chandler Rulz

New member
../images/Emo41.gifפרק 14 - רעידת אדמה. פרק אחרון

לעונה
.. כל הנושאים לגבי הפרק נא לשרשר לכאן.. מצטער שזה נפתח רק עכשיו, פשוט כל היום לא הייתי בבית.. בירוקרטיות של צה"ל זה לא כיף

SUE ME

New member
אח אח אח

איזה פרק. זהו, סוף כמו שאני אוהבת- הכל נפתר בסוף. מאוד חששתי מאיזה סוף פתוח או פאסימי, אבל לא. הפי אנד (חוץ מלג'ול ולתום לצערנו). מאוד ריגש אותי שגוסטב אמר לחברים- זה הבן שלי גילה והוא כתב את זה! האבא שכל כך היה אנטי עד עכשיו למקצוע שבחר הבן שלו- גאה בו סוף סוף. וגם האח שעד עכשיו שררה ביניהם עוינות אוהב אותו ובא לעזור. הצחיק אותי איך כשבוזגלו בא לעצור את מומי, מומי יוצא מהמשרד שלו ומנשק את המזוזה. גם כשהוא בשפל המוסרי הכי גדול, ועולים עליו- הוא מנשק את המזוזה כתמול שלשום... הפיל אותי. לגבי עונה הבאה: בדחילו ורחימו, אנא העיפו את שניאור הנודניק. שנילי תהיה עורכת ראשית, יש לה הרבה יותר ביצים ממנו זה בטוח (והיא משחקת הרבה יותר טוב), יאללה שילך ויקליט את מי שהוא רוצה, לא בבית ספרינו.

אז קח עוד שאיפה.. ../images/Emo120.gif

רוצה לעצום עיניים להינמס אל התחושה לאט, לאט, לאט בוא תעצור לרגע קט עוד פיסה אחת לאט, לאט, לאט פזמון השיר שליווה אותנו לכל אורך העונה.. המוזיקה היא גם פן בפני עצמו בסדרה ולא מעט דיבורים היו לגבי יצירות שהושמעו בסדרה ככל הנראה, עוד נדבר על זה בעונה הבאה (=^.^=)

Chandler Rulz

New member
רק עכשיו יצא לי לצפות!

וואו
פשוט פרק מצויין!! הלוואי ותהיה עונה שניה! פשוט פרק מעולה! דווקא בפרק הזה ג'ול לא עיצבן אותי.. כנראה בגלל שהיו פחות סצינות שלו ושל תום ביחד.. וכרגיל, ברגע שאני מתחיל לחבב דמות ששנאתי, היא מתה לה.. נו שוין.. עודד תאומי היה בסדר בחמש דקות האחרונות (האם זה אומר שגם הוא הולך למות בקרוב?) דווקא אהבתי את זה שאודי וקרן בסוף ביחד.. עם אורית זה היה במילא lost cause.. אני רק מקווה שתום לא תתרחק ממנו בגלל זה כי היא כל כך "ילדה של אבא".. חייבים עונה 2!!!

פרק סיום מהמם..

הייתה לי הרגשה שמשום מה זה יהיה ג'ול שיגמור לא טוב איזה טוב על הלב עשה לי כל עבודת הצוות של מערכת העיתון מאחדים כוחות בידיעה שזאת ככל הנראה המהדורה האחרונה שהעיתון יוציא ועוד כנגד מי? אהבתי איך ששניר מחק את השורה של "גורמים בכירים בעיתון" וציין בעל העיתון.. איזו תעוזה אילני חייך אך לא להרבה זמן עד שהוא חטף את הידיעה בשוק הטריק עם הכסא של "גלגלים" היה עוד רעיון משעשע.. ובכלל איזה גיבוי סביב אודי..קרן ואודי כמו זוג צעיר מאוהב איזה יופי של סיום כשחיים בוזגלו בעצמו נכנס להודיע למומי שזהו זה.. ג'ול מוסר עדות ושניאור שיחק אותה עם ההקלטה של הבוס מנש וטוב לראות שהוא עוד איתנו.. אפילו לא התקף למרות כל ההתנשפויות נילי לוקחת את המשימה בגדול והולכת עם הפרסום עד הסוף תם ונשלם ולא נותר אלא לחכות לעונה השניה

למעלה