פרק סיום העונה - פרק 140

דידה7

New member
ואיי הפרכק האחרוןןן !! /:

הייה, ממש יפה, אבבל השאיר מלא מתחח

אני לא מאמינה שזה נגמר.

פשוט לא מאמינה
הייתה עונה טובה,מהנה..עם הרבה צחוקים ובכי. עם הרבה הרבה טיאגו!
אני ניהנתי חחח :) היה פרק טוווווב!!! סימון וולה
מדהימים בעיניי, איזה כיף שהם ביחד! איזה מצחיקה טפי "לוקההההה סימון וולה התנשקוו ידעתי!!"
נצ'יטו.. כל מה שחשוב לו זה מי זוכה בנואבה אולה.. חחחח כל העונה זה כל מה שהוא דיבר עליו
אני הייתי בוחרת בו בזמר הבולט או מה שזה לא יהיה
זה היה ברור שז'קה שלח את הקלטת של הטין.. אהבתי את הקלטת של מאאאןןן מממ קיקה ורמה לא עיניינו בשיט
כנ"ל פס וקמילו.. אבל החתונה הייתה יפה, אהבתי שהטין שרו את השיר שלהם
טיאגו ומר כאלה חמודיייים
"אני נותן לך את המפתח ללב שלי.. תשמרי עליו כי הוא היחיד!"
ווווווואאאאאאאאאו הקטע עם לוס היה ממש מעניין, שמסתבר שזו החפה של הממשלה, שטינה כתבה מכתב וזה הגיע לעתיד.. אני אוהבת דברים כאלו. זהו, אין לי כל כך מה להגיד על הפרק.. אני רק מחכה שתגיע כבר העונה הרביעית. :) אני פשוט עדיין לא מאמינה שזה נגמר, אני זוכרת שחיכיתי כל כך שהעונה תתחיל בספטמבר ועכשיו כבר עוד שנייה פסח.. והזמן עובר כל כך מהר זה ממש מפחיד.

Tsur016

New member
באמת עצוב.../=

אבל היי! תהיה עונה רביעית! אמנם קצרה אבל גם זה משהו

shahar katz

New member
מחר (20/03), יום שבת, יעלו סירטונים חדשים

לאתרים "השמיים הפתוחים שלנו" (www.Shamaim.dox.co.il) ו-"מעקב וירטואלי (www.Maakav.dox.co.il).

simba only me

New member
בתכלס , די התאכזבתי ../images/Emo4.gif

לא יודעת , הפרק איכזב ,לא יודעת למה כל כך . אבל היה קטעים יפים והכול אבל ברובו הוא היה די משעממם
כאילו , שום דבר לא נפתר אפילו לא חצי תעלומה , לא העיניין של לוס (לא הבנתי אם היא זוכרת את העבר או לא ) לא העיניין של הבוס , לא הקטע של טינה , הסוף היה מרגיז , וכל הקטע של הזוגות (שהיה מאוד מתוק ) אבל באמת שתיהיה עוד עונה , וכולם יודעים שכל השיחות (המרגשות
) יזרקו לפח , מצד אחד לא בא לי שיגמר אבל מצד שני אין לי כוח לעוד עונה שלמה שכל הזוגות יריבו שוב
תיאו מסכן , למות בתור מהופנט
גם, לא יודעת אבל רציתי של רמה וולה יגמרו את העונה ביחד
( למרות שסימון והיא היו נורא חמודים הפרק
) משום מה אני לא אוהבת את קיקה ורמה ביחד
וכל הקטע שלא יודעים מי מנצח , לא ב"בהמת פופ" ולא ב"גל החדש" מרגיז ממש
כיאלו ברור שהיא לא רוצה שרק להקה אחת תנצח , אז למה יש את התחרות מלחתחילה ?? קיצר היה פרק חמוד
אבל בתור פרק סיום עונה הוא איכזב ממש ... לא יודעת הפרק הזה תיסכל אותי (ולמרות הכל , למרות שכרגע לא באלי שתיהיה עונה בלי קמילו ובלי פאס ועם שינויי זוגות מחדש --- אני בטוח התמכר לעונה הבאה גם אם אני לא ארצה (כי אחרת מה יהיה לי לראות?)) סלחו לי על החפירה פשוט ראיתי הרגע את הפרק וכל העיניין הזה תיסכל אותי .. הייתי חייבת לפרוק

simba only me

New member
כוכבית קטנה - אולי אחכ אני ../images/Emo9.gif

אחשוב שזה אחלה פרק סיום אבל מה שכתוב למעלה זה מה שאני חושבת כרגע ,, (קיים הסכוי שזה ישתנה )

shahar katz

New member
../images/Emo58.gif

בגלל התוכנית הגדולה של הבוס שלה. אל תשכחי גם שהיא עברה שטיפת מוח. שימו לב שבכל מני רגעים בעונה היא בכתה ונלחצה, ב"מעקב וירטואלי" יעלה בהמשך סירטון מהמבט של מר שבו היא אומרת ללאון: "חבל על העבר" ובכך מסבירה לנו מה היא מרגישה באמת, היא עצובה שהדברים התגלגלו לצורה כזאת. עיקבי אחר הסירטונים ב"השמיים הפתוחים שלנו" ו-"מעקב וירטואלי" כדי להבין טוב יותר מה עומד את הסיפור ולהיות מוכנה לקראת העונה הבא: www.Shamaim.dox.co.il www.Maakav.dox.co.il

shahar katz

New member
אה, ובנוגע לתחרויות

בלעדיהן אין מה לעשות עם הלהקות, הן פשוט יעלמו. כריס לא רוצה להגיד לך "זאת יותר טובה מזאת" אז היא משאירה את זה פתוח שכל אחד יבחר איזו להקה ניצחה מבחינתו

Megan2

New member
סוף סוף נפטרנו מפס וקמילו ../images/Emo199.gif

לא סבלתי אותם, אז אני מאוד שמחה שלא נראה אותם יותר. הסצינה הכי טובה בפרק מבחינתי הייתה של וולה וסימון. היא הייתה פשוט מרגשת וזה נחמד לראות אותם ביחד. הם הרבה יותר מתאימים מוולה ורמה, אז אני מקווה שהם ימשיכו להיות ביחד גם בעונה הבאה. השבוע התחלתי לראות את "המורדים" מההתחלה, ואי אפשר בכלל להשוות את הסדרה הזו לכמעט מלאכים. הסדרה יותר טובה ממנה בכל המובנים. - העלילה טובה יותר, ואין את כל השטויות של נסיעה בזמן וכדומה. - התחברתי לשירים יותר. - אין מונולוגים מעייפים. אמנם אומרים כמה מילים בסוף, אבל זה קצר ולעניין. - הדמויות בוגרות יותר. למרות שהגיל ההתחלתי בשתי הסדרות הוא 15, במורדים הן יותר נורמליות ולא ילדותיות כמו בכמעט מלאכים. - התלבושות של הבית ספר יותר טובות, והדמויות מתלבשות קרוב יותר למציאות.

shahar katz

New member
להזדרז!

ב-1 בספטמבר העונה הרביעית מתחילה. את חושבת שתספיקי עד אז?

XקוקיX

New member
לא יודעת ../images/Emo6.gif

גם את העונה השלישית התחלתי מאוחר כי סיימתי מאוחר את העונה השנייה >< יש לי קצב משלי חחח

למעלה