פרק מספר 9

../images/Emo41.gif פרק מספר 9 ../images/Emo41.gif

גיא לחוץ ממשחקו הראשון בנבחרת ותמי מנסה לפוגג למענו את המתח בבית. הם לא יודעים שעידו ברח מהבסיס כדי לפייס את דנה, שהחליטה להפרד ממנו. אמא ואכרם תכננו לחזור לרומא, אבל תגובתה הבלתי צפויה של נאדיה מעכבת אותם.
צפייה מהנה

itamar066

New member
תגובה לפרק מספר 9

אני חושב שכותבת הסדרה קצת הגזימה במספר צירופי המקרים. דווקא לילה שבעבר הייתה חברה של איברהים, באה ודקרה את הבן של תמי שבמיקרה תמי אחות של איברהים עבדה איתה על התוכנית. ויש לאח משחק כדורגל שהוא מאוד לחוץ כי ההורים במצב קשה, העסקה ברומניה בוטלה. קשה. קשה. וזה פרק אחרי שאיברהים מת. כל זה גורם להרבה מעמסה ריגשית ומקשה מאוד על הצפייה בסידרה ומכניס לאווירה של דיכאון ועצוב, נכון יש הרבה אקשן בסידרה, אנחנו מאוד אוהבים אותה והיא נוגעת בדברים החשוביים והעדכניים, שזה באמת יפה ומשהו חשוב ואני אכן אוהב את זה. אבל יש הרבה עומס של דברים קשים. אני מבין שבסידרה מנסים לדמות את החיים האמיתיים אבל זה עומס רגשות בפרק אחד של 40 דקות. מה דעתכם על הפרק?

magy

New member
כן, המקריות קצת תמוהה

אבל כמו בסרטים ובחיים..... המציאות עולה על הדימיון או הדימיון עולה על המציאות......? הקטע הזה הופך קצת את הסידרה הרצינית והמעולה למלודרמטית..... אבל נסלח להם. כל היתר מצויין.

מיניונט

New member
מסכימה, המקריות הציקה.

ודווקא הפרק הזה לא היה בעיניי עמוס רגשית כמו הפרק הקודם, שבו איברהים נפטר. אבל זו באמת סדרה כבדה מאוד ועמוסה. קשה לעכל אותה...

yoo

New member
בואו נעשה קצת סדר בדברים

בעלה של תמי ואחיה עצרו את אביה של אמל ואיברהים שהיו בצבא. אחר כך במקרה להיקו את תמי ואת אמל לתוכנית. לאחר שאיברהים אחיה של מת ארוסתו הלכה לבצע פיגוע דקירה ובמקרה דקרה את בנה של תמי. קצת תמוה. גם העבודה שתמי כמעט עזבה את בעלה, זוגיות של שנים בגלל דבר שהוא עשה בצבא לפני שנים גם תמוהה לחלוטין.

למעלה