פנטזיה - הסיפור המלא (כמעט)

../images/Emo41.gif פנטזיה - הסיפור המלא (כמעט)

נסיעה נוספת למפעל הדרומי, יוצאים בבוקר ליום עבודה ארוך ונשארים ללון במלון הפשוט ההוא בעיר הדרומית. חיי הלילה היחידים שיש בעיר הזאת זה הפאב הקטן שנסגר לקראת השעות הקטנות של הלילה. אני מגיע למפעל ופוגש מזכירה שאמורה ללוות אותי במהלך היום ולדאוג לסדר הפגישות. מתחילה שיחה קצרה, חיוכים ואני מתחיל את יום עבודתי, לקראת צהריים אנחנו הולכים לאכול וכמובן שהיא מצטרפת אלינו, נחמדה וסקסית כתמיד. מיד אחרי ארוחת הצהריים אנחנו נכנסים לישיבה נוספת ובזווית עיני אני קולט אותה צועדת שוב לחדר האוכל, תיאבון בריא יש לגברת. בסוף יום העבודה אני נוסע למלון והיא מבקשת טרמפ למרכז העיר, אני לוקח אותה ומציע לה לעצור בפאב ולשתות משהו - היא מסכימה. היא לוקחת קוקטייל, אני וודקה עם תפוזים ובשיחה שמתפתחת מסתבר שהיא פרודה, חיה בדירה שכורה עם אחותה שעובדת גם היא במפעל הזה. את הזמנתי למלון היא דחתה כי היא לא נוהגת אבל היא מוכנה לבוא עם אחותה. בערב אני יושב לבדי בלובי של המלון ורואה אותה נכנסת, לבושה בבגדים שלא משאירים הרבה מקום לדמיון, היא מתקרבת אלי ונושקת על לחיי, אחותי מחנה את האוטו וכבר מגיעה, תשתו משהו? אני שואל, לא, שתינו. אז בואו נעלה אלי לחדר, אני מציע בקריצה והיא מסכימה, אבל נחכה לאחותי. שלישיה עם שתי אחיות עדיין לא עשיתי ואם אחותה סקסית כמוהה אזזז.... ואז אני רואה אותה נכנסת ללובי המלון, אחותה התאומה, נראית כמוה ולבושה כמוה, בואו לחדר, היא אומרת. עולים לחדר, אני כבר לא יודע מי היא מי, מי המזכירה ומי אחות המזכירה אבל מה שבטוח ששתיהן מזקירות בצורה יוצאת מהכלל. הן מנצלות כל רגע, לא עוברת דקה ושתיהן שוכבות עירומות על המיטה, מלטפות אחת את גופה של השנייה ומסתכלות לכיווני בעיניים מזמינות, בוא, הן קוראות לי במבטן, אני נשאר בתחתוני בלבד ועולה למיטה, הן מסתכלות ומגחכות זו לזו, מה זה שם? שואלות ומסתכלות אל בין רגלי, אני נבוך, לא מבין את מהות השאלה, תוריד, הן פוקדות ואני נשאר עירום כביום היוולדי. הן משכיבות אותי על המיטה, קושרות את ידי ורגלי למסעד המיטה ונשכבות משני צדדי, הן מתחילות לענג אחת את השנייה, מלקקות את החזה השופע וידי כל אחת מלטפות את גופה של אחותה ויורדות אל בין הרגליים, אני שוכב חסר ישע, התורן מונף והמפרש מוכן אבל אני רתוק למיטה, לא מסוגל לזוז. הן עוברות לתנוחת 69 ומלקקות אחת לשנייה ומידי פעם נוגעות בי קלות, אני מרגיש שאני מתפוצץ אבל לא מסוגל לעשות כלום. שתיהן מגיעות אל סיפוקן בו זמנית ואז אחת מהן מתיישבת מעל פני – לקק היא פוקדת ואני מלקק, טועם את הטעם הנפלא ומריח את ריחה והיא מגיע לסיפוקה, אחותה מתיישבת על הכלי שלי ומתחילה לפמפם, אל תגמור, היא פוקדת, אחרת תיענש. אני מנסה להתאפק אבל הכל פורץ החוצה, לתוכה. הן מסתכלות עלי בחיוך, אתה עומד לתת את הדין על מעשיך, הן אומרות...

../images/Emo67.gif חייב להתחיל לעבוד עם הדרום

אם יש פה אחיות תאומות נא להירשם אצלי. עדיפות לבוגרות תואר ראשון, לנשים נשואות, חוש הומור, 906090. ח ח ח

s e l e n e

New member
אז הנה...

על התואר, המסמך, החוש והמידות... ואחות תאומה אין

הפנטזיה היא על אחות תאומה

אבל מי אמר שחייבים להגשים את כל הפנטזיות? אפשר להתפשר על אחות לא תאומה.... (רק שלא יהיה אח
)

s e l e n e

New member
לכל המודאגות/מקנאות ../images/Emo4.gif

עפ"י בקשתו של מדליק אני מבהירה בזאת שאנחנו לא בקשר. לפני יותר מחודש החלפנו מספר מצומצם של מסרים, ולאחר מכן הקשר נותק (אולי כי אין לי אחות תאומה, או אולי כי לו אין אח תאום, אני כבר לא זוכרת
). בכל מקרה, נא לא להציף את תיבת המסרים שלו בתלונות של "למה היא כן ואני לא", כי גם אני לא.
בסדר, מדליק? הסברתי לשביעות רצונך?

לכי תוכיחי שאין לך אחות תאומה...

כי אנחנו די ספקנים פה. בפעם האחרונה שנפגשנו, ראיתי את שתיכן... אבל לאחרונה אני מרגיש לא כל כך טוב, ולפעמים אני רואה כפול. ברזל

s e l e n e

New member
לא...../images/Emo3.gif

עכשיו גם אני אקבל מכתבים בנוסח "למה את נפגשת איתו ולא איתי"... איזו קנאה יש בפורום הזה!!! אולי בכל זאת הגיע הזמן למיפגש

כולם יודעים שלא יכול להיות שנפגשנו

אנחנו משני עולמות נפרדים ואין ביניהם שום דמיון... חה חה חה...

s e l e n e

New member
כבר אמרתי שאתה סנוב ../images/Emo98.gif

ממש חסר תקנה. חבל שלא פגשת אתמול את ניקי "קראתם על משפחתי במוספי הכלכלה", הייתם יכולים להיות צוות לענין...

מי זה ניקי??

ניקי "קראתם על משפחתי במוספי הכלכלה"? השאלה היותר חשובה היא "קרעתי את אחותך התאומה, ואותך עם חמוקי שמלת המלמלה".

s e l e n e

New member
אתה רואה מה קורה כשאתה נעלם?

מפסיד חוויות!! לא אמרנו שאין לי אחות, ואתה ואני בכלל מעולמות שונים? בעולם שלי הרי לא לובשים שמלות מלמלה!!!

למעלה