פורומים חדשים בתפוז אנשים

hkatsman

New member
הדרך היחידה שאנשים יגיבו לשאלון כזה

זה לכתוב כמו פסיכי ומסטול. או לכתוב יהוה.

תמיר1991

New member
יש בזה משהו. אבל לא חשבתי על זה כשכתבתי את

השאלון... אני כנראה מושך תשומת לב אוטומטי
תמיר.

My Dark Dream

New member
וואי.. זה ממש ארוך ^^

שם:טל כינוי נוכחי: .. כתוב XD כל הכינויים שהיו לך בחיים:רק זה מין:זכר גיל:16וחצי מיקום:פה(רעות) זהות מינית:סטרייט צבע אהוב:כחול השם שהייתם רוצים שיקראו לכם:טל ^^ מתי הקאתם בפעם האחרונה?לפני מלא זמן היה נעים?היה כיף חיים המילה האהובה עליכם:fuck מילה אחת שמאפיינת אתכם:לא יודע:0 מה מרגש אתכם?כל מני רגישים?טיפה כזה האם אתם מסתפקים במה שיש לכם?אכן אין בעד מה או יש בעד מה?אין בעד מה אתם יודעים מה אתם רוצים?כן מתי הפעם הראשונה שהציעו לכם חברות?לא קרה... אתם לא יכולים בלעדיי:מי את? השם הכי מוזר ששמעתם:נדיר.. המאכל הכי מוזר ששמעתם עליו:טוסט בלי שוקו ! טובים בלימודים:לא XD אוהבים לאכול:מאד שמנים\רזים:רזה מה התחביב שלכםלנגן: מילה אהובה בת 4 אותיות:fuck אוהבים שאלונים:לא אם הם ארוכים -_- יש לכם חיה בבית:כן האם הייתם מאוהבים פעם:כן מאמינים באהבה ממבט ראשון:כן אתם חושבים שאתם נריאים טוב: XD... ממש לא האם פעם התחילו איתכם:אמ לא יודע XD האם הייתם בטלויזיה:לא פגשתם סלבריטאי:כן האם בני המין השני חושבים שאתם נראים טוב: לא :p מאמינים באלוקים:לא מאייתים את זה עם ה'? מאמינים בקסם:לא מאמינים במזל:אממ לא ממש מאמינים בייאן ויאנג (טוב לא יכול הלתקיים בלי הרע):בערך מאמינים בגן עדן וגיהנום:לא מאמינים בסנטה קלאוס:לא.. ובנימה אישית:.. מה הקשר? יש לך חברה:לא יש לך חברים הומאים לסביות:אכן מי החבר הכי קרוב שלכם:איתמר ודניאל ? מי החבר שיודע עליכם הכי הרבה:אני יש לכם סודות:כמו לכל אחד מי החבר הכי חתיך שלכם: XD... אמממ... החבר הכי חכם:דניאל הכי יוזם:איתמר האם אתם מעשנים:לא על סמים:לא בתולים:כן התנשקתם צרפתית:כן תכונה רעה שלכם:כל מיני תכונה טובה:כנ"ל יש פירסינג:לא קעקוע:לא חושבים שאתם מעניינים או משעממים:גם וגם אם היו עושים סרט על חייכם איך היו קוראים לו: למההההההההההה? ים או בריכה:בריכה עונה מועדפת בשנה:בקיץ חורף..ולהפך טיול בארץ או בחו"ל:חו"ל טלפון או פלאפון:פלאפון ולסיום שתי שאלות.. למה אתם עושים את האשלון הזה:כי אין לי משו יותר טוב לעשות ומה תעשו ברגע שתסיימו אותו:אלך לישון בא לכם למות? אם כן, למה?לא ממש אתם מפחדים מהמוות?כן אתם משקרים?בכלליות? בן כמה הייתם רוצים ליהיות?לא יודע יש לכם מוטו אישי? אם כן, מהו?אין כרגע דברים שמעצבנים אתכם:הרבה דברים אתם הכי טובים ב:לנגן מה עדיף, מסנג'ר או ICQ?ברור שמסנג'ר מה דעתכם על הארץ שלכם?חרא תתארו את מקום החלומות שלכם:ניו יורק עם מי הייתם רוצים להתחלף בחיים ליום אחד?אף אחד רוצים לחזור לילדות?כן החיים קשים? אם כן, למה?מאד.. כי ככה מאמינים בחוצונים? (חייזרים):... כן ראיתם פעם שדים או רוחות?לא מה אתם הכי מעדיפים, בית קרקע או בניין?קרקע מהו מספר המזל שלכם?12 מה האוואי שלכם ב ICQ? מה ההודעה האישית שלכם במסנג'ר כרגע? "סבבה..." על איזה מצב אתם בד"כ נמצאים במסן \ ICQ, ולמה דווקא הוא?מזה השאלות המשעממות האלה? להקה אהובה?מלא זמר אהוב?כל מיני שיר אהוב?מזה השאלות האלה.? מוזיקה אהובה?הכל עם מי דיברתם לאחרונה?עם אף אחד.. עושים עלי חרם על איזה ערוץ הטלוויזיה שלכם עכשיו, בהנחה שהיא דולקת?ניקולודיאון היכן הייתם לאחרונה?פה מהם הסמיילים שאתה הכי אוהבים? P: מה הכי טוב, סקרים או שאלונים?סקר.. יותר קצר -_-" האדם הכי... שנוא:ליאור קורן >< אהוב:אמא חסר תקט:אני.. ורותם מעצבן:רותם רגיש:איתמר אוהב אותך:אני שונא אותך:אני למדן:דניאל :0 שקרן:אני פטפטן:אני.. ודר XD אם היית.. חיה מה היית?כזאת שלא נותנת לאנשים לאכול אותה חפץ מה היית?כד מאכל מה היית?לא יודע ספר לימוד מה היית?המדריך לטרוריסט המתחיל מפורסם איזה היית?אני מכונית איזה היית? סוסיתא סמלי מקלדת: לא עונה על זה אהוב? לא כל כך אהוב? הכי יפה? הכי מכוער? הכי חמוד? הכי מצחיק? הצרוף הכי יפה? והכי מכוער? והכי מצחיק? והכי מתאים? אתה מזדהה עם אייקון כלשהו? האיקון לחיה הכי יפה? והכי לא? האם אתה.. יפה?לא חמוד?לא חביב?לא נדבק?לפעמים מפטפט?^ מעצבן?^ מתווכח?^ מאוהב?^ חושב על העתיד?^ ועל העבר?^ ועל ההוה?^ זמנים.. לא עונה על זה הזיכרון הראשון שלך: האם בילדותך התנהגת כבן\בת המין השני? האם נהגת לאכול דברים מוזרים? המקצוע האחרון שנכשלת בו: האם עברת דירה? (לאן? וכמה פעמים?) איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת? השיר האחרון ששרת: שיר שלי הדבר האחרון שצחקת בגללו: זים הפולש XD הפעם האחרונה שבכית: לא זוכר האדם האחרון שראית: זיםםם!!! הדבר האחרון שאמרת: זיםםםםםם הדבר האחרון שאכלת: שניצל הדבר האחרון ששתית: מים הדבר האחרון שקנית: בטריה השיר האחרון ששממעת: lyla - oasis הדיסק האחרון שקנית: pearl jam - ten הפעם האחרונה שעזרת לאמא:היום הדבר הכי מטורף שעשית:לא יודע הווה שיער נוכחי: ארוך בגדים נוכחיים:מלוכלכים תמונת דסקטופ נוכחית: שביל כזה מוזר חבר\ה? לא אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה:איזבלה :( האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? ברור האם אתה עייף? כן האם אתה רעב? לא את מי אתה הכי רוצה לחבק?מישו ממה הכי נמאס לך? משאלות מציקות את מי היית רוצה להרוג? את מי שכתב כלכך הרבה שאלות הכי פחות מהנה? שאלונים ארוכים עתיד גם על זה אני לא עונה חושב הרבה על העתיד? מפחד ממנו? רוצה לגור במקום אחר? העתיד הממש רחוק מה הקריירה שלך הולכת להיות? איפה אתה הולך לגור? כמה ילדים אתה רוצה? באיזה סוג של מכונית תנהג? איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנים?

noname202

New member
ממ טוב

כללי: שם: גלי כינוי נוכחי: :| כל הכינויים שהיו לך בחיים: אין לי כוחD: זה הרבה מין: נקבה גיל: 15 וחצי מיקום: קרית מוצקין זהות מינית: סטרייטית, אני מניחהD: צבע אהוב: כחול ואדום השם שהייתם רוצים שיקראו לכם: אין לי בעיה עם השם שלי, האמת מתי הקאתם בפעם האחרונה? וואי, מזמן. שנים כאילו :X היה נעים? המילה האהובה עליכם: פשוש, אני מניחה מילה אחת שמאפיינת אתכם: הממ. מה מרגש אתכם? הממ רגישים? תגדירו רגישים :p האם אתם מסתפקים במה שיש לכם? לא, תמיד לשאוף ליותרD: אין בעד מה או יש בעד מה? תלוי
אתם יודעים מה אתם רוצים? בד"כ כן מתי הפעם הראשונה שהציעו לכם חברות? בכיתה ה'D: אתם לא יכולים בלעדיי: ממ. אין ממש. השם הכי מוזר ששמעתם: איזמרגד
המאכל הכי מוזר ששמעתם עליו: ממ. לא יודעתD: טובים בלימודים: ממ ככה אוהבים לאכול: כן
שמנים\רזים: באמצע, אני מניחה מה התחביב שלכם: צופים
[לא שזה תחביב, אבל לא משנה], מחשב, ה"פ [גם מוזר לקרוא לזה תחביב אבל לא משנהD:] מילה אהובה בת 4 אותיות: נו, כבר אמרתי]: פשוש אוהבים שאלונים: למה לא יש לכם חיה בבית: כן, שתי מיציות האם הייתם מאוהבים פעם: אני חושבת..אבל קשה לדעת, אהבה כזאת של ילדים קטנים :X מאמינים באהבה ממבט ראשון: לא ממש אתם חושבים שאתם נריאים טוב: לא האם פעם התחילו איתכם: ערבי אחד בקריון
האם הייתם בטלויזיה: לא נראלי פגשתם סלבריטאי: ישמצב האם בני המין השני חושבים שאתם נראים טוב: אני מאוד בספקD: מאמינים באלוקים: כן מאמינים בקסם: לא מאמינים במזל: ככה ככה מאמינים בייאן ויאנג (טוב לא יכול הלתקיים בלי הרע): ממ מאמינים בגן עדן וגיהנום: כן מאמינים בסנטה קלאוס: לא יש לך חבר: לא יש לך חברים הומאים לסביות: לא כאלה שאני יודעת עליהם מי החבר הכי קרוב שלכם: הממ מי החבר שיודע עליכם הכי הרבה: :/ יש לכם סודות: מן הסתם מי החבר הכי חתיך שלכם: אין ממש החבר הכי חכם: הממ. פספסת?
הכי יוזם: יוזמה! הכי חשוב זה ליזום. לא יודעת :X האם אתם מעשנים: לא על סמים: בטח בתולים: כן התנשקתם צרפתית: לא תכונה רעה שלכם: או אה D: שאני אתחיל לרשום?
פרפקציוניסטית ויותר מדי שאפתנית, ביקורתית, שופטת מהר, ילדותיתD: תכונה טובה: זה כבר יותר קשהD: [טוב, את אלה שלמעלה אפשר לקחת לכיוון השני] יש פירסינג: לא קעקוע: לא חושבים שאתם מעניינים או משעממים: ממ, תלוי מתי ותלוי את מי. אם היו עושים סרט על חייכם איך היו קוראים לו: שנייה
ים או בריכה: בריכה עונה מועדפת בשנה: קיץץ טיול בארץ או בחו"ל: בארץ בעקרון, אבל מדי פעם לא מזיק בחו"ל טלפון או פלאפון: טלפון ולסיום שתי שאלות.. למה אתם עושים את האשלון הזה: כי משעמם לי. ומה תעשו ברגע שתסיימו אותו: אני אלך לישון, נראלי בא לכם למות? אם כן, למה? לא ממש. ככה D: אתם מפחדים מהמוות? של אנשים אחרים, לא שלי אתם משקרים? כנראהD: בן כמה הייתם רוצים ליהיות? נוח לי איפה שאני [אבל 10 זה נחמדD:] יש לכם מוטו אישי? אם כן, מהו? ממ. יש כמה דברים בעקרון שאני די מאמינה בהם :/ דברים שמעצבנים אתכם: או-אה. בעיקר אנשיםD: [טיפשים, מעצבנים, איטיים, תלותיים, לא מציאותיים, לא איכפתיים, אדישים, בועתיים D:] אתם הכי טובים ב: ממ. מה עדיף, מסנג'ר או ICQ? מסנג'ר מה דעתכם על הארץ שלכם?
מתה עליה תתארו את מקום החלומות שלכם: משהו שקט. עם מים כאלה [עין מודע, קיצר] עם מי הייתם רוצים להתחלף בחיים ליום אחד? רוצים לחזור לילדות? כן החיים קשים? אם כן, למה? החיים קשים אם הופכים אותם לכאלה מאמינים בחוצונים? (חייזרים) כן ראיתם פעם שדים או רוחות? בטח, מלאנתלפים פעמים מה אתם הכי מעדיפים, בית קרקע או בניין? קרקע מהו מספר המזל שלכם? 8 מה האוואי שלכם ב ICQ?אין כרגע מה ההודעה האישית שלכם במסנג'ר כרגע? ארגון ארגון ארגוןן ארר [נמ.] על איזה מצב אתם בד"כ נמצאים במסן \ ICQ, ולמה דווקא הוא? מחובר, כי אני בד"כ שםD: להקה אהובה? גרין גיי זמר אהוב? עברי לידר
שיר אהוב? בוא – עברי לידר מוזיקה אהובה? רוק עם מי דיברתם לאחרונה? ממ על איזה ערוץ הטלוויזיה שלכם עכשיו, בהנחה שהיא דולקת? לא דולקת היכן הייתם לאחרונה? מהם הסמיילים שאתה הכי אוהבים? מה הכי טוב, סקרים או שאלונים? האדם הכי... שנוא: האמת שכרגע אני לא ממש שונאת, קיינד אוף כאילו :X אהוב: ממ, אמא? חסר תקט: אביאור
מעצבן: חןןן רגיש: קשה לבחור :X אוהב אותך: אמא?D: שונא אותך: או אה, הרבה. קשה לבחור למדן: פס. שקרן: אני מניחה שגם
פטפטן: גם חן. אם היית.. חיה מה היית? כבשהD: חפץ מה היית? ממ שונאת תשאלות האלה. מאכל מה היית? ספר לימוד מה היית? מפורסם איזה היית? מכונית איזה היית? סמלי מקלדת: אהוב? לא כל כך אהוב? הכי יפה? הכי מכוער? הכי חמוד? הכי מצחיק? הצרוף הכי יפה? והכי מכוער? והכי מצחיק? והכי מתאים? אתה מזדהה עם אייקון כלשהו? האיקון לחיה הכי יפה? והכי לא? האם אתה.. יפה? לא חמוד? לא ממש חביב? אולי קצתD: נדבק? כן, די מפטפט? כן מעצבן? בד"כ מתווכח? כן מאוהב? לא חושב על העתיד? כן ועל העבר? כן ועל ההוה? כן זמנים.. הזיכרון הראשון שלך: וואי, לא יודעת האם בילדותך התנהגת כבן\בת המין השני? קצת, לא ממש האם נהגת לאכול דברים מוזרים? לא המקצוע האחרון שנכשלת בו: מתמטיקהD: האם עברת דירה? (לאן? וכמה פעמים?) פעם אחת, רחוב ליד איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת? מתמשכת
השיר האחרון ששרת: לא זוכרת הדבר האחרון שצחקת בגללו: "נו, כמה זמן לקח לך להבין שזה הבניין השני?!" הפעם האחרונה שבכית: ממ, כמה ימים האדם האחרון שראית: אחותי הדבר האחרון שאמרת: לא זוכרת הדבר האחרון שאכלת: צימוקיםD: הדבר האחרון ששתית: מים הדבר האחרון שקנית: בגד ים השיר האחרון ששממעת: לא זוכרת הדיסק האחרון שקנית: הפעם האחרונה שעזרת לאמא: פי, מזמןן הדבר הכי מטורף שעשית: הווה שיער נוכחי: תלתלים חומים בגדים נוכחיים: מכנס חאקי, חולצה של תג הצופיות תמונת דסקטופ נוכחית: לא משהו מעניין במיוחד חבר\ה? אין אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: ממ האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? לא [אולי לכתוב קצת פעולה :$ אבל זה למחר בבוקר, נו] האם אתה עייף? די האם אתה רעב? לא ממש את מי אתה הכי רוצה לחבק? ממ ממה הכי נמאס לך? מהמערך את מי היית רוצה להרוג? הכי פחות מהנה? עתיד חושב הרבה על העתיד? כן מפחד ממנו? קצת רוצה לגור במקום אחר? לא העתיד הממש רחוק מה הקריירה שלך הולכת להיות? לא יודעתD: אולי קבע בצבא, אולי צופים
פחח איפה אתה הולך לגור? מוצקין :p כמה ילדים אתה רוצה? שניים, בן ובת [?] באיזה סוג של מכונית תנהג? ממ איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנים? :X

noname202

New member
למה אני לא מופתעת ../images/Emo3.gif

[למרות שנורא התאכזבתי שלא כתבת אביאור ]:]

../images/Emo13.gif

כללי: שם: ברני פ. הוארד. כינוי נוכחי: ברנינוס. כל הכינויים שהיו לך בחיים: ברנינוס, ברניש, באאאאאאאאארני. מין: זכר גיל: 15 וכמה חודשים מיקום: יפו ד'
זהות מינית: סטרייט. צבע אהוב: שחור או כחול כהה. השם שהייתם רוצים שיקראו לכם: / מתי הקאתם בפעם האחרונה? 3 שנים היה נעים? משהו. המילה האהובה עליכם: גוור מילה אחת שמאפיינת אתכם: עצלן X D מה מרגש אתכם? Over the Madness של פרדייס לוסט. רגישים? תלוי למה. האם אתם מסתפקים במה שיש לכם? נופ. אין בעד מה או יש בעד מה? אה? אתם יודעים מה אתם רוצים? בערך :S מתי הפעם הראשונה שהציעו לכם חברות? לא קרה. אתם לא יכולים בלעדיי: אמא, כמובן. השם הכי מוזר ששמעתם: פלג :$ המאכל הכי מוזר ששמעתם עליו: פיתה עם חומוס וקטשופ. טובים בלימודים: כבר לא ממש, שנה הבאה לעומת זאת
אוהבים לאכול: כההההההה. שמנים\רזים: רזים, רזים. מה התחביב שלכם: מוזיקה, מחשב. מילה אהובה בת 4 אותיות: שלעט, גוור. אוהבים שאלונים: כשמשעמם יש לכם חיה בבית: היה תוכי, מת מזמן האם הייתם מאוהבים פעם: כן. מאמינים באהבה ממבט ראשון: לא. אתם חושבים שאתם נריאים טוב: לא אני זה שאשפוט, אה? האם פעם התחילו איתכם: לא האם הייתם בטלויזיה: ניסיתי להשתתף בפרסומת כשהייתי קטן, אבל לא. פגשתם סלבריטאי: כן האם בני המין השני חושבים שאתם נראים טוב: מאיפה לי, תשאלו אותן. מאמינים באלוקים: לא בו, אבל אולי אולי יש משהו איפשהו ביקום. מאמינים בקסם: כן. מאמינים במזל: כן. מאמינים בייאן ויאנג (טוב לא יכול הלתקיים בלי הרע): כן. מאמינים בגן עדן וגיהנום: לא. רק בגיהינום
מאמינים בסנטה קלאוס: לא, בפיית השיניים לעומת זאת כן. יש לך חבר: לא יש לך חברים הומאים לסביות: גייערי?
מי החבר הכי קרוב שלכם: לא יודע לשפוט מי החבר שיודע עליכם הכי הרבה: לא יודע לשפוט יש לכם סודות: כן מי החבר הכי חתיך שלכם: גייערי
[תעשה לי ילד אוהד מכבי.] החבר הכי חכם: לא יודע לשפוט הכי יוזם: מיסי, ביי פאר.
האם אתם מעשנים: פאסיבי על סמים: לא בתולים: כן התנשקתם צרפתית: לא תכונה רעה שלכם: עצלן, מעצבן. תכונה טובה: לא מוותר בקלות על דברים שחשובים לי. יש פירסינג: לא קעקוע: לא חושבים שאתם מעניינים או משעממים: בטח מעניינים D: אם היו עושים סרט על חייכם איך היו קוראים לו: "Satan Rides The Media"
ים או בריכה: בריכה עונה מועדפת בשנה: חורף טיול בארץ או בחו"ל: חו"ל טלפון או פלאפון:פלאפון ולסיום שתי שאלות.. למה אתם עושים את האשלון הזה: מצ'עמם ומה תעשו ברגע שתסיימו אותו: אחזור למסן. בא לכם למות? אם כן, למה? לא. אתם מפחדים מהמוות? ממוות של אחרים לא, מהמוות שלי עצמי כן. אתם משקרים? מדי פעם בן כמה הייתם רוצים ליהיות? 21, אחרי צבא. יש לכם מוטו אישי? אם כן, מהו? אין דברים שמעצבנים אתכם: אנשים שמתערבים בשיחות שאין להם מושג מה נושא השיחה. אתם הכי טובים ב: ריצת 2000[?], למצוא דברים בגוגל[?], היסטוריה[?]
מה עדיף, מסנג'ר או ICQ? מסן מה דעתכם על הארץ שלכם? מועדת לאבדון. תתארו את מקום החלומות שלכם: הופעה של דרים ת'יאטר. עם מי הייתם רוצים להתחלף בחיים ליום אחד? מייק פורטנוי. רוצים לחזור לילדות? לא. החיים קשים? אם כן, למה? כי השכונה הזו מצ'עממת. מאמינים בחוצונים? (חייזרים) כן. ראיתם פעם שדים או רוחות? כל הזמן. מה אתם הכי מעדיפים, בית קרקע או בניין? בית קרקע מהו מספר המזל שלכם? 666 /m\ מה האוואי שלכם ב ICQ? אין מה ההודעה האישית שלכם במסנג'ר כרגע? Rush - Emotion Detector על איזה מצב אתם בד"כ נמצאים במסן \ ICQ, ולמה דווקא הוא? אונליין. להקה אהובה? Opeth או Dream Theater. זמר אהוב? Mikael Åkerfeldt שיר אהוב? יותר מדי. מוזיקה אהובה? מטאל, הארד רוק, סופט רוק. עם מי דיברתם לאחרונה? יערי, אדר, נטע, מל, גור. על איזה ערוץ הטלוויזיה שלכם עכשיו, בהנחה שהיא דולקת? ערוץ רוסי בטח. היכן הייתם לאחרונה? בצפר מהם הסמיילים שאתה הכי אוהבים?
,
. מה הכי טוב, סקרים או שאלונים? סקרים. האדם הכי... שנוא: אסף בר אילן ^^ אהוב: אמא. חסר תקט: קרקסון או ג'דה.
וזה טאקט. מעצבן: אסף, טופז או מתן. רגיש: לא יודע אוהב אותך: אמא. שונא אותך: אסף.
למדן: מיסייייייייייי שקרן: התקלה. פטפטן: קרקסון
אם היית.. חיה מה היית? קיפוד. חפץ מה היית? צמיד ניטים קשוח. מאכל מה היית? חציל ספר לימוד מה היית? הספר השלם למטאליסט המתחיל. מפורסם איזה היית? ארז טל. מכונית איזה היית? פז'ו 106
סמלי מקלדת: הא?!?!?!?!? אהוב? לא כל כך אהוב? הכי יפה? הכי מכוער? הכי חמוד? הכי מצחיק? הצרוף הכי יפה? והכי מכוער? והכי מצחיק? והכי מתאים? אתה מזדהה עם אייקון כלשהו? האיקון לחיה הכי יפה? והכי לא? האם אתה.. יפה? לא אני שאחליט חמוד? לא אני שאחליט חביב? מדי פעם נדבק? מדי פעם מפטפט? מאודדדדדד מעצבן? מדי פעם מתווכח? כן מאוהב? כבר לא. חושב על העתיד? כן, תמיד ועל העבר? גם. ועל ההוה? כן. זמנים.. הזיכרון הראשון שלך: וואו. כשהתעוררתי בלילה כדי לחפש את אמא שלי והיא הייתה באותו זמן בוולפסון עם אבא שלי. האם בילדותך התנהגת כבן\בת המין השני? לא. האם נהגת לאכול דברים מוזרים? לא המקצוע האחרון שנכשלת בו: פיזיקה. האם עברת דירה? (לאן? וכמה פעמים?) לא איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת? מעפנה השיר האחרון ששרת: Paradise Lost - Praise lamented shade הדבר האחרון שצחקת בגללו: אסלה אנושית XDDDDDDD הפעם האחרונה שבכית: אובר דה מדנס של פרדייס. האדם האחרון שראית: אמא. הדבר האחרון שאמרת: לא זוכר הדבר האחרון שאכלת: עוגיה הדבר האחרון ששתית: מיץ תפוחים הדבר האחרון שקנית: דיסק של פרדייס לוסט. השיר האחרון ששממעת: Death - Flesh And The Power It Holds הדיסק האחרון שקנית: In Requiem. הפעם האחרונה שעזרת לאמא: היום, עזרתי לה לסחוב קניות למעלה. הדבר הכי מטורף שעשית: שום דבר, למען האמת. הווה שיער נוכחי: מקורזל, קצת ארוך. בגדים נוכחיים: מכנסיים. תמונת דסקטופ נוכחית: דסקטופ מהאתר של פרדייס. חבר\ה? אין אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: הרבה מדי. האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? בערך.
האם אתה עייף? לא כל כך האם אתה רעב? כן XD את מי אתה הכי רוצה לחבק? / ממה הכי נמאס לך? אנשים שמתלהבים מעצמם. את מי היית רוצה להרוג? ד"ר הומנסקי. סיפור ארוך. הכי פחות מהנה? ???????????? עתיד חושב הרבה על העתיד? כן מפחד ממנו? כן. רוצה לגור במקום אחר? לא יודע. העתיד הממש רחוק מה הקריירה שלך הולכת להיות? לא יודע איפה אתה הולך לגור? לא יודע כמה ילדים אתה רוצה? 2 באיזה סוג של מכונית תנהג? משהו מגניב של BMV. איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנים? לא יודע

Under the GUN

New member
שאלונים חופרים ../images/Emo99.gif - חלק א'

כללי: שם: יובל כינוי נוכחי: לוסקי כל הכינויים שהיו לך בחיים: יובי, יו-בל, לוסקון, לוסה-קי, לוסקה וכו' מין: זכר גיל: עוד חודש בדיוק 16 מיקום: קציר סיטי מאדרפאקרס!! העיר העמוסה ביותר בארץ! זהות מינית: סטרייט צבע אהוב: שחור וכחול השם שהייתם רוצים שיקראו לכם: תום מתי הקאתם בפעם האחרונה? לפני שנה פלוס/מינוס היה נעים? לא כ"כ המילה האהובה עליכם: פאק, שיט, דאמ וכו' מילה אחת שמאפיינת אתכם: שמן מה מרגש אתכם? לא יודע
רגישים? לא כ"כ האם אתם מסתפקים במה שיש לכם? לא.. אני בנדאם נורא חומרני אין בעד מה או יש בעד מה? אין בעד מה אתם יודעים מה אתם רוצים? לישון.. עוד מעט מתי הפעם הראשונה שהציעו לכם חברות? כיתה ד'
אתם לא יכולים בלעדיי: מוזיקה השם הכי מוזר ששמעתם: אכזבה, רפאל (לבת) המאכל הכי מוזר ששמעתם עליו: חתולים טובים בלימודים: לא
אוהבים לאכול: מאוד שמנים\רזים: שמן, מאוד מה התחביב שלכם: לזיין בשכל, והרבה מילה אהובה בת 4 אותיות: בננה אוהבים שאלונים: מאוד יש לכם חיה בבית: כן, כלבה קטנה ומעצבנת האם הייתם מאוהבים פעם: כן מאמינים באהבה ממבט ראשון: לא אתם חושבים שאתם נריאים טוב: לא
האם פעם התחילו איתכם: לא האם הייתם בטלויזיה: כן פגשתם סלבריטאי: כן האם בני המין השני חושבים שאתם נראים טוב: לא
מאמינים באלוקים: לא מאמינים בקסם: לא
מאמינים במזל: לא, רק במזל רע
מאמינים בייאן ויאנג (טוב לא יכול הלתקיים בלי הרע): יאפ מאמינים בגן עדן וגיהנום: לא מאמינים בסנטה קלאוס: כן!!!!! יש לך חבר: כן, כמה אפילו יש לך חברים הומאים לסביות: לא מי החבר הכי קרוב שלכם: שם יעזור לכם? מי החבר שיודע עליכם הכי הרבה: אותו אחד
יש לכם סודות: כן מי החבר הכי חתיך שלכם: אה? החבר הכי חכם: שוב, אה? הכי יוזם: אה?! האם אתם מעשנים: נרגילה כן, ומדי פעם סיגריות על סמים: כן בתולים: בנתיים התנשקתם צרפתית: אכן תכונה רעה שלכם: רק אחת? תכונה טובה:
יש פירסינג: לא קעקוע: לא חושבים שאתם מעניינים או משעממים: משעממים, מאוד אם היו עושים סרט על חייכם איך היו קוראים לו: "בואו והשתעממו תמורת 30 שקל בלבד!" ים או בריכה: בריכה, בים יש דגים <בעעעעע> עונה מועדפת בשנה: קיץ טיול בארץ או בחו"ל: חו"ל טלפון או פלאפון: פלאפון ולסיום שתי שאלות.. בכיף למה אתם עושים את האשלון הזה: כי משעממם לי ומה תעשו ברגע שתסיימו אותו: אראה סאות'פארק נראה לי בא לכם למות? אם כן, למה? לא אתם מפחדים מהמוות? לא אתם משקרים? כן בן כמה הייתם רוצים ליהיות? 21 יש לכם מוטו אישי? אם כן, מהו? חיה ותן לחיות דברים שמעצבנים אתכם: אחיות קטנות, כלבות קטנות אתם הכי טובים ב: לזיין בשכל מה עדיף, מסנג'ר או ICQ? מסנג'ר מה דעתכם על הארץ שלכם? חרא מקום, רציני.. תתארו את מקום החלומות שלכם: מקום שלא יפריעו לי לישון עם מי הייתם רוצים להתחלף בחיים ליום אחד? ביל גייטס.. טחווון רוצים לחזור לילדות? בהחלט החיים קשים? אם כן, למה? כן.. לחץ.. מאמינים בחוצונים? (חייזרים) לא ראיתם פעם שדים או רוחות? לא מה אתם הכי מעדיפים, בית קרקע או בניין? קרקע מהו מספר המזל שלכם? 7 מה האוואי שלכם ב ICQ? |שניהבודק| OH MY GOD! THEY KILLED KENNY! מה ההודעה האישית שלכם במסנג'ר כרגע? "שיר הסמרטוטים - אביב גפן והתעויוט" על איזה מצב אתם בד"כ נמצאים במסן \ ICQ, ולמה דווקא הוא? מחובר, כי אני מחובר
להקה אהובה? מטאליקה זמר אהוב? אמינם שיר אהוב? כל הזמן משתנה.. עכשיו זה סוף העולם של אביב גפן מוזיקה אהובה? רוק ות'ראש מטאל עם מי דיברתם לאחרונה? אחותי על איזה ערוץ הטלוויזיה שלכם עכשיו, בהנחה שהיא דולקת? אחותי רואה משהו בהולמרק היכן הייתם לאחרונה? בחדרה.. מהם הסמיילים שאתה הכי אוהבים?
,
,
מה הכי טוב, סקרים או שאלונים? שאלנים האדם הכי... שנוא:שקד חסקין כוסאמאמאמאמאאאאא שלה אהוב:
חסר תקט:אני, ודעדוש מעצבן:
רגיש:
אוהב אותך:
שונא אותך: יש הרבה.. רוב הילדים מהישוב שלי למדן: שקרן: פטפטן: אם היית.. חיה מה היית? קיפוד חפץ מה היית? אייפוד מאכל מה היית? שוקולד מריר ספר לימוד מה היית? אה?! מפורסם איזה היית?
מכונית איזה היית? סוסיתא

Under the GUN

New member
חלק ב'

סמלי מקלדת: אהוב? אנטר לא כל כך אהוב? Insert הכי יפה? הרווח אצלי הכי מכוער? הסמל הקטן של הווינדוס בין הקונטרול לאלט הכי חמוד? ?! הכי מצחיק? ?! הצרוף הכי יפה? Alt+Ctrl+Del והכי מכוער? Ctrl+W והכי מצחיק? ?! והכי מתאים?!? אתה מזדהה עם אייקון כלשהו?
האיקון לחיה הכי יפה? אוקיי, מה זה השאלון הזה? והכי לא? האם אתה.. יפה? לא חמוד? לא חביב? כן נדבק? כן מפטפט? כן מעצבן? כן מתווכח? כן מאוהב? כן חושב על העתיד?לא ועל העבר? כן ועל ההוה? כן זמנים.. הזיכרון הראשון שלך: הבריתה של אחותי האם בילדותך התנהגת כבן\בת המין השני? לא האם נהגת לאכול דברים מוזרים? כן, אריסה עם כפית! המקצוע האחרון שנכשלת בו: מתמטיקה.. 30 במתכונת האם עברת דירה? (לאן? וכמה פעמים?) רק בתוך היישוב, פעם אחת (אה, ופעם אחת ליישוב, בגיל שבועיים) איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת? כיף! השיר האחרון ששרת: Of Wolf And Man/Metallica הדבר האחרון שצחקת בגללו: Criminal/Eminem הפעם האחרונה שבכית: לפני הרבה זמן האדם האחרון שראית: אמא הדבר האחרון שאמרת: ביי הדבר האחרון שאכלת: סלט בארומה הדבר האחרון ששתית: מים הדבר האחרון שקנית: מסטיקים השיר האחרון ששממעת: שומע עכשיו, קח אותי של היהודים הדיסק האחרון שקנית: Back to the start/Megadeth הפעם האחרונה שעזרת לאמא: היום הדבר הכי מטורף שעשית: כלום הווה שיער נוכחי: מעצבן בגדים נוכחיים: ג'ינס וטי-שירט לבנה תמונת דסקטופ נוכחית: ספיידרמן 3 חבר\ה? לא, לצערי אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה:
האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? כן האם אתה עייף? כן האם אתה רעב? כן את מי אתה הכי רוצה לחבק?
ממה הכי נמאס לך? ששמים עלי זין אחד גדול את מי היית רוצה להרוג? כ"כ הרבה אנשים הכי פחות מהנה? עתיד חושב הרבה על העתיד? לא מפחד ממנו? לא רוצה לגור במקום אחר? כן העתיד הממש רחוק מה הקריירה שלך הולכת להיות?
איפה אתה הולך לגור? LA כמה ילדים אתה רוצה?3 באיזה סוג של מכונית תנהג? אתם מתכוונים הנהג ינהג
פורש איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנים? עובד במשהו יוקרתי דאמ, זה היה ארוך ומיותר

NoFaRi1

New member
אוהבת

למרות שתמיד כותבת את זה לעצמי D: כללי: שם: נופר כינוי נוכחי: נופי. כל הכינויים שהיו לך בחיים: נופי, נופנוף, נופצי, נופ מין: נקבה גיל: 16 וחצי מיקום: ארה"ב זהות מינית: סטרייט צבע אהוב: ירוק נראה לי השם שהייתם רוצים שיקראו לכם: מאי מתי הקאתם בפעם האחרונה? לא זוכרת היה נעים? בטח מה המילה האהובה עליכם: אנערף מילה אחת שמאפיינת אתכם: עצלנית D: מה מרגש אתכם? סיפורים מהחיים כאלו. רגישים? ממ לא בקטע של להיעלב, אבל נראה לי קצת P: האם אתם מסתפקים במה שיש לכם? משתדלת. אין בעד מה או יש בעד מה? תלוי P: אתם יודעים מה אתם רוצים? לא מתי הפעם הראשונה שהציעו לכם חברות? D: כיתה ו' נראה לי זו הפעם היחידה שהתחלתי קשר מהצעת חברות. אתם לא יכולים בלעדיי: חברים. השם הכי מוזר ששמעתם: Twina. twinB הם אשכרה בבצפר שלי! מבינים את הקטע? P: twin a, twin b המאכל הכי מוזר ששמעתם עליו: אנערף טובים בלימודים: ממוצעת אוהבים לאכול: סלט של אמא P:. אב אה, כן. שמנים\רזים: אנערף. מה התחביב שלכם: מילה אהובה בת 4 אותיות: bite
אוהבים שאלונים: כן. יש לכם חיה בבית: לא]:. האם הייתם מאוהבים פעם: כן. מאמינים באהבה ממבט ראשון: לא. אתם חושבים שאתם נריאים טוב: לפעמים. האם פעם התחילו איתכם: כן האם הייתם בטלויזיה: כן פגשתם סלבריטאי: כן. האם בני המין השני חושבים שאתם נראים טוב: בטוחה שיש כאלו שלא, אבל רק אלו שכן אומרים אז^ מאמינים באלוקים: לא מאמינים בקסם: לא מאמינים במזל: לפעמים. מאמינים בייאן ויאנג (טוב לא יכול הלתקיים בלי הרע): אע מאמינים בגן עדן וגיהנום: לא יודעת מאמינים בסנטה קלאוס: בטח P= יש לך חבר: יאפ יש לך חברים הומאים לסביות: כן. מי החבר הכי קרוב שלכם: יש כמה. מי החבר שיודע עליכם הכי הרבה: יש כמה. יש לכם סודות: יש כמה P: מי החבר הכי חתיך שלכם: ממ, נראה לי יוני. או גינדין בעצם. אע לא יודעת. החבר הכי חכם: אנערף. הכי יוזם: האם אתם מעשנים: לא על סמים: לא בתולים: יאפ התנשקתם צרפתית: כן תכונה רעה שלכם: עצלנית. תכונה טובה: יודעת להקשיב. יש פירסינג: כן קעקוע: לא חושבים שאתם מעניינים או משעממים: לא נראה לי מעניינת משו. אם היו עושים סרט על חייכם איך היו קוראים לו: חח חברה בדיוק אמרה יל משו על זה, לא זוכרת. ים או בריכה: ים(!) עונה מועדפת בשנה: קיץ אביב כזה טיול בארץ או בחו"ל: בארץ, כי אני בחו"ל P: טלפון או פלאפון: פלאפון. ולסיום שתי שאלות.. למה אתם עושים את האשלון הזה: שיעמום ומה תעשו ברגע שתסיימו אותו: אנערף בא לכם למות? אם כן, למה? לא אתם מפחדים מהמוות? משתדלת לא לחשוב על זה, אבל כן. אתם משקרים? משתדלת מאוד שלא. בן כמה הייתם רוצים ליהיות? ככה סבבה. יש לכם מוטו אישי? אם כן, מהו? החתימה שלי. דברים שמעצבנים אתכם: קרציות, אנשים שצריכים לדחוף את עצמם לכל דבר, וזהו. אה צביעות יתר או משו. אתם הכי טובים ב: לנשוך P= מה עדיף, מסנג'ר או ICQ? מסנ מה דעתכם על הארץ שלכם? אנערף. אני אוהבת P: תתארו את מקום החלומות שלכם: ניו יורק P: עם מי הייתם רוצים להתחלף בחיים ליום אחד? הילה רוצים לחזור לילדות? החיים קשים? אם כן, למה? הם בסדר נו. קשים רק כרגע P: מאמינים בחוצונים? (חייזרים) לא ממש, אבל יהיה מגניב אם כן מה P: ראיתם פעם שדים או רוחות? לא. מה אתם הכי מעדיפים, בית קרקע או בניין? בית מהו מספר המזל שלכם? אנערף. מה האוואי שלכם ב ICQ? לא מחוברת. מה ההודעה האישית שלכם במסנג'ר כרגע? "שייגמרו הלימודים כבר" על איזה מצב אתם בד"כ נמצאים במסן \ ICQ, ולמה דווקא הוא? עסוקה. כי בא לי. להקה אהובה? לא סגורה על זה. זמר אהוב? כנ"ל. שיר אהוב? Entwined-Lacuna Coil מוזיקה אהובה? היפ הופ והשירים השקטים האלו P: עם מי דיברתם לאחרונה? אח שלי סטיב הלך מפה לפני 10 דקות אז אמ. גם איתו. על איזה ערוץ הטלוויזיה שלכם עכשיו, בהנחה שהיא דולקת? MTV היכן הייתם לאחרונה? בית ספר, בית P: מהם הסמיילים שאתה הכי אוהבים?
מה הכי טוב, סקרים או שאלונים? שאלונים האדם הכי... לא עונה על זה אם היית.. חיה מה היית? פיל P= חפץ מה היית? משקפיים מאכל מה היית? חסה P: ספר לימוד מה היית? אנעקף מפורסם איזה היית? אנערף2 מכונית איזה היית? ענערף3 סמלי מקלדת: אהוב? P: לא כל כך אהוב? o_O הכי יפה? ודי עם הסמלים האם אתה.. יפה? אע חמוד? כלב ממש P: חביב? אע נדבק? מאוד לא מפטפט? כן מעצבן? לא P: מתווכח? כשיש סיבה טובה. מאוהב? לא חושב על העתיד? כן ועל העבר? כן ועל ההוה? כן זמנים.. הזיכרון הראשון שלך: כשהייתי קטנה ושמו לי נר בטוסיק D::: האם בילדותך התנהגת כבן\בת המין השני? לא. להפך, רציתי ללבוש רק שמלות מתנופפות וכאלו P: האם נהגת לאכול דברים מוזרים? חול? P: המקצוע האחרון שנכשלת בו: לא זוכרת האם עברת דירה? (לאן? וכמה פעמים?) פעמיים בתוך הקיבוץ, ועוד פעם לארה"ב. איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת? מצויינת האמת :] השיר האחרון ששרת: I wish you were here נדבקתי לגמרי. הדבר האחרון שצחקת בגללו: משו דפוק שסטיב אמר.P: הפעם האחרונה שבכית: איזה ריב עם אבא. האדם האחרון שראית: אח שלי הדבר האחרון שאמרת: לא זוכרת. הדבר האחרון שאכלת: בננה. הדבר האחרון ששתית: מים. הדבר האחרון שקנית: לא זוכרת. השיר האחרון ששממעת: Abusing The Rib-Atmosphere הדיסק האחרון שקנית: נראה לי של סינרגיה. הפעם האחרונה שעזרת לאמא: ממ P: הדבר הכי מטורף שעשית: אנערף הווה שיער נוכחי: ממ. חום? בגדים נוכחיים: ג'ינס שלושתרבעי גדופייה תכלת ומעל סוודר דם חום כהה. חזייה ותחתון שחורים P: תמונת דסקטופ נוכחית: חברה מנסה לנשק אותי D: חבר\ה? יאפ. אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה:
האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? בהחלט. האם אתה עייף? בהחלט. האם אתה רעב? בהחלט. את מי אתה הכי רוצה לחבק? לא את מי שאני אמורה לרצות ]: ממה הכי נמאס לך? מהטמטום שלי. את מי היית רוצה להרוג? את היתושים. הכי פחות מהנה? אקט שלם ללא נשיכות P: די די הראש שלי זוועה עכשיו. עתיד חושב הרבה על העתיד? ממ מספיק. מפחד ממנו? קצת. רוצה לגור במקום אחר? כן. ניו יורק P: העתיד הממש רחוק מה הקריירה שלך הולכת להיות? אנערף איפה אתה הולך לגור? אנערף כמה ילדים אתה רוצה? 2-3 באיזה סוג של מכונית תנהג? מה שהתקציב יאפשר איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנים? מבוססת, עם משפחה. לא יודעת איפה.

במקום ללמוד למתכונת הנוראית בהיסטוריה.

כללי: שם: עמרי כינוי נוכחי:גוש [המצאה שלי ושל ידידה] כל הכינויים שהיו לך בחיים:ברני,עמריקי ועוד כינויים משפילים >< מין:ז' גיל:16 מיקום: כפר סבא? זאת שנפגעה במאורעות תרפ"א? זהות מינית: סטרייט [אם לזה מתכוונים] צבע אהוב:לבן השם שהייתם רוצים שיקראו לכם: פעם רציתי איזה שם כזה יפה. השלמתי עם השם עמרי. מתי הקאתם בפעם האחרונה? מזמןןןןןןן היה נעים?מה זה... המילה האהובה עליכם: גוש מילה אחת שמאפיינת אתכם: גוש מה מרגש אתכם? אנערף רגישים? לא האם אתם מסתפקים במה שיש לכם? אכן כן אין בעד מה או יש בעד מה? יש בעד מה... [אף על פי שכולם אומרים שאין.] אתם יודעים מה אתם רוצים?להצליח במתכונת במתמטיקה וגם בתקשורת לשון לא יזיק וגם מדעי הטכנולוגיה וווהיסטוריה. מתי הפעם הראשונה שהציעו לכם חברות? לא נדבר... אתם לא יכולים בלעדיי: השם הכי מוזר ששמעתם: היום שמעתי שם יו שחכתי >< המאכל הכי מוזר ששמעתם עליו: רגל קרושה XD טובים בלימודים: טפו טפו טפו אוהבים לאכול: כן D" שמנים\רזים: XD מה התחביב שלכם: אין כל כך מילה אהובה בת 4 אותיות: שמנם [כי יש חיריק חסר!!] אוהבים שאלונים:לא יש לכם חיה בבית:לא האם הייתם מאוהבים פעם: כן מאמינים באהבה ממבט ראשון: כן אתם חושבים שאתם נריאים טוב:ככה האם פעם התחילו איתכם:כן האם הייתם בטלויזיה:כןןן בתוכנית של יאיר לפיד XD פגשתם סלבריטאי:כן את יאיררררר ועוד מלא. האם בני המין השני חושבים שאתם נראים טוב: יש בנות שאומרות שאני סקסי גרר מאמינים באלוקים:כן מאמינים בקסם:לא מאמינים במזל: ככה מאמינים בייאן ויאנג (טוב לא יכול הלתקיים בלי הרע): ברור מאמינים בגן עדן וגיהנום:כן מאמינים בסנטה קלאוס:לא יש לך חבר:לא יש לך חברים הומאים לסביות:לא מי החבר הכי קרוב שלכם:כולם מי החבר שיודע עליכם הכי הרבה: איזה אחד שמלא זמן לא דיברתי איתו. יש לכם סודות:כן מי החבר הכי חתיך שלכם: o_O החבר הכי חכם:איזה אחד הכי יוזם: אין! האם אתם מעשנים: לא על סמים:לא בתולים: דיי מה זה השאלות האלה!! כן X: התנשקתם צרפתית: לא תכונה רעה שלכם: יותר מדי דברן תכונה טובה: אחד שאוהב לעזור יש פירסינג:לא קעקוע:לא חושבים שאתם מעניינים או משעממים: מעניין אם היו עושים סרט על חייכם איך היו קוראים לו: "עמרי הקרי חייו ומותו" ים או בריכה: ים עונה מועדפת בשנה: חורף טיול בארץ או בחו"ל: בארץ טלפון או פלאפון: פלא ולסיום שתי שאלות.. למה אתם עושים את האשלון הזה: כי משעמם לי ומה תעשו ברגע שתסיימו אותו: אחזור ללמוד למתכונת בהיסטוריה בא לכם למות? אם כן, למה? הלך לי חרא במתכונת במתמטיקה. אבל לא בא לי למות. אתם מפחדים מהמוות?לא אתם משקרים?ההיתי אחד השקרנים שנה שעברה בן כמה הייתם רוצים ליהיות?18 צבא יש לכם מוטו אישי? אם כן, מהו? "עזוב אותך שטויות כולם חראות" דברים שמעצבנים אתכם: הרבה אתם הכי טובים ב:דברים שאני טוב בהם מה עדיף, מסנג'ר או ICQ? מסנג'ר מה דעתכם על הארץ שלכם? אחת המקסימות תתארו את מקום החלומות שלכם: מקום שקט עם רוח קרירה ושמש מעל הראש עם מי הייתם רוצים להתחלף בחיים ליום אחד?עם ראש הממשלה רוצים לחזור לילדות?לא החיים קשים? אם כן, למה? מאוד מאמינים בחוצונים? (חייזרים)לא ראיתם פעם שדים או רוחות?לא מה אתם הכי מעדיפים, בית קרקע או בניין?בניין מהו מספר המזל שלכם? 2 מה האוואי שלכם ב ICQ?אין מה ההודעה האישית שלכם במסנג'ר כרגע?3.]: על איזה מצב אתם בד"כ נמצאים במסן \ ICQ, ולמה דווקא הוא? עסוק שיפסיקו לחפור להקה אהובה? אין זמר אהוב? קרן פלס,נינט שיר אהוב? הרבה מוזיקה אהובה?ישראלי עם מי דיברתם לאחרונה?אהה ילד מהכיתה על איזה ערוץ הטלוויזיה שלכם עכשיו, בהנחה שהיא דולקת? 2 היכן הייתם לאחרונה?בספרייה מהם הסמיילים שאתה הכי אוהבים?[: [= ]: ]= מה הכי טוב, סקרים או שאלונים?סקרים האדם הכי... שנוא: הוא שונא אותו פחד אהוב: היא,והיא כל כך יפה. חסר תקט:אני XD מעצבן:הואאאאאא כוסאמאמ שלו רגיש:אני [: אוהב אותך:אני [: שונא אותך:אני! למדן: אני [?] שקרן:גם,אבל זה העבר שלי. פטפטן:אני אנייייי אם היית.. חיה מה היית? אריה חפץ מה היית?פלאפון מאכל מה היית?רגל קרושה XD ספר לימוד מה היית?ספר לימוד בתקשורת או בהיסטוריה מפורסם איזה היית? לא רוצה להיות גיבור אלקטרוני,הוא נבנה ממעריצים הפכפכים שלא רוכשים לו יראת כבוד ויכול להעלם מתודעת הציבור כל שניה. מכונית איזה היית?חיפושית קטנה ולבנה. סמלי מקלדת: אהוב? ]: [: לא כל כך אהוב? =/ הכי יפה?[: הכי מכוער?=/ הכי חמוד?[: הכי מצחיק?XD הצרוף הכי יפה? >.< והכי מכוער?=/ והכי מצחיק?XD והכי מתאים? ?! אתה מזדהה עם אייקון כלשהו? עם >.< האיקון לחיה הכי יפה? אנערף והכי לא?אנערף?! האם אתה.. יפה? יש ויש שאומרים חמוד?ראה הגדרה למעלה חביב?כן נדבק?מה כאילו דוחף לא... מפטפט?כןןן מעצבן?לפעמים מתווכח?כן מאוהב?כן חושב על העתיד? כן ועל העבר?לא ועל ההוה?לא זמנים.. הזיכרון הראשון שלך: נפלתי יש צלקת האם בילדותך התנהגת כבן\בת המין השני? לא האם נהגת לאכול דברים מוזרים? נמלים >< המקצוע האחרון שנכשלת בו: כנראה מתמטיקה?! האם עברת דירה? (לאן? וכמה פעמים?) פעם אחת איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת? ילדות עשוקה >.< וזה בגלל הנמלים. השיר האחרון ששרת: לשם הדבר האחרון שצחקת בגללו: מהסימן XD הפעם האחרונה שבכית: ביום הזיכרון האדם האחרון שראית: דניאל הדבר האחרון שאמרת: ביי הדבר האחרון שאכלת:סלט הדבר האחרון ששתית: מים הדבר האחרון שקנית: לא קניתי השיר האחרון ששממעת: לשם הדיסק האחרון שקנית: לא קניתי הפעם האחרונה שעזרת לאמא:היום [: הדבר הכי מטורף שעשית: לא עשיתי הווה שיער נוכחי: שחור בגדים נוכחיים:לבן ובוקסר תמונת דסקטופ נוכחית: סתם מכוערת חבר\ה? לא אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה: אף אחד האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? כן להתכונן להיסטוריה האם אתה עייף? כן האם אתה רעב? לא את מי אתה הכי רוצה לחבק? לא משנה ממה הכי נמאס לך? מהשאלון את מי היית רוצה להרוג? אנערף מי שבא ברוך הבא הכי פחות מהנה? השאלון? עתיד חושב הרבה על העתיד? כן,איזה מיחזור שאלות מפחד ממנו? לא רוצה לגור במקום אחר? לא העתיד הממש רחוק מה הקריירה שלך הולכת להיות? איזה עיתונאי נחמד איפה אתה הולך לגור? בערי המרכז ואז להיות סנוב ואז לסקר את הפריפריה בחדשות אי סדר כמה ילדים אתה רוצה?1 ויחיד באיזה סוג של מכונית תנהג?אנערף איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנים?מסודר יוו נגמר.

טל קארי

New member
אף אחד לא קורא את זה אבל!!!

אני אענה..אבל לא באמת יקראו..למי יש כח לקרוא שאלון כזה ארוך? שם: טל כינוי נוכחי: טליס כל הכינויים שהיו לך בחיים: מתי, טלוש, טליס, לט, טלי, טול.. מין: נקבה גיל: 16 מיקום: כפ"ס בערך.. צבע אהוב: לבן השם שהייתם רוצים שיקראו לכם: רותם מתי הקאתם בפעם האחרונה? אממ..מזממממממן...כיתה ח' היה נעים? לא=\ המילה האהובה עליכם: "כן"..חחח סתם..לאדעתת.. מילה אחת שמאפיינת אתכם: פרפקציוניזם מה מרגש אתכם? חתונות, שמחות, ערבי גמר כאלה..חח מסיבות סיום..:p רגישים? מאוד האם אתם מסתפקים במה שיש לכם? לפעמים לא אין בעד מה או יש בעד מה? אין בעד מה אתם יודעים מה אתם רוצים? כן מתי הפעם הראשונה שהציעו לכם חברות? אף פעם לא הציעו לי חברות.........חחח הציעו לי לצאת! וגם הפעם הזו הייתה חרא=\ אתם לא יכולים בלעדיי: מה עבר עלייך ילדה? השם הכי מוזר ששמעתם: דולפין המאכל הכי מוזר ששמעתם עליו: כבד עם ריבה טובים בלימודים: תלוי באיזה מקצוע..אני מניחה שכן. אוהבים לאכול: יאפ שמנים\רזים: דיי נו... מה התחביב שלכם: לנגן, לשיר [אם זה יוצא טוב..חח], לרקוד, הופעותתת!! מילה אהובה בת 4 אותיות:א ה ב ה אוהבים שאלונים: כן..אבל לא ארוכים כמו זה! יש לכם חיה בבית: חתולה האם הייתם מאוהבים פעם: בטח מאמינים באהבה ממבט ראשון: לא אתם חושבים שאתם נריאים טוב:כן האם פעם התחילו איתכם:כן האם הייתם בטלויזיה:אמממ...לא..אבל הייתי ברדיו!! פגשתם סלבריטאי: כן האם בני המין השני חושבים שאתם נראים טוב: תשאלו אותםP: מאמינים באלוקים:כן מאמינים בקסם:לא מאמינים במזל:לא מאמינים בייאן ויאנג (טוב לא יכול הלתקיים בלי הרע):כן מאמינים בגן עדן וגיהנום:לא מאמינים בסנטה קלאוס:לא..אבל הוא נחמד! יש לך חבר: לא יש לך חברים הומאים לסביות: נגיד ש....כן מי החבר הכי קרוב שלכם: להגיד תשם?! מה להגיד פה?! מי החבר שיודע עליכם הכי הרבה:מישי..טחח יש לכם סודות:למי אין?! מי החבר הכי חתיך שלכם:שאלה מטומטמת החבר הכי חכם:\ הכי יוזם:\ האם אתם מעשנים:לא על סמים:לא בתולים:לא..אופס כן..חחחח הייתי בשוונג של "לא"..צריך לעשות את זה פעם למישהו. התנשקתם צרפתית:אם זה נקרא כככה..אז..נגיד ש=\ יאק.. תכונה רעה שלכם:פרפקציוניזם..אל תדרשו ממני לכתוב את זה עוד הרבה, זה קשה. תכונה טובה:נדיבות יש פירסינג:אוזן קעקוע:לא חושבים שאתם מעניינים או משעממים: תשאלו אחרים אם היו עושים סרט על חייכם איך היו קוראים לו:ups&down ים או בריכה:בריכה..אבל החוף של הים עונה מועדפת בשנה:קיץ טיול בארץ או בחו"ל:חו"ל טלפון או פלאפון:פלא ולסיום שתי שאלות.. למה אתם עושים את האשלון הזה: כי משעמם..ואני אוהבת שאלונים..וזה לא סיום בכלל!! ומה תעשו ברגע שתסיימו אותו: אני אסגור תמחשב ואלך לישון בא לכם למות? אם כן, למה? כי יום שני יש לי בדיקת דם=[ אתם מפחדים מהמוות?כן אתם משקרים?כשצריך בן כמה הייתם רוצים ליהיות?19 יש לכם מוטו אישי? אם כן, מהו? הכל קורה לטובה [המוטו של כל העולם]. אהה וגם לחייך
דברים שמעצבנים אתכם: כשמדברים איתי כשאני אוכלת..איך אתם מצפים שאני אדבר איתכם עם אוכל בפה?!?! אתם הכי טובים ב: ווואו...שאלה טובה...אני צריכה לחשוב על זה קצת.. מה עדיף, מסנג'ר או ICQ? פנים מול פנים מה דעתכם על הארץ שלכם? מתדרדרת אבל תמיד תישאר ארץ ישראל תתארו את מקום החלומות שלכם: נו..... עם מי הייתם רוצים להתחלף בחיים ליום אחד? מישה ברטון רוצים לחזור לילדות? לא החיים קשים? אם כן, למה? כי כלום לא הדדי בעולם הזה.. מאמינים בחוצונים? (חייזרים) לא ראיתם פעם שדים או רוחות? לא, אבל אני בהחלט מאמינה בזה מה אתם הכי מעדיפים, בית קרקע או בניין? בניין מהו מספר המזל שלכם?4 מה האוואי שלכם ב ICQ? הוא לא מחובר...חח מה ההודעה האישית שלכם במסנג'ר כרגע?"יש לי אנמיה..=\" על איזה מצב אתם בד"כ נמצאים במסן \ ICQ, ולמה דווקא הוא? מסן-מחובר כשצריך..אייסי-אוואי..חח כי זה כיף לדעת שקוראים לך.. להקה אהובה? המון...אוונסנס מיי כמיקל היהודים..תראו בחתימהD: זמר אהוב?אין זמר זכר אהוב שיר אהוב? נו יש הרבה מוזיקה אהובה?רוק, פאנק, פופ, היפ הופ, ג'אז עם מי דיברתם לאחרונה? ידיד על איזה ערוץ הטלוויזיה שלכם עכשיו, בהנחה שהיא דולקת?מכובה היכן הייתם לאחרונה? אצל הרופאה מהם הסמיילים שאתה הכי אוהבים?
מה הכי טוב, סקרים או שאלונים? סקר האדם הכי... שנוא: מישי מהכיתה שלי אהוב: חברות..אמא.... חסר תקט: לא הכרתי אחד כזה..(עדיין) מעצבן: מישי מהכיתה שלי רגיש:אני אוהב אותך:אמא, אבא, חברות..אנערף שונא אותך:והו..אמ.. למדן: מאיפה לי..חרשנים.. שקרן:\ פטפטן:\ אם היית.. חיה מה היית?לא היתי רוצה להיות חיה בכלל... חפץ מה היית?מכונית מאכל מה היית?שוקולד ספר לימוד מה היית?בהחלט לא ספר הסטוריה
אולי...ספרות מפורסם איזה היית?וואוו..מישה ברטון
או אמנדה ביינס מכונית איזה היית?לא מבינה בזה.. סמלי מקלדת: אהוב?& לא כל כך אהוב?@ הכי יפה?# הכי מכוער?@ הכי חמוד? ! הכי מצחיק?^ הצרוף הכי יפה?*&&* מזכיר לי הוואי...טחחח והכי מכוער?@! והכי מצחיק?^~^ והכי מתאים?^_^ אתה מזדהה עם אייקון כלשהו?אייקון?.......זה: =\ חחח האיקון לחיה הכי יפה?חיה? מה?.. והכי לא?\ האם אתה.. יפה? נראה לי..... חמוד?בטח! חביב?כן נדבק?לא מפטפט?לא מעצבן?לא מתווכח?כן מאוהב?לא חושב על העתיד?כן ועל העבר?כן ועל ההוה?חחחחח.לא זמנים.. הזיכרון הראשון שלך: כשגרתי ברעננה... האם בילדותך התנהגת כבן\בת המין השני? לפעמיםם..חחחח האם נהגת לאכול דברים מוזרים? לא המקצוע האחרון שנכשלת בו: הסטוריה האם עברת דירה? לאן? וכמה פעמים? מבת ים לרעננה ומרעננה לפה איך היית מגדיר את הילדות שלך במילה אחת? מורכבת השיר האחרון ששרת: "לא כל כך יפה" של ריטה..לא ממש שרתי..רק נהיגנתי וזימזמתי הדבר האחרון שצחקת בגללו: אחותי עצבנה אותי...זה עלה לי על העצבים עד כדי צחוק הפעם האחרונה שבכית: היום (אבל כמעט) כשאמרו לי שאני צכה לעשות בדיקת דם=/ האדם האחרון שראית: אה?! אה..בטלויזיה?...איזה משהו בערוץ 10, לא יודעת מה זה בכלל. הדבר האחרון שאמרת: "טוב" הדבר האחרון שאכלת: ארוחת ערב(זה כלל הרבה דברים) הדבר האחרון ששתית: תה הדבר האחרון שקנית: ארטיק! השיר האחרון ששממעת: HERO של ניקלבאק הדיסק האחרון שקנית: PCD הפעם האחרונה שעזרת לאמא: היום בערב הדבר הכי מטורף שעשית: אני לא נוהגת לעשות דברים כאלה......אולי..שאמרתי למישו שאניי אוהבת אותו? [דרך המסן]..חה.. הווה שיער נוכחי: אסוף בקוקו בגדים נוכחיים:פיג'מה תמונת דסקטופ נוכחית:יד ובפנים כוכבים נוצצים חבר\ה? אין..לצערי אדם אחד שהיית רוצה שיהיה כאן ברגע זה:הוא האם אתה מתחמק ממטלה שעליך לעשות? לא נראה לי........... האם אתה עייף? כן האם אתה רעב? לא את מי אתה הכי רוצה לחבק? אותו ממה הכי נמאס לך? מהלימודים... את מי היית רוצה להרוג? את נינט...אנערף! הכי פחות מהנה? \ עתיד חושב הרבה על העתיד? כן מפחד ממנו? לפעמים רוצה לגור במקום אחר? כן העתיד הממש רחוק מה הקריירה שלך הולכת להיות? שדרנית רדיו! איפה אתה הולך לגור? אאאאאאמ.......שוהם נראה לי...P: או חולון!!! כמה ילדים אתה רוצה?3 או 4 באיזה סוג של מכונית תנהג?לא מבינה בזה איפה היית רוצה למצוא את עצמך בעוד 15 שנים? באולפן

למעלה