פורומים חדשים בתפוז אנשים

../images/Emo41.gif פורומים חדשים בתפוז אנשים ../images/Emo41.gif

סלבריטאים נתלשים מסביבתם הטבעית, וממוקמים במקומות מנוגדים לחלוטין לאופיים- מתמכרים בפורום פעם בחיים http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=642
מדברים על השריטות הקטנות והמצחיקות של הנשים המאוד מוצלחות בפורום גומרות הולכות http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1602
שולפים שפנים וטורפים קלפים בפורום קסמים וקוסמים http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=1655
אשפי החלומות הגשימו לכם חלום, פורום ללהקת המטאל נייטוויש http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1656
המצב הכלכלי מייאש? מחפשים טיפים לחיסכון? בואו לדבר על זה בפורום התמודדות עם המצב הכלכלי http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1657
בטיחות זה לא משחק ילדים. היכנסו לפורום בטיחות ילדים ותלמדו טיפים מצילי חיים http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1658
סיגרים זה לא רק בקובה -בואו לחלוק רשמים ולהשתתף בפורום סיגרים http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=1659
בואו להתייעץ ולשתף בפורום גג וגם-עזרה לנוער במשבר, המושיט יד ומספק קורת גג זמנית לבני נוער במצוקה, סיכון ומשבר http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1660

shmuel16

New member
זהר ארגוב 8 ביולי 1955 - 6 בנובמבר

כשרון הזמרה שלו כמו גם סופם הטרגי של חייו היו מן הגורמים שהפכו את שיריו לנכסי צאן ברזל של הזמר המזרחי והזמר העברי בארץ, ולמרות שהקריירה שלו נמשכה פחות מעשר שנים, הוא נחשב עד היום אחד המבצעים הבולטים בזמר העברי. "פריצתו" לתודעה הציבורית של הזמר המזרחי, לאחר שנים שבהן נחשב ל"נחות" ולא הושמע בתחנות הרדיו והטלוויזיה, אלא בשעות שנועדו לכך, נובעים במידה מסוימת מהפכתו של ארגוב מזמר הפונה לשומעי סוגי זמר מסוימים לכזה הפונה לקהל רחב יותר, תוך הסרת תו הנחיתות שליווה סוג זה של מוזיקה עד אז. ביוגרפיה ארגוב נולד בראשון לציון כזוהר עורקבי בכור ל-9 אחים במשפחה ענייה, בשיכון המזרח בעיר. כבר מילדותו בלט בכשרון הזמרה שלו. בגיל צעיר (17) נישא לברכה (18), אמו של בנו היחיד גילי ארגוב (אף הוא זמר), במהלך נישואיהם, כאשר הוא עובד כטייח, הוציא ב1977 במימון עצמי תקליטון ובו שני שירים, "כל יום שעובר" ו"ילדה חיכיתי שנים" שכתב והלחין משה נגר. לאחר הוצאת התקליט החליטו השניים לשנות את שם המשפחה לארגוב, בטענה שארגוב שם הרבה יותר מסחרי מעורקבי. בתקליטון זה שר ארגוב בח' ו-ע' לא גרוניות. כעבור שנה הורשע באונס וריצה מאסר של שנה. במהלך הישיבה בכלא השניים נפרדו והתגרשו. ב-1979 החליט לחזור לעולם המוזיקה. הוא החל עובד כנהגו של הזמר ג'קי מקייטן והחל מופיע במועדונים ואירועים משפחתיים. באחד האירועים שמע אותו הגיטריסט יהודה קיסר והחליט להפיק את אלבומו יחד עם האחים ראובני. ב-1980 הקליט את אלבומו הראשון, "אלינור", שזכה להצלחה. האלבום כלל את הלהיט "אלינור" (של ג'קי מקייטן במקור) המבוסס על לחן יווני ולהיטים נוספים כגון "מה לך ילדה" ו"סוד המזלות". האלבום הוקלט באולפן מאולתר, על מכשיר ארבעה ערוצים, אך האיכות לא מנעה ממנו הצלחה ובתוך זמן קצר הפך ארגוב למבצע מבוקש בהופעות חיות בכל הארץ. ב-1981 יצא אלבומו השני "היו זמנים" אשר כלל גירסאות כיסוי לשירים ישנים. בין השירים נכללו גם הלהיטים הגדולים "ברצלונה" שידוע בביצוע של ג'ו עמר, ו"את לי לילה", שהיה ידוע בביצועו של בועז שרעבי. האלבום בניגוד לאלינור, הופק בצורה הרבה יותר מקצועית ובאיכות הרבה יותר גבוהה, אף אלבום זה היווה הצלחה מסחרית ואומנותית. ב-1982 יצא האלבום "נכון להיום" שהציג את זוהר בשיאו. עם להיטים ענקיים כמו "נכון להיום", "כבר עברו השנים", "עוד דקה את נעלמת", "בדד" וכמובן "הפרח בגני", ביססו את זוהר בראש רשימות המצעדים. זוהר הגיע למצב שאפילו בגלי צהל היו משמיעים אותו פעמיים-שלוש בשעה. "נכון להיום" פרץ את כל המחסומים אותם ידעה המוזיקה המזרחית עד אז, האלבום שבר שיאים במכירות והוגדר מהר מאוד כאלבום פלטינה לאחר שעבר את ה250 אלף עותקים. באותה עת זוהר הוגדר כמלך. המלך של המוסיקה המזרחית. בנוסף לכלל ההצלחות הופיע ארגוב ב-1982 ב"פסטיבל הזמר המזרחי - דרור" בערוץ הראשון (והיחיד אז) בטלויזיה. השיר אותו שר "הפרח בגני" למילותיו ולחנו של אביהו מדינה ובעיבודו של ננסי ברנדס, זכה במקום הראשון באותה תחרות, ואף הגדיל את ההצלחה של זוהר. בתחילת 1983 יצא זוהר למסע הופעות בארצות הברית של שלושה חודשים, שם הכיר את הקראק, שהוא תרכובת של מספר סמים ביחד. זוהר החל צורך סמים. כאשר חזר לארץ זה עדין לא ניכר עליו אך אט אט החלו הסמים להשפיע על תפקודו. הונו הלך ואזל ושמועות אמרו שבזבז ב-1983 מעל מיליון דולר על סמים. טיב קולו אף התקלקל. באוקטובר 1983 עבר תהליך של גמילה במשך שבועיים באילת. בתחילת 1984 הוציא תקליט נוסף "כך עוברים חיי", עם להיטים גדולים כמו "מרלן", "כוכבי לילה", "כמו שיכור", "עד מתי אלוהיי". רוב השירים נכתבו על-ידי עוזי חיטמן. כשנשאל עוזי חיטמן על זוהר סיפר שכאשר התחיל לכתוב לזוהר בשלהי 1982 את השיר "מרלן", ביתו של זוהר, היה מהמפוארים, זוהר בשיא, הכול טוב ויפה. לאחר ששב מארצות הברית , חיטמן הלך לביתו של זוהר, וראה בית ריק, הבלאגן חוגג, הכול נמכר לטובת הסם, כאשר ראה זאת כתב לו את השיר טעון הנשמה, "עד מתי אלוהיי", שמתאר את מצבו של זוהר באותה עת (אביב 1983). בסוף שנת 1984 כאשר הוא די נקי מסמים, חזר זוהר להופיע בחו"ל, סבב הופעות בצרפת וארצות הברית. כאשר החל להופיע שוב בארצות הברית חזר לסמים. משחזר לארץ דרכו ודרך האמרגנים והמפיקים שלו הלא הם "האחים ראובני", נפרדו, לאחר שזוהר הבין שרימו אותו. בשנת 1985 הוציא את האלבום "ים של דמעות" בשפל נפשי, למרות שהאלבום כלל הצלחה לא מבטולת יחד עם השירים "בואי הלנה" ושיר הנושא. באותה שנה עבר גמילה בת 3 חודשים בירושלים לאחר שהתעלף מעודף סם. למרות השפל הנפשי אליו הגיע זוהר, עדיין אלבומיו נחטפו מהחנויות, אך הביקוש להופעות קטן, היות וזוהר הפך לאדם לא אמין משום שמספר ההופעות אליהן היה מחליט לא להגיע גדל. באותה שנה חזר להופיע ב"פסטיבל הזמר המזרחי" עם השיר האלמוני "מלאך שטן" מהאלבום "ים של דמעות", זוהר הגיע רק למקום ה-15, מה שהעיד על מצבו, בעוד שהיריב מספר 1 שלו באותה תקופה, חיים משה, הגיע למקום הראשון עם השיר "עד כלות הנשימה". בשנת 1986 הוציא את האלבום "להיות אדם", השיר יחד עם השירים "אבי" ו"אדם שחקן" חוברו במיוחד על חייו של ארגוב, האלבום נחל הצלחה מסחררת, אך פעילותו של זוהר דעכה וזה ניכר בשירתו. בינואר 1987 התראיין בתוכנית האירוח המרכזית של ערוץ 1, תוכניתו של מני פאר, ובה דיבר בגלוי על התמכרותו לסמים, אך טען באופן שלא נראה משכנע לצופים בתוכנית כי אינו משתמש עוד בסמים. באותה שנה הוציא 4 אלבומים, "האוסף האחרון" שזהו היה אלבומו האחרון שהוא לא אוסף, עוד שלושה אלבומים "בכרם התימנים, "בן בלי בית" ו"אל נבקש" שהם אוסף מעורב של "האוסף האחרון" וההופעה בצרפת בשנת 1984. כעבור זמן לא רב, שב ארגוב והסתבך בפלילים בעקבות התמכרותו: הוא הואשם בגניבת נשק משוטר, נעצר ונכלא. במהלך חופשה מבית הכלא הואשם בנסיון לאונס, נעצר ובבית המעצר במשטרת ראשון לציון שם קץ לחייו בתלייה. לאחר מותו יצאו על שמו אוספים שונים:"שר יוונית", "זוהר וחברים", "נעימות המלך", חברים שרים זוהר", "זמרים שרים זוהר", "להיטי זהב", "המיטב", "חייו ומותו של המלך" (DVD) ו"זוהר ארגוב-שירת חייו". בכל שנה בערך בתאריך מותו, נערך טקס, תחת השם "המלחמה בסמים", לזכרו של זוהר ובו זמרים שרים את מיטב להיטיו. חייו של ארגוב היו נושא לשירים (עוד בחייו נכתבו עליו שירים) ומחזות, מחזות זמר, ואף סרט ("זהר" שכתבו אמיר בן-דוד ומשה זונדר וביים ערן ריקליס בכיכובו של שאול מזרחי). שיריו זכו לביצועים רבים, של יוצרים מגוונים, וביניהם גם מחוץ לתחום הזמר המזרחי. זכורים במיוחד הביצועים של מאיר אריאל לשירו "כבר חלפו השנים", והביצוע של נינט טייב לשיר "ים של דמעות" אשר זיכה את הזמרת הצעירה במקום הראשון בתוכנית "כוכב נולד".

shmuel16

New member
מורשתו של ארגוב

מורשת מורשתו של ארגוב שנויה במחלוקת. כאדם, ארגוב נחשב בעיני רבים לדמות בעייתית, בשל העבירות הפליליות הרבות שביצע, אלימותו כלפי נשים, והתמכרותו לסמים. יכולתו של ארגוב לשלוט בקריירה שלו הייתה מוגבלת מאוד, והקלטותיו נושאות אופי אקלקטי, כאשר לעתים קרובות מהווים אלבומיו אוסף כמעט אקראי של שירים ממקורות שונים, שאינם משקפים קו אחיד ובחירה מתוכננת. מאידך, ארגוב הצליח להתגבר בקולו, כאשר זה היה במיטבו, על כל המכשולים ולהצליח להפוך שירים בינוניים ועיבודים בנאליים למה שנחשב בעיני רבים לפניני זמר. כיוצרים ומבצעים אחרים, הפך אותו מותו הטראגי בטרם עת לאגדה, ובמהלך השנים הפך סיפור חייו לטרגדיה סמלית לגורלם של זמרים בני עדות המזרח במדינת ישראל. רבים מזמרי המזרח רואים בו מורה רוחני ואף הקדישו לו אלבומים שלמים, דוגמת: שריף, זהבה בן ואייל גולן. דיסקוגרפיה התקליט הראשון - 1977 אלינור - 1980 היו זמנים - 1981 נכון להיום - 1982 כך עוברים חיי - 1984 ים של דמעות - 1985 להיות אדם - 1986 האוסף האחרון - 1987 זוהר וחברים - 1988 חברים שרים זוהר - 1998 חייו ומותו של המלך - 2003 המיטב - 2005

SISI2001

New member
לפי דעתכם הראיון האחרון...

האם כולם חושבים שהראיון האחרון שלו היה בטלויזיה אז הוא טועה בגדול.. לי יש ראיון ברדיו פירטי שהיה אז בנתניה והוא היה הראיון האחרון אולי שבוע לפני שהתאבד.. מעניין ... אני ישים לכם בקרוב קטע קטן...

אחיי כפרה עליך כנסססססס

יש מצב תשלח לי כפרה עליך???? מת לקבל את זה אחי אני שרוף עליו כפרה עליך שלח לי תריאיון המלא תקבל תמורה!

hilagilady

New member
../images/Emo32.gifזוכרים את רבין../images/Emo16.gif שבת ערוץ 24

השבוע התוכנית "שבת ישראלית" בערוץ מוסיקה 24
תוקדש לזכר ולכבוד מר יצחק רבין, ראש הממשלה לשעבר, יהי זכרו ברוך
הנה חלק מרשימת השירים המובאת כאן בסדר אקראי:
גידי גוב ואתי אנקרי- פנים אל מול פנים
משינה- תחזור תחזור
שלמה ארצי- אחרי הכל את שיר
אושיק לוי- אהבתי
לאה שבת עם קורין אלאל- אין לי ארץ אחרת
אהובה עוזרי- צלצולי פעמונים
יהורם גאון ולירז צ'רכי- הרעות
אחינועם ניני- אורי
שרית חדד- כשהלב בוכה
אביהו מדינה- אל תשליכני
בועז שרעבי- משאלה
ירדנה ארזי- הביתה
ריקי גל- ילד מותר ילד אסור
אבנר גדסי- הגברים בוכים בלילה
גידי גוב ושלמה ארצי- עוף גוזל
יהודה פוליקר- איך קוראים לאהבה שלי
דין דין אביב- סודותיי
שמעון בוסקילה- הייתי בגן עדן
אבי פרץ- גשם אחרון
שלום חנוך עם משה לוי- צרות טובות
דויד ברוזה- אחרי עשרים שנה
הפרויקט של עידן רייכל- הנך יפה
בלאגן- שקט
אלי לוזון- גשם
אתי אנקרי- רואה לך בעיניים
דודו טסה- אני גיטרה
שי גבסו- ארים ראשי
יהודה אליאס- ילד השדה
אביב גפן- שיר תקווה
שרית חדד- מלאכי שמיים
נורית גלרון- אתה פה חסר לי
הפרויקט של עידן רייכל- שושנים עצובות
אריק איינשטיין- שלום חבר
שימי תבורי- אין לי אהבה
ירדנה ארזי- שלושה דורות
שפיות זמנית- הקיץ האחרון
מישל גוריאשווילי- טיפת מזל
נינט טייב- מקיץ אל החלום
אביבה אבידן- פרי גנך
עוזי חיטמן- הארץ הזאת
יהודה פוליקר- דברים שרציתי לומר
רון שובל- לפעמים
אריק איינשטיין- עטור מצחך זהב שחור
אביב גפן- עורי עור
דודו טסה- היה לי חבר היה לי אח
זהבה בן- חלק ממך
רונן עניא- אני הילד
עוזי חיטמן- עכשיו התור לאהבה
"שבת ישראלית"- להיטים מכל הזמנים (כמעט...) כל שבת בין 10:00 בבוקר עד 14:00 בצהריים-
רק בערוץ מוסיקה 24
עורכת המוסיקה: הילה גלעדי

hilagilady

New member
../images/Emo88.gif להקת כל הזמנים היא...

היום תדעו מיהי להקת כל הזמנים
היום (שישי) אתם מוזמנים להחשף לראשונה ללהקת כל הזמנים בתוכנית "מרתון להקת כל הזמנים"
השעה- 15:00-19:00 (במקום "רוגעלך")
העורך- יואב קוטנר
הערוץ- מוסיקה 24 כמובן

למעלה