פורום בגידות ואהבה אסורה - FAQ

GALgul12

New member
לאאאא... לא יפה לשקר../images/Emo4.gif

אני בעד אמת הכי קשה ומרה!

GALgul12

New member
אני לא יודעת על מה את מדברת../images/Emo201.gif

אבל נשמע מעניין ומסקרן. אולי נלמד על זה בסימסטר הבא. תאורטית, כמובן.

אחלה פוסט...

שאלות ותשובות ממצות וקולעות בול. רק שמתי לב שגם מי שיש לו מקלדת עם 4 אותיות בלבד יכול לענות על כל השאלות. אבל אני מניח שהתכוונת לתשובות מפורטות סטייל בית-ספר :)

../images/Emo26.gif שאלת תחת

מה באמת יש בות שמסכימות לאנאלי???? איך עושים את זה שמן לא שמן? אצבעות לא אצבעות? מאהב לא מאהב או אולי בעל???? ואם המאהב שלי לא מסכים בתחת מה אני עושה מחפשת אחר???

תשובה מהתחת.

כן מסכימות,. אפשר אם אפשר בלי רק לא שמן זית הוא יקר מאוד בזמן האחרון ... לא אצבעות - זין ... למה לבעל לא מגיע לראות אותך סובלת? אל תדאגי כל מאהב יסכים לבדוק לך תתחת,. אל תשכחי ללכת לשרותים לפני בהצלחה

parparlive

New member
תזמיני את המומחה לעינייני תחת

סימור, ובדרך תקני כמה אצבעות של כיף כף

בא לי10

New member
ועל זה, בזוקית

הייתי נותן לך פרס על מפעל חיים
(אבל אין סיבה לדאגה את לא מתבקשת לפרוש, עדיין, מהחיים הציבוריים) כמובן שאת צריכה להוסיף ל- FAQ גם את השאלה/הערה המתבקשת לפתיל הזה עצמו: "אני נגד. אם יהיה כאן פתיל כזה ויגיע/תגיע שואל/ת חדש/ה זה לא לעניין להפנות אותו ל- FAQ, כל הכיף זה לענות באופן ספונטני לשואל/ת." וכמובן גם ההמשך המתבקש והמנצח: "איך את היית מרגישה אם היית שואלת שאלה והיו מפנים אותך לשרשור אחר עם תשובות?" ושאלה משלי - "הידעת?! פיל הוא החיה היחידה שלא יודעת לקפוץ"?
בוקר טוב ישראל. אה.. וצריך למחוק את כל התשובות הלא רבלנטיות (כולל זו) וללטש את התשובות ולתייג בצד שמאל בתור כפתור FAQ או FUCK או וואט אבר.

../images/Emo26.gif גילוח או טיבעי?

מי היה מעדיף שהפרטנר/ית יהיו מגולחים לגמרי חלקי או טיבעי כמו ביער?

haze73

New member
../images/Emo26.gif אני שמנמוך ללא מסרים

אבל טוב לב. מחפש בעל לב רחב וחנון המסתפקת בזין בגודל עצום של 5 ס"מ.

haze73

New member
שאלה טובה

דווקא הלשון שלי גדולה, חזקה ומעוררת השתהות

haze73

New member
במדידה מהגרון ?

בניגוד לזין שלי - את הלשון שלי מרגישים היטב

למעלה