על נמרים וחיות אחרות

מצב
הנושא נעול.

davidfainshtein

Member
מנהל
עד כמה שאני יודע

פשששש. מערך 31 אחרי התאונה...
ברבדים...תשמע: צילמת היסטוריה... ועכשיו ברצינות: (במציאות זהו כמובן מערך מס' 27 שצולם בניסוי הראשון לקו ירושלים ביום 21.03.2005 והצלם הוא כמובן שמואל רחמני).
עד כמה שאני יודע
זוהי הפעם היחידה (בהדרכות קו) שמערך בודד עלה לכאן. האם נכון?

davidfainshtein

Member
מנהל
ועוד שאלה:

פשששש. מערך 31 אחרי התאונה...
ברבדים...תשמע: צילמת היסטוריה... ועכשיו ברצינות: (במציאות זהו כמובן מערך מס' 27 שצולם בניסוי הראשון לקו ירושלים ביום 21.03.2005 והצלם הוא כמובן שמואל רחמני).
ועוד שאלה:
אתמול נסעתי לת"א ברכבת. דבר ראשון אני מתרשם מכמה פעמים בזמן האחרון שנסעתי בקו - שר"י למדה די טוב לתזמן את המפגשים בביתר ובר גיורא - הרכבות אפילו לא עוצרות, רק חולפות לאט-לאט אחת מול השניה! והשאלה היא מה קורה עם הסיבובים? לא נראה לי שיש פחות דפיקות אחרי השיפוצים בימי שישי... יש התקדמות?

לאט, לאט. אחד הרדיוסים כבר תוקן.

ועוד שאלה:
אתמול נסעתי לת"א ברכבת. דבר ראשון אני מתרשם מכמה פעמים בזמן האחרון שנסעתי בקו - שר"י למדה די טוב לתזמן את המפגשים בביתר ובר גיורא - הרכבות אפילו לא עוצרות, רק חולפות לאט-לאט אחת מול השניה! והשאלה היא מה קורה עם הסיבובים? לא נראה לי שיש פחות דפיקות אחרי השיפוצים בימי שישי... יש התקדמות?
לאט, לאט. אחד הרדיוסים כבר תוקן.
על פי הידוע לי תיסגר המסילה לעיתים בסופי שבוע כדי לתקנה.

fireman

New member
כבר שאלו אותי המון פעמים

ערן, מה זה השם הזה?
כבר שאלו אותי המון פעמים
וכבא עניתי על זה המון פעמים
זה עוד שם משתמש שיש לי (השם הראשון שלי לצורך העניין) ואני עושה בו שימוש לעיתים בכדי שלא יסגרו לי אותו.

davidfainshtein

Member
מנהל
==25==

על נמרים וחיות אחרות

אתמול, במסגרת יום התח"צ עלו 3 אוטובוסים ממוזיאון הרכב ההיסטורי של אגד בחלון לירושלים. הנהגים: ג'קי (846) בלארק אייל עובדיה בגמל וקובי זייתוני ב-GMC. להם נתונה תודותי!
==25==
הבמה

davidfainshtein

Member
מנהל
==28==

על נמרים וחיות אחרות

אתמול, במסגרת יום התח"צ עלו 3 אוטובוסים ממוזיאון הרכב ההיסטורי של אגד בחלון לירושלים. הנהגים: ג'קי (846) בלארק אייל עובדיה בגמל וקובי זייתוני ב-GMC. להם נתונה תודותי!
==28==
תחנת החאן ז"ל

davidfainshtein

Member
מנהל
==29==

על נמרים וחיות אחרות

==29==
היו מסילות?

davidfainshtein

Member
מנהל
==34==

על נמרים וחיות אחרות

==34==
לאלונה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה