עידכונים מהוילה -יום96- 18.2

תותי 40

New member
איפה אלירז??? לא ראיתי אותו הרבה זמן.

מסכן קטן - אני מוקווה שהוא לא יותר מדי בלחץ. לא מגיע לו.

s7m42

New member
אתם קולטים כמה הצבעות מפתיעות היו

בהדחה האחרונה? אלין לפותנה, פותנה לאיילה, ארז לאלירז... ממש השתגעו בהדחה הזאת, מה הפלא שיצא משהו שאף אחד לא ציפה?

פותנה לאיילה - היה צפוי

אלין לפותנה - מפתיע, אבל לא מדהים. כבר קרה בעבר. ארז לאלירז - סנסציה אדירה.

andy181

New member
אני חושבת שהם היו עושים העמדה כוללת אם היו

יודעים שזה מה שייצא... ועוד ההפקה רומזת לסער ואיילה להצביע לגואל כשהם צועקים להם להיזהר ממנו, אבל הטיפשים לא מבינים רמזים...

s7m42

New member
הם ידעו שיהיה בלאגן

הם קראו להם להדחות בשיא הריב של אלירז ואלין עם פותנה וגואל! אנחנו לא ראינו את השיחה במקלחת, אז לא ידענו מה המצב ואנחנו גם לא ראינו את התיאומים אבל הם יכול להיות שכן ראו והם ידעו ששנייה לפני זה קרה משהו רציני בבית. הם יכלו אפילו לשנות את זה ולהגיד להם שכל דייר שמצביעים לו יועמד להדחה אוטומטית והם לא עשו. אני לא יודעת אם הם ידעו בדיוק מה יהיו ההצבעות אבל הם ידעו שיהיה בלאגן.

annabrl

New member
אתם כנראה לא הבנתם כלום... זה שוק בשביל כולם

אף אחד לא חזה את זה מראז, כולם כולל סער ואיילה כולל ההפקה ציפו שבגלל הריב "מחנה אלירז/חנונים/גיקים" יצביע אחד לשני וככה סוף סוף גואל או פותנה היו מועמדים ועפים גם סער ואיילה ציפו לזה, אחרת בחיים בחיים הם לא היו מעמידים את אלירז מול איילה ואלין - זה קרב שקשה (להם) לחזות מה התוצאות, הרי זה איילה או אלין לסער עברו שני מחשבות 1) בגלל הריב מעמעד של אלירז ירד (גם זה היה לפני הצעקות הגדולות, הפסיקו לצעוק לאלירז עד לריב) זה הזדמנות להעיף אותו 2) מקסימום הם יעמידו אחד את השני ומשהו מהם ילך ולא אנחנו ואף אחד מזה לא קרה, ולדעתי זו הסיבה שאיילה בסרטים דווקא על סער

F r e c k l e s

New member
מה מפתיע בפותנה לאיילה?

לא נשאו לפותנה "חדשים" להעמיד.. ואחרי מה שאיילה עשתהבחדר שרות עם אלין פותנה פתחה את העיניים... אלין הפתיעה אותי מאוד.. ארז סתם תיאם הדחה והמקום שלו בגמר שמור על ידי ההפקה ..

s7m42

New member
פותנה הייתה מפתיעה בכל מצב...

זה לא בדיוק הפתעה, זה הצבעה לחברה במקרה שלה והיא לא יכלה להתחמק מזה הפעם

שירי111

New member
אלין סיכנה אך ורק את עצמה.

אם היא תודח, היא תהיה המועמדת היחידה שתרמה להדחה של עצמה מבחינת העמדות להדחה. מרפי בן זונה או לא?

s7m42

New member
אני לא יודעת מה היא חשבה לעצמה....

היא באמת פועלת לפי רגש נטו

andy181

New member
ובגלל זה אני כועסת עליה שהיא בכלל שמה את עצמה

במצב שיש סיכויי גדול שהיא תעוף בשבת (סביר להניח שהייתה עוברת את ארז). ומצד שני אני לא יכולה שלא לאהוב אותה שהיא לא משחקת אסטרטגית והולכת לפי הלב...(היא ידעה שזה בזבוז של קול ללכת על פותנה).

הקול שלה הלך סתם וזה היה מהלך לא חכם

היא פעלה מתוך סערת רגשות ..חבל מאוד. מקווה שהמזל יהיה לצידה ולצד אלירז והם ישרדו את ההדחה הזו. אמן.

איזה קטע אדיר חחחחחח

לא נותנים לאיילה להמשיך עם ההתפרקות שלה בשקט, קודם עם אלין עכשיו משומקום ארז שחשבו שהוא ישן "אני רוצה לעזור לכם"
איילה נשפכה.. בכל אופן, בנימה רצינית- סער לוקח כל מילה קטנה כל כך קשה שזה כבר נהיה ממש מגוחך. 99% מהריבים שלהם זה בגלל שהוא נתפס על קטנות (שאני אזכיר לכם את ריב "את קמצנית ואגואיסטית?") ועכשיו כשהיא אומרת לו את זה הוא לא מסוגל להתמודד עם זה. מה שכן, היא קצת יוצאת מהכלים. אבל בשביל זה קיימת התוכנית הזאת, זה היה אחד הרגעים החזקים העונה, אני בטוח שישימו את זה בשידור המרכזי ואולי רק אולי זה יציל את איילה.

migdalist

New member
לא יודעת מה איתכם! אני פשוט נהנית מכל רגעעע

ככה זה כשהדמעות הן מזוייפות ,לי לא כואב!!!

למעלה