עידכונים מהוילה -יום96- 18.2

יונתנסקי

Well-known member
הוא לא מסוגל לנחם הבוק הזה.

אני לא מאוהדי איילה, אבל טינופת כמו סער, גורם לי לרחם עליה. מזכיר לי את סצינת ההתפלשות במקלחת....... והוא עוד אומר: "כמה אני יכול לספוג?" "נו כבר, תוציאי הכל ונגמור עם זה", חתיכת אגואיסט פלצן..... קצת אמפטיה למי שנחשבת לבת זוגך למשחק, לפחות.... ואם להיות פרנואידית, אז אולי איילה עושה את ההצגה הזאת כדי שנרחם עליה, וערוץ 2 ינצל את זה לטובתה במוצ"ש - אני כבר לא יודעת למה להאמין ולמה לא.....

נורא. הוא הצליח להתיש אותי עכשיו, אבל היא

גם חייבת להירגע מההיסטריה הזו, ולהתרחק ממנו. היא מזיקה ככה לעצמה, עם הצעקות הבלתי אפשריות האלה.

איילה מנסה להסביר לסער איך מתנהגים בני אדם

אבל סער אידיוט מושלם. כל האנשים שמבלבלים את המוח על איילה הצבועה מוזמנים לבלוע את כובעי הטמבל שלהם.

נבקש את האח שלך...כך סער חוזר ואומר לאיילה

מי זה האח של איילה ...מי מההפקה מטפל באיילה באופן אישי???

inbary1

New member
יורם זק הוא אח (תאום) של...

עלמה זק. השחקנית שמשחקת בתוכנית בידור של קיציס בשישי בערב, עם אסי כהן וטל פרידמן ועוד... שכחתי איך קוראים לתוכנית...

סער מתנשא על איילה ואומר לה שהיא צריכה

ללכת ללכת לאח הגדול כי היא מאבדת שליטה. מי שאיבד שליטה זה הוא! מי שצורח כמו משוגע זה הוא, איילה מדברת בטון נורמלי והוא צורח שהיא מקללת! סער פשוט מזעזע בהתנהגות שלו כלפיה ונראה כאילו היא סוף סוף מבינה.

t0mer

New member
לא נראה לי שהיא מבינה

היא פשוט עלובה.... מסכנה איזה חינוך היא קבלה.... היא תיהיה הסמרטוט של בעלה

sivan1237

New member
איילה לא הולכת לאח הגדול כי זאת הצגה!!

שם אין מצלמות שיתעדו אותה בוכה ויזרימו לה סמסים בלייב

ATIG

New member
ניראה לי שזה היה הרעיון של סער להעמיד את אליר

t0mer

New member
אני ממזמן מרחם עליה....

מסכנה לא מגיע לה יחס כזה.... סער מתיחס אליה כמו לכלב.... יואוו מסכנה היא הולכת למות כשהיא תצא

Saladin

New member
דווקא במקרה הזה הצדק לדעתי עם הרוב.

איילה באמת יורדת מהפסים עכשיו, ולדעתי היא פשוט מוציאה על סער את כל התסכולים שלה. זה שהוא לא הבן אדם שמסוגל להתמודד עם זה, ידוע וברור. אבל היא בהחלט עושה כל שביכולתה כדי לעשות לו את החיים קשים כרגע. חוץ מזה, הביקורת הנוכחית של הפורום על איילה עדיפה על הביקורת המופרכת שאנו מורגלים בה בדרך כלל - שהיא צבועה וכו'.

למעלה