עידכונים מהוילה -יום96- 18.2

הגר331

New member
לא סער , היא מקללת היא זורקת חפצים

בידר היא צווחת כמה אפשר היא לא מתנהגת נורמלי זה כולו משחק.

t0mer

New member
תעשי לי טובה

5 עם דקות עם סער והיית חותכת ורידים הבנאדם דפוק בראש.... היה זורק לה מילה טובה והיה מרגיע אותה במקום זה רק מחריף את המצב

הגר331

New member
לא תודה, ובגדול היא בוחרת להיות איתו

אי אפשר להפיל את דפוסי ההתנהגות שלה כלפי סער היא לא מאוזנת לחלוטין. היא בהסטריה.

t0mer

New member
מה גם את דפוקה?

מה יש לך? בחורה נמצאת במצב רגיש מה יותר ברור מזה שהיא צריכה קצת תמיכה אהבה מילה טובה במקום זה סער נופל עליה היא עשתה טעות , היא התחברה לסער ושכחה את שאר הדיירים ועכשיו היא תלויה בו אין לה אף אחד אחר

הגר331

New member
תומר הודה לך עם

לא תגיב לי אני לא מקללת אותך על תקלל אותי תודה.

24שעות1

New member
פותנה הצבועה מנסה להרגיע והנה צועקים לאיילה

תזהרי מפותנה. איך זה בא בזמן . נהיית דממה

יהלומה5

New member
מנוקדון.אם כל זה שפותי צבועה../images/Emo9.gif../images/Emo9.gif

היא לא העידה את המחנה שלה. מי שבחרה לעשות זאת הייתה אלין. הייתי בשוק שהעמידה את פותנה. לדעתי זה הולך לעלות לה בהצבעות בעדה.

מיק101

New member
למה פותנה צבועה, כי הבינה סוף סוף מי זו איילה

כל הכבוד לפותנה.....

מה שנכון נכון... ../images/Emo6.gif

סער פשוט לא יודע לתת... אין לו את זה... הו אלא יודע לתת לילדים.. והוא לא יודע לתת לבת זוג... מה שהיא צריכה עכשיו זה חיבוק ו- "כן יקירתי".... אילו היה נשוי אי פעם, לפחות פעם אחת... היה יודע..

../images/Emo45.gif

ארז ואלין הצליחו לדבר איתה בלי בעיה, אבל הדרך של סער ל"נחם" אותה זה לנאום לה כמה משפטים עילגים בלופ כאילו הוא הקצין שלה והיא הסמלת התורנית. ושלא תטריד אותו מעבר.

סער מנוול פסיכופט, אני מתמיד אמרתי

אפילו לי כואב לראות מה עובר עליה, ואני ממש לא סובלת אותה. לדעתי המשפחה שלה חפרה לה את הבור הזה. במקום שהיו באים בהולוגרמות, רומזים לה בעדינות :"יהיה לך זמן לזוגיות בחוץ". "רוצים לראות אותך קצת עם כולם במטבח". הדפוקים האלה פשוט דחפו אותה להמשיך להתמזמז עם החולה נפש הזה. גם כשהיה הקטע עם הטישיו הם מיהרו לגונן על סער(!!!) שזה רק "מעשה קונדס". מסכנה. אין מילים. אם מישהו היה מתנהג כמו סער לאחת הבנות שלי, הוא היה שוכב עכשיו בטיפול נמרץ נשימתי מחובר לצינור.

רקלוש

New member
לפי התגובות שלה אפשר לחשוב שקרה לה כזה אסון

נורא, מדובר בתכנית טלויזיה שבעוד כמה שנים ישכחו אותה ואותו כנ"ל לגבי הדמויות... התגובות שלה מראות על איזה ערכים היא גדלה בבית...משהוא משובש כאן ביג טיים...

t0mer

New member
אוהווו הנה הגיבורה שלנו

נראה אותך מתמודדת להדחה באח הגדול.... קל לדבר בפורום מהבית החמים והנוח.... דיי איזה אנשים יש פה פשוט גועל נפש... בחורה במצוקה.....

למעלה