עידכונים מהוילה -יום95- 17.2

נראה לי שפותנה הצביעה להדחת איילה וארז

וגואל הצביע להדחת ארז ואיילה. מעניין למי הצביעו אלירז ואלין.

dindan84

New member
פותנה לא פריארית-לא נתנה מידע לאיילה.חחחח

היה מצחיק איך איילה משחקת אותה תומכת עלק.אבל פותנה לא טיפשה וניפנפה אותה.תודו שיצאה גדולה

dindan84

New member
סליחה נתקע לי-לא טענתי שאיילה לא אוהבת אותה א

אלא שאיילה כמו איילה מתייחסת לכל אחד על פי מידת היעילות שלו עבורה וכך עם פותנה.היא אוהבת אותה וגם מאוד נהנת מהאוכל הניקיון וכו'. דבר שני הכונה היתה לעובדה שלמרות שניסתה להוציא ממנה מידע לא הצליחה כי הרי לא באמת אכפת לה מפותנה.רק רוצה לסכסך ולספר לצד השני שהיה ריב ופותנה כבר למדה לזהות תכונה זו אצלה

../images/Emo3.gifדידנה84 נדמה לי שהתכוונת להילה לא לאיילה

איילה אף פעם לא חיממה עיניין אפילו שהיא ניחמה את אלין ואמרה לה שייש הרבה אנשים בבית שאוהבים אותך פותנה עיוותה את המשפט ואמרה שהיא שמעה את איילה אומרת את יודעת שאנחנו אוהבים אותך פוטנה נחשה

תגידו לי מתי איילה לילכה על פותנה../images/Emo4.gifלעומת זאת

פותנה חופשי מלכלכת עליה

jak51

New member
תראו עוד איך ההפקה תוציא

את פוטנה מסכנה ואומללה מה שאמור להוסיף לה נקודות. ( דרך אגב יש דפוס התנהגות דומה כל הזמן מגלה כוחניות , מתחרטת , הופכת קורבן) את אלירז כמתלהם , מה סה"כ ביקש שלוש וחצי שקל שקל בשבילו ו 19 שקל בשביל כל המעשנים מול כל החצילים, הכרשה , כדורי השוקולד עוגת הגבינה ועוד... ועוד.. של פוטנה. אלירז צודק בכל דבר שאמר, ונמאס לא להבליג. גואל הפעם תפס צד חזק כי הוא חושב שהוא לא זקוק לאלירז יותר ( הסוס עשה את שלו) הוא כל כך מעושה הבן- אדם הזה . איילה תצא כמשכינת השלום , היא יודעת שאלירז צודק אבל שיחקה אותה כטובה עם כולם. אלירז כרגיל יסבול מההפקה למורות שהוא הבן-אדם הכי אמיתי בבית...... הצמד אלירז ואלין פשוט מקסימים , חייבים לחזק אותם.

CRAZYxNUTS

New member
אלירז החליט להתלבש על פוטנה

אחרי 3 חודשים בבית הבן אדם לא רוצה יותר בישולים מפריע לו שמבשלים רוצה רק כריך עם גבינה או מיונז וכך הוא יכול לחיות 20 שנים(ציטוט ממנו) הוא נכנס אתמול לקריז מדאיג לקח את אלין השפוטה שלו וטחן וטחן וטחן לה את המוח בערך 5 שעות. לדעתי, הכל הצגות שבועיים לפני הגמר פתאום מפריע לו הבישולים הכל הצגה לפני הגמר כדי להעמיד להדחה את פוטנה הכי מצחיק היה שהוא חשב שגואלה תהיה לצידו אבל, גואלה סובבה לו ת'גב.

אלירז רוצה להגיע למליון ומתחיל לקלף מעליו את

פותנה וגואל ואחר כך אלין, מה כל כך קשה תבינו כאן כולם, אין חברים!!!כל אחד בא לזכות(וזה בסדר) לכל אחדמהם יש חיים בחוץ יש חברה, למשל היום שיפרה, צבר, ליאון ורנין בקושי מכירים אחד את השניה, וזה בסדר די לדבר כאן בצורה של מחנות, עבר מהעולם.

ORIANESTER

New member
היא נגשה אליה רק אחרי ששמעה קריאות לאלירז ו

אלין אחרי 40 דקות שפותנה ישבה לבד במטבח והיא ישבה עם אלירז ואלין ביחצר ברגע שהם שמחו למשמע הקריאות היא קמה נכנסה למטבח ראתה את פותנה ודברה איתה

24שעות1

New member
כואב לי על פותנה -אלין ניצלה אותה ונמרחה עליה

לקבל חום ואהבה ללא סוף. פותנה השקיע באלין המון חום אהבה ופינוק. תמיד תמכה בה. ובתמורה קיבלה מימנה - גב שבור לשבועיים קיבלה מימנה התפרצויות זעם חוצפה ופגיעות ללא סוף. ועכשיו מתעלמת לחלוטין מימנה, שהיא בכלל לא היתה צד במריבה. כנ"ל עשתה לגואל. רק הבוקר כמו בכל יום בכתה לו שאלירז פוגע בה ומעליב אותה כשדעתה שונה מדעתו. נתמכת על ידי גואל ללא סוף , רק איתו היא פתוחה לספר לו את המציק לה עם אלירז, והנה עכשיו היא מתעלמת מימנו לחלוטין.

sivan1237

New member
רק לפני שבוע פותנה עשתה לה שיחת פרידה בחצר

רצתה לקחת מרחק ולשים גבולות לקשר..והנה קיבלה.. אגב מאז היחסים בניהן התקררו.. לגבי גואל זה נשמע כאילו היא גיבשה את הדעות האלה עליו כבר מזמן

מנוקד

New member
סיווני, שכחת איך אוהדי הזוג המאוס מילאו כאן

שירשורים על פותנה הסכסכנית, שדיברה איתם על יחסהם?

sivan1237

New member
כן אה..לפעמים נדמה שלאנשים פה יש זיכרון קצר

זוכרים מה שנוח להם.. פותנה ואלין זה חתול ועכבר מהיום הראשון... סוף סוף היא יכולה לדבר על זה עם מישהו שיבין אותה..וזה מה שהיא עושה.. אין פה שום ריכולים ..ושום חידוש..

למעלה