עידכונים מהוילה -יום36- 20.12

ביטניקט

New member
נא לא לשכוח שהאסימון שחזר הוא של אלירז

זוכרים שכשאלירז חזר ביום הולדת שלו מהחדר של האח הגדול הוא חזר ביחד עם האסימון ואמר להם שגם האסימון חזר מתנה ליום הולדת. כך שאם ארז עשה שימוש באסימון בשביל לראות את חברה שלו ביום הולדת שלה, הוא למעשה עשה שימוש במתנה של אלירז וסידר איתה מתנה לעצמו. כך שאני מקווה מאוד לטובתו, בבית ובחוץ, שזה לא המקרה ושהוא לא בזבז את האסימון של אלירז להנאתו האישית, ועוד מבלי להתייעץ לא עם אלירז ולא עם אף אחד אחר מהקבוצה.

annabrl

New member
../images/Emo41.gif לא סובלת את איילה כל הזמן עוקצת את אילין

וממש לא מגיע לה היחס הזה לכל אלה שרושמים שמחר יכנסו דיירים חדשים לא נכון, ארז אמר לאביב בשיחה איתו אחרי ההדחה שדיירים אמורים להכנס פחות או יותר עוד חודש עוד דבר, די איילה כבר בלתי נסבלת, היא וגואל

יויו13

New member
רשימה (זמנית) של מחלות של אילה בת ה 25

כאבי ראש תכופים אולקוס אפנדיציט שפעת החזירים עצלנות לא מקנא במי שיהיה בעלה .

annabrl

New member
ענקקק - ורק עבר חודש מאמינה שיהיו עוד כמה

לפי דעתי ידה עוד נטויה לכמה הפרעות נפשיות

אפשר לשאול מאיפה קיבלת את התואר השני שלך

בפסיכולוגיה ? למה אנשים יורדים לרמות כל כך נמוכות ? לא אוהבים בנאדם סבבה אבל למה להדביק לו כל מיני תגים כאלו ואחרים. לכל אחד ואחד מהם שם אני יכולה לתת לך קווים להפרעות נפשיות גם לך גם לי לכל אחד בפורום הזה לכולםםםם יש קווים לכל מיני הפרעות נפשיות ההבדל בין הקווים זה שזה דמיון חלקי ולא הפרעה נפשית. ואני אחת שלמדה ולומדת גם על הפרעות נפשיות גם אם את למדת ויש לך ידע בנושא דרך טלווזיה גם שזה ראלטי את לא יודעת כמה רואים פה אדם אמיתי, גם אם ידע זה ממש לא רציני להעביר ביקורות כאלה על אנשים. בסופו של דבר גם אם את לא מחבבת אותה או כל אחד בפורום או לא מחבבת כל אחד אחר זכותך אבל תזכרי שעומד בסופו של יום אדם מאחורי המסך האטום עם רגשות. והדבקת תגים לאנשים זה דבר מכוער שהכלל נדבק בו ובסופו של דבר גורם גם לאותו אדם לדבוק בו לפעמיים. אני חושבת שיש פה אנשים שעברו את גבול הטעם הטוב בהודעות שלהם ומונעים משנאה כמעט עיוורת לחלק מהדיירים שלא משנה מה אותו אחד יעשה הם ימצאו איך להוציא אותו רע מהסיטואציה הזאת. כמו שאיילה רצתה לשטוף כלים ואלירז אמר לה תני לי משעמם לי היא בכל זאת קמה לשטוף כלים והוא בא ודחף אותה, אם הייתה דוחפת חזרה ומתעקשת ואולי ויכוח קטן הייתם אומרים שהיא רבה על שטויות היא זזה לצד אחרי שדחף אותה מהכיור ממש וראו את זה אז היא לא בסדר ועשתה הצגות

יובל רן

New member
../images/Emo45.gif בולי את צודקת, אנשים כאן מונעים משנאה

תהומית לא ברורה ובמיוחד לנשים. הצטרפתי לכאן אתמול, והשלמתי פערים והייתי המום מהשנאה בפורום לאיילה ושרה, שמפגינות לקויות שונות וממוצעות בבני אדם תחת זכוכית מגדלת. בפסיכולוגיה הפוכה הייתי אומר שהפורום הזה מקבע מיהם הדמויות שבוודאות יגיעו לגמר.

יובל

אני לא אומרת סתם שאני אומרת שאני יכולה לתת ניתוח לקווי אופי של הפרעות נפשיות על כל אחד בעונה הזאת ועל כל אחד בפורום ועל עצמי. לכולנו יש לקות כזאת או אחרת לפי פרויד בלבד אני יכולה להגיד לך ממה סובל כל אדם בעונה הזאת(למרות שזה לא חוכמה פרויד הסביר את הכל או ניסה לפחות) ההבדל בין איך שמציגים פה חלק מהאנשים את המתמודדים העונה לבין אנשים עם הפרעות נפשיות הוא הבדל כל כך עצום שהם לא יודעים כמה עצום הוא ואני נמצאת בחברת אנשים חולי נפש(שרובם מקסימים יותר מרוב האנשים שיש בעולם). אמר פעם ספילוסוף מצויין בשם סארטר"הגיהנום הוא הזולת" וזה על תאורית התיוג, כמו שאני רואה את זה פה כמה אנשים מובילים התחילו לכנות את איילה כזונה כתלותית כמחפשת גברים יש שהקצינו וקראו לה שטן, ומה לעשות התג הזה נדבק בשאר. בדקה שאתה שם שנאה מול העיינים אין מצב שתראה תאדם בצורה חיובית לא משנה מה הוא יעשה . גם אם כל הגברים בבית ירדפו אחריה וילכו לכל מקום שהיא הולכת אנשים יגידו שהיא מתעלקת, לטעמי לחלק מהדירים עשו רצח אופי בתיאורים וניתוחים פסיכולוגים שלא מתאימים ולא מכבדים אף אחד . גם על סער על גואל על אלין גם על יוסף וגם על אלירז יש מה להגיד במבט הפסיכולוגי של אבנורמאליות, אבל ההבדל הדק מאוד הוא שיש בכולנו קווים להפרעה נפשית אחת או אחרת רק שיש הבדל עצום בין קווים לבין הפרעה נפשית,שום איש מקצוע בחיים לא יגיד על אף אחד מהם שיש לו הפרעה נפשית בלי לנהל איתם שיחה פנים מול פנים לפחות פעמיים שלוש,זה פשוט בלתי אפשרי. בשיעורים שלמדתי על הפרעות נפשיות הדברים הכי חשובים שאמרו לנו זה אל תחשבו שיש לכם מחלה נפשית בדרך כלל שמתארים סימפטומים כל אחד מוצא בו לפחות 2 מחלות נפשיות רק שאין בו את כל הסימפטומים וזה רק דמיון והדבר השני לעולם אל תנתחו אדם ותתיגו אותו כבעל הפרעה נפשית לפני שלא דיברתם איתו וגם אז תמיד יש איש מקצוע חכם יותר ממכם שהוא יכול לטפל ולאבחן אותו. באמת שלא יחבבו שאפילו יתעבו אבל מספיק עם כינויים מעליבים וניסיון להדביק לאנשים שם מחלות נפש, אף אחד מאיתנו לא יודע מה המקום הזה מוציא מהם אף אחד מאיתנו לא ממש יודע מה כל אחד מהם עבר בחיים

לא ממש לא

למה נראה לך ? אני אפילו לא ממש בעדה בכל הסיפור וטוענת שהיא הכי פחות מעניינת שם

יובל רן

New member
../images/Emo45.gifנכון מאוד וחבל שכך

אני הצלחתי להשאר יחסית נייטרלי מתיוגים, יש לי את הפייבוריטים שלי שרה יוסף, סתו סער וארז, אבל גם כל השאר מבחינתי בסדר. אל אלה פשוט יותר התחברתי. אבל לעולם לא אכתוב נאצות נגד אחרים ואקטלג אותם בסקאלת הפרעות נפשיות, ואבחון פסיכולוגי/פסיכאטרי.

למעלה