עידכונים מהוילה -יום36- 20.12

מקפיצה לשרשור החדש

לדעתי איילה יודעת לשחק על המצפון של סער ויודעת לנגן על הסולמות הנכונים. אני לא בטוחה שהיא דלוקה על אלירז אלא יותר לצידו כי סבבה לה בחברתו. אני חושבת שאלירז משמש את איילה על הדרך ככלי לתעתע ברגשותיו של סער. היא יודעת שלסער מכאיבה העובדה שהם לא מתקשרים כרגע. הוא "מת" לדבר איתה..והיא מודעת לזה...כרגע היא במשחק קצת ילדותי מולו..כדי להשיג את מטרותייה... היא עוד תדבר איתו לדעתי...ושוב יחשפו רגשות. אלירז חושב שהיא דלוקה עליו (על אלירז עצמו) אבל יחד עם זאת פועל איתה ב_"כבדהו וחשדהו" ולא ממש סומך על כוונותייה הנסתרות. יחד עם זאת נהנה "מהערצתה" וזה סה"כ מחזק לו את הגבריות. הוא יודע שהיא פועלת דרכו כמטרה לעורר את סער . ככה לפחות נראה לי. ואלין קצת מקנאה באיילה, איילה מרגישה זאת, היא לא ממש סומכת על אלין...

sivan1237

New member
התחרות והקנאה היא חד כיוונית..

וכולם יודעים באיזה כיוון מדובר... אלין באצת חושבת שהמגעילה הזאת חברה שלה.. ורואים שהיא אמיתית איתה וסומכת עליה

חכי עוד היא עוד לא בחדר

רוקדת שם והולכת כמו במסלול דוגמנות. זה עוד יגיע . ולמרות שאני די מחבבת אותה לדעתי זה בגלל שהיא יודעת שכולם ישנים וכשהיא עושה את זה היא מושכת את המצלמות אליה

s7m42

New member
מה פתאום?

היא לא כזאת, לדעתי היא דווקא מרגישה בנוח לרקוד ככה כי כולם ישנים והיא ופותנה לבד

אין ספק שאיילה יודעת לנגן

ואין ספק שזה מגעיל. למה להשיג תשומת לב על ידי השפלת מישהו , למען השם??? האם כל האמצעים כשרים להשגת ה"מטרה" שלה? לדעתי לא. ואלין.... לדעתי יש לה באג במערכת. אין לה את גן הקינאה.

balbala5

New member
איילה משתמשת באלירז כברירת מחדל...

מכיוון שסער מסרב לתקשר איתה. כשסער יתחיל להתייחס אליה היא שוב תנפנף את אלירז מעליה. כמה שהיא פתטית.

yaeltlmr

New member
בנצי לא עוזב?

מה איתו בסוף? הוא אמר שהוא יעזוב בגלל זה אין מועמדים להדחה?

Tapudy

New member
הוא סתם עשה שריר

ברגע שמאיימים על האח הגדול מקבלים הטבות מפליגות כמו סיגריות. לדעתי זה הכל היה אסטרטגיה של בנצי.

Buki Sruki

New member
לאור ההטבה האולטרה מפליגה שארז קיבל היום -

אולי הם צריכים ללכת תברר אצלו באיזה חוטים הוא משך ואיזה שרירים הפעיל. כי אם קופסת סיגריות זו "הטבה מפליגה" אז איך מגדירים הטבה כמו פגישה פנים אל פנים לארוחה אינטימית עם אדם קרוב?....

למעלה