עידכונים מהוילה - יום 51 - ה- 21.10

Ruined

New member
לא רק שהיא דיברה על זה היא גם נתנה שמות

בקיצור עשתה פדיחה לעצמה ולאותם בחורים והם לא חושבים שזה מצונזר הם בטוחים שיש 2 תוכניות בשבוע מראים תקציר וזהו פשוט חבורם של טמבלים מסכן איתי התעסק עם חתיכת פוסטמה הוא בחור טוב חבל עליו היא לא בשבילו

אור2221

New member
ברור לכם שהם לא קולטים שיש טלוויזיה

הם יודעים על האינטרנט, אין להם מושג על ההוט. אם זה היה באינטרנט באמת רוב האנשים לא היו רואים את הדברים האלו, אבל עכשיו חגים וחופשים ואנשים בבית עם טלוויזיה דלוקה. כל מי שיוצא מהבית בטח משתבץ לראות עד כמה לא מצנזרים.

Elaa56

New member
זה לא נגד החוק?

הם לא היו אמורים לדעת? הם יכולים לתבוע אותם!

innervision

New member
שטויות. בטח שהם יודעים על ההוט.

אני זוכר שבזמנו של ערן, הוא דיבר עם לא זוכר מי, על זה שפעם ערוץ 20 היה הוט בומביי והיום הוא 'האח הגדול LIVE'. הם עוד הרבה פעמים ציינו את המושג 'ערוץ 20', אבל זאת דוגמה ספציפית שאני זוכר. חוץ מזה כשאישתו של אשר ספרה לו בשידור חי שהיא עברה להוט בשביל לראות אותו, הוא הגיב ב'אה כן?'. ולא ב'מה למה?".

אור2221

New member
לא חושבת...

עינב כל הזמן מדברת על כך שאין מצב שרואים אותם באינטרנט כל הזמן, גם שפרה אמרה את זה פעם פעמיים, גם שי. אף אחד מהם, בשום צורה, לא הזכיר את המילה טלוויזיה. דיברו על אנשים שיושבים על המחשב כל היום וצופים בהם.

innervision

New member
אני אומר לך שמו אזניי שמעתי את

ערן מסביר למישהו שערוץ 20 היה פעם הוט בומביי. ושהזכירו את ערוץ 20 כמה פעמים בסיטואציות אחרות. אני לא ממציא.. שמישהו יגבה אותי

הילית111

New member
אבל

מה זה רימינג? האם היה עימות בלילה בין קבוצת שי לעינב ויוסי על הקללה שרמוטה?

droriko

New member
אני לא מבין למה לעזזל פתחת 3 שירשורים יומים?!

זה סתם יוצר בילבול בפורום, עכשיו זה הולך ליהות הנוהל היומי?

droriko

New member
האמת שאני פניתי לעומר

אבל אתה כרגיל היית צריך להידחף........

ShukyD

New member
אני רק מנסה לעזור לך, נשמעת במצוקה

אז נחכה ביחד שעומר יגיע ויענה לך. סליחה על ההפרעה.

אור2221

New member
יוסי ועינב ישנו

צבר רתח. שי סיפר לשפרה וצבר שיוסי קרא לשפרה שרמוטה (ליאון אימת), צבר התחיל להתהלך ברחבי הבית ולא ידע מה לעשות עם עצמו, הוא ממש כעס ושאל איך זה יכול להיות שבנאדם בן 56 קורא ככה לבחורה. שפרה נסתה להרגיע אותו ואמרה לו שהיא לא מצפה להרבה יותר ממישהו שקורא לבת שלו כלבה. 15 דקות אח"כ, ההפקה העירה את יוסי ועינב בשירים בקולי קולות, אבל בנתיים צבר הספיק להרגע וחבל.

BeN ShaDe

New member
תודה , אבל את זה ראיתי...

הכוונה הייתה אם קרה משהו אחרי זה , אבל מתברר שלא קרה כלום.

למעלה