עידכונים מהבית -יום96- 13.3

שן22

New member
אני מבינה שהיו חילופי זוגות אתמול בלילה ובין

עמירוס לנופר הייתה שיחה בשעות הלילה המאוחרות למי יש את ההקלטה נסמך לראות ולהתרשם כולל התגובה של ג'קי לעניין ...

שתהיה מי שהיא אין בעיה אבל שלא תגיד על אנשים

אחרים שהם כוחניים (לא פרידה לא כוחנית בכלל...) מרכלים (פרידה לא מדברת על אנשים מאחורי הגב אני בטוחחח) וסכסכנים! כי ג'קי היה הילד הכי מתוק בעולם נשמה טובה עד שהוא יצא עליה פעם אחת פתאום הוא גנבב שקרן תחמן לא אמיתי יאללה שתלך לתקאווד ד"א פפראצי של הילה אקראי היפה : http://thebigbrotherisrael.blogspot.com/2011/03/blog-post_13.html

שן22

New member
סיון בכל תנועה שלה בבית מחפשת את המצלמות היא

הדיירת הכי מודעת למצלמות בבית, ואותה אנחנו הכי פחות מכירים באמת ...

בוקר טוב ליהי וסיון, שיהיה לכם עוד יום יפה.

ליהי שמבינה ענין ויודעת מה יקרה. שתמיד תהיה שמחה עם מה שקורה. וסיון שמפתיע מחדש כל הדחה. מי היה מאמין שאלעד ילך וסיון תשאר.

אליק 31

New member
ראיתי רגע מרושע של עמיר:

סיון שכבה במיטה ולידה אלעד, מלטף את זרועה ומגיע עם האצבעות עד ואל תוך בית השחי שלה, רואים שהוא ממש ממזמז ונהנה, סיון נותנת לו, אולי מתוך רחמים... מגיע עמיר ורואה מה עושים לנקבה שלו, ובלי שהיות הוא מתיישב ליד סיון, רובץ בכל פלג גופו העליון על סיון ומתחיל לממז אותה וגם בנשיקות, , אלעד נראה שפוף כמו תולעת מעוכה בצדה של סיון ולא יודע לאן לברוח, בקיצור: אין שובניסט אגואיסט, אנוכיי, פלצן, גרפצן, מלא בטחון עצמי מופרז ברמות שלא הכרנו, כמו הבבון הזה, נראה שעמיר מצא את המפתח ללבותיהן של נשים, בגלל יופיו, אחרי מספר אין ספור של כיבושים של נשים, לא נשאר לו כבוד מינימלי אל האשה, והוא רואה בה חפץ בלבד, וחבל שסיון אינה יכולה להיחלץ ממלתעותיו, באמת צר לי עליה.

stock

New member
ביוום כזה עצוב כשכל המדינה מתאבלת

על רצח מחריד של הורים וילדים ע"י מרצחים בני שטן יכל האח הגדול לשים שיר פחות שמח כ"שיר הבוקר", נפלו לנו מלח הארץ ילדיו ואשתו ואנחנו צופים באנשים זבל שהשתמטו מצה"ל, נשים טיפשות ודבילים.

LAE

New member
צפוי שכן וחבל שכך

אם אפשר ללכלך על עמיר, למה לא? הקטע הזה יצא מכל פרופורציה.

webguy

New member
למה הקטע מלכלך על עמיר ..?

כי הוא לא נאמן לסיוון ..? עמיר רוצה בחורה שסגורה על עצמה ולא אחת כמו סיוי פאסיבי ..

קליינה

New member
אני לא ראיתי את הקטע בלילה

רק מה שעלה לאתר יכולה לפרט מה הלך שם כי אני בעדו אבל נשמע שהוא יצא ממש מגעיל הפעם

gokussj2

New member
ג'קי הזה אחד הטיפשים איך הוא מקנא

לא הולך לישון בגלל ששמע את נופר מדברת עם עמיר , דפקט

למעלה