עידכונים מהבית -יום96- 13.3

laVita

New member
הכי שמחתי שסיוון נשארה....

לכולם שם יש מינוסים רציניים...אבל לפחות סיוון נשארה בן אדם לעומת הרבה אחרים שהפכו לחיות... מצידי או היא או עמיר שיזכו בגמר... השאר חיות פרא

gokussj2

New member
הבחירה הכי סבירה זה עמיר , לא בגלל שהוא משהו

מיוחד , פשוט הוא הכי פחות התלכלך

lemoncin

New member
הוא המלוכלך הכי גדול!!

אחרי השיחה שלו עם נופר אתמול בלילה, בה חשף את פרצופו האמיתי, הוא פשוט הפך למתמודד שאין לי אליו טיפת כבוד.

מונקו25

New member
לימון, אל תגזימי...

מותר לעמיר למתוח ביקורת על סיון. גם לה מותר והיא עושה זאת ללא הרף, כולל פניה לצופים להדיח אותו כי הוא העז לרחם עליה ולהוציא אותה מקבוצת האסירים. מותר לעמיר לספר לנופר עם איזו אישה הוא רוצה לחיות. במקרה לא תואם את כישוריה ואופיה של סיון, אבל הוא לא שלל אותה ולא אמר עליה מילה רעה. סיון יושבת עם כל הדיירים ובמקום לתאר את הגבר האידאלי בעיניה היא מונה את חסרונותיו של עמיר, מתוך תחושה מסולפת שהיא מושלמת (אני גאון! אני כוסית!, זוכרת?) אז מי זוכה בתחרות הלכלוך??? מן הסתם סיון... חבל, דווקא היתה לי אליה מידה לא מבוטלת של סימפטיה.

עד כלות1

New member
הפריע לי אצל עמיר שהיה עצוב עם לכתו של אלעד א

אבל בחדר האח הגדול החל לרקוד ולחייך זה מעיד על צביעות וחוסר רגישות וטמטום מה ,הוא לא חשב שלט יראו לצופים? על ההתנהגות הנלוזה של עמיר?

lemoncin

New member
זו לא הייתה ביקורת, זו הייתה חשיפת פניו

בתחילת העונה, בשיחות שלו עם דנה, הוא טען שסיון היא התגלמות אשת חלומותיו, בחורה שקטה ושלוה ושזה בדיוק מה שהוא צריך לאור חיי הלילה הרועשים שלו. באמצע הדרך, כבר החל ללגלג עליה, היא אוכלת/הולכת/מדברת מוזר ואף אמר שהיה שמח אם הייתה עולה במדרגות הביתה. לאורך כל הדרך , לא פרגן ולא עודד וגם קצת השפיל (ההמלצה על יואב). אתמול, חשף את פרצופו האמיתי מול נופר, אמר שהוא זקוק למישהי חזקה שתדע לחתוך עגבניה, רמז עבה לכיוונה של סיוון. עם כל זה אגב, אין לי שום בעיה, מותר לו לרצות משיהי אחרת שהיא לא סיוון, אבל ראבאק, תהיה הגבר שאתה טוען שאתה ותפרד ממנה ביושר. כל מה שהוא עושה, כדי לזכות באהדת הקהל זה להעביר את הכדור לידיים שלה, שהיא תהיה זו שתחתוך.......מעולם לא עשה צעד חד משמעי ונפרד ממנה, פוחד מתגובות הקהל, פוחד לצאת הרע או המניאק, הוא לא מבין שהוא כזה כך או כך. לכן, אני טוענת , זו הצגה, הכל הצגה למלצלמות ולקהל המסמסים, הוא לא גבר, הוא לא עומד על שלו אף פעם, הוא תמיד הולך עם הזרם, תמיד מלקק למי שלדעתו חזק מספיק........כך היה עם דנה, ברגע שדנה יצאה, נדבק לפרידה ועכשיו לנופר.........רכיכה.

gokussj2

New member
הבעיה היחידה שלו שם

הייתה עם סיוון שהיא רוצה שהוא יהיה יותר דביק , הוא לא רב עם אנשים כי אין לו על מה , אז שסיוון תתאפק קצת מה יש

ועל הדרך ללכלך את ג'קי ... אוח פרידה פרידה

אוי לנו רוב "שוחרי השלום" נראים כמוך ואיך אנחנו נראים............

צודקת? במה?

בעובדה שג'קי ואלעד מעל גיל 18 ומותר להם לשתות כאוות נפשם ? בעובדה שאחרי 95 ימים של נתק והגבלות מותר לפרוק עול? לכשתצא פרידה הישר מנווה אילן היא תלך לווידוי? או לסדנת ויפאסנה ? או אולי לבית תמחוי לבשל? שימי ליבך לכך שפרידה וליהיא משרבבות לרעה את נופר וג'קי לכל שיחה. שוחרת שלום וקלאסית ישבו לדסקס ....

laVita

New member
בעובדה שהוא שקרן וגנב...

ונותן לאחרים להלחם עבורו והוא תמיד יוצא הקדוש המעונה.... מסכימה איתה במאה אחוז בקטע הזה... זה שאני לא אוהבת את פרידה זה עיניין אחר

:(

גנב מה? למי שיקר? מי נלחם בשבילו? מכירה את הפתגם "שניים רבים שלישי מרוויח" מדוע עליו לריב אם דברים מסתדרים? למה להתווכח אם בשורה התחתונה הוא מקבל מה שביקש? נופר צועקת את צעקתו? בעיה שלה , האם הוא ביקש ממנה ? האם הוא ביקש מאלעד או ליעוז? ג'קי נמצא במשחק בו אתה נמדד על פי כישורים חברתיים ועניין לצופה . עד כה הוכח שיש עניין לצופה , הוא שורד את ההדחות יוצא מכך שדרכו נכונה נופר בחרה לגונן עליו כדי להשיג את מטרותיה , זו בחירתה. האמירה של פרידה על עמוד השדרה של ג'קי מצטלמת נהדר לנוכח הקיפול של אלעד. ג'קי נוהג בחכמה רבה , נמנע מוויכוחים מיותרים ושומר את ישבנו במים. בנוגע למשימה המדוברת: האם ג'קי אמר או עשה משהו שגרם לליעוז ולנופר לגעת בו? הם ראו את טובתם האישית, גם אלעד. laVita מדוע אינך יותר פעילה בפורום? אהבתי את הדיונים בעונה הקודמת

איזה חמודה פרידה אמרה הייתי הולכת במקומו

אלעד כל כך רצה להשאר אבל לא אנחנו קובעים וחבל

למעלה