עידכונים מהבית -יום96- 13.3

leer57

New member
סליחה קפץ לי, הבעייה הגדולה העונה היא העקשנות

של ההפקה להדליק את המתג של החושך, ברגע שהם קלטו שהליהוק בעייתי הם ניסו דרך הסיטואציה להפעיל אנשים, ולא שהאנשים יצרו סיטואציה, מצב בעייתי זה הביא המון צעקות ומריבות אבל מעט מאד תוכן, וכאשר התכנית לא מצליחה ליצור תוכן אנחנו כבר לא שותפים לעלילה ולא ממש מושקעים בה [בעזרת SMS] אין לי ספק שהרייטיג הגבוה שבו מתגאים קברניטי קשת הוא לא תוצר לוואי של המתרחש בבית האח, הוא תוצר של חדר העריכה בקיצור אנחנו רואים פוטושופ של התכנית, כמה חבל שתכנית שהיא ריאליטי נקי צריכה ליטוש והתערבות בוטה על מנת שתהיה ראוייה לשידור, אבל עם דמויות כל כך שטחיות [סקס סמים ואלימות] גם שפילברג היה נכשל בניסיון לסחוט מיזה עניין

ima12

New member
סיוון הרבה יותר חזקה ממה שאתם חושבים

הרבה קהל אוהב אותה. אולי פה בפורום פחות, אבל בחוץ יש לה המון אוהדים.....

רונדו10

New member
אני מסמס רק למי שאלירז אומר לי לסמס

וזה פרידה הכט למיליון כפרה על אלירז איזה טעם משובח יש לו

חנית 57

New member
לא נכון אלירז לטובת ג'קי

ולך אין דעה עצמית למי אתה מתחבר בושה!!! אל תשכח שפרידה מפרגנת למחבלים ששוחטים תינוקות!

klapim

New member
ברוכה הבאה ביוטי

איפה היית העונה? היית חסרה לי מאד

BEAUTY האחת

New member
../images/Emo140.gifהעונה הזו לצערי לא שווה אפילו ציוצים

די בהתחלה פרשתי כנפיים ועפתי

12westi

New member
בגלל זה הם עושים שתי הדחות בשבוע במקום אחת כפ

כפולה. רוצים הרבה אסמסים השבוע. חוצפה ישראלית מובהקת לעשות צחוק מהצופים.

בסקר בפורום נצביע אבל אין סיכוי שאני

ישלח SMS ולא משנה כמה הטרולים שההפקה שולחת לעצבן ילהיטו פה את הפורום מצידי שפרידה תקח את המיליון אבל מה שבטוח שהכסף לא יצא מהכיס שלי

רונדו10

New member
הוד השרון

נראה לי שמבחינת סמסים השנה הם מזה על הפנים מגיע להם.אני מתפלל שלא תהיה עוד עונה .סתם כאב ראש זה ממכר הזבל הזה ובסוף גם ככה כנראה הם מחליטים ועושים מה שהם רוצים אני מודה שהשנה הוצאתי עשרה שקלים כל העונה על סמסים לא נורא כל כך :)

inbary1

New member
בוקר טוב, עמיר ליהיא ונופר...?! אנשים...

אני גאה בכם....

lolibror

New member
ליהי(שעשתה סקס מול מצלמות):"אין לה קלאסה"../images/Emo6.gif

אין לה מודעות עצמית לבימבו המטורפת הזו חחחחחחחחח

למעלה